| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 26732  [Dalších 26552 >>]
Dennii-Filip+Damian+Justyna 51644

Re: Díííííííkyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8.10.2008 23:12:12
Já bych tak ráda hodila nějakou fotečku a už mě samotnou štve, že tak dlouho nemáme žádné fotky, ale ten foťák je na nic a chceme si koupit nový, ale max. do 4tis. Máte tip? Už mě to štve, za chvíli budou narozky a žádná fotka~:(
+Jana+ 57778

Re: Díííííííkyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8.10.2008 23:07:27
Dennii to je Justýnka šikulka - jestlipak nám někdy hodíš nějakou fotečku..

Lébo video perfektní R^R^R^ kdo jste nemrkl tak to honem dožeňte!!!!!!!!!
+Jana+ 57778

Re: Díííííííkyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8.10.2008 23:07:25
Dennii to je Justýnka šikulka - jestlipak nám někdy hodíš nějakou fotečku..

Lébo video perfektní R^R^R^ kdo jste nemrkl tak to honem dožeňte!!!!!!!!!
Elois 42064

Re: Díííííííkyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8.10.2008 23:04:06
Dennii to je Justý šikula!!!!! že se i mezi lidma takhle projevuje:-) tak jí ještě jednou pozdravuju (za babičku a dědu co nemaj zájem)... tfůůůůj ty jsou ale hnusný!!!!!!!! takovou kočku maj a oni na ní jsou takový!!!~:-©~Rv
Dennii-Filip+Damian+Justyna 51644

Re: Díííííííkyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8.10.2008 22:56:42
A jinak se máme fajn. Dnes jsme byli na 10-měsíční preventivce a Justi je drobátko, má 8,13-to měl Dam v 5,5měsících~g~Ale byli jsme mooooc pochválení, akorát dr. říkal, že je hrozně živá a když jí viděl stát, tak si myslel, že už chodí. A sestra přišla až do čekárny se podívat, cože za mimi tak vykládá. Holky je to možné, žeby už opakovala? Dr. jí říkal, že je celá táta a ona na to-tata. Když Dam začne volat manžu, ona taky hned tata. Když někdo jí, tak říká-dát-jako že jí má dát jíst. Ukázala dr. papa a takhle veliká, jsem byla pyšná~j~
Dennii-Filip+Damian+Justyna 51644

Díííííííkyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8.10.2008 22:45:18
Holky moje zlaté, vy jste mě taaak dojaly. Dlouho jsem tu nebyla, tak jsem začla listovat, že něco dočtu a tu takové krásné překvapení, tolik gratulantů a krásných přáníček. Moc moc moc vám děkuji, že jste si vzpomněly! Mám fakt velkou radost! Tchýně s tchánem si bohužel ani nevzpomněli(nebo spíš vzpomněli, ale udělali to schválně)! Tak od vás je to i takové pofoukáníčko, ještě jednou díky za Justynku~s~~s~~s~
lebita 43570

Re: Cusik

8.10.2008 22:41:53
mrkněte na tohle a nezpomeňte si pustit zvuk
http://tn.nova.cz/zpravy/video-dne/
Májja 33456

Re: Cusik

8.10.2008 21:14:58
Elois to bys tak čůrala smíchy, že bys to ani nestihla natočit!
Rozumíš,snažím se aspon vizuelně vypadt dobře, tak se maluju a oblékám jakože sexy a pak si div nerozplácnu hubu o chodník , já je fakt nemůžu na to hřiště dostat, jim ho snad raděj před barákem postavím:-))
Elois 42064

Re: Cusik

8.10.2008 20:53:30
Misu... to je děs jestli je ti furt blbě~:-©
taky přeju aby to co nejdřív přešlo:-)!!!

Májjo... s tebou bych si jednou dala vycházku až ti dojdou sílu... bych to natočila a jistě bych vyhrála kameru~:-D
Májja 33456

Re: Cusik

8.10.2008 20:37:10
No holky já dnes vezla Tadíka v kočárku a Adríse na skejtu, do kopce na hřiště a málem jsem chcípla!!!Byli tak těžký, já je nemohla vůbec dotáhnout:-( Jsem až musela občas smát, neb jsem si představovala,jak už to nevydžím, skočím na skejt a sjedem to pozpátku dolu, já už fakt nemohla!!!!
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 26732  [Dalších 26552 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.