| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 26732  [Dalších 26582 >>]
lebita 43570

Re: Ahojky!

9.10.2008 21:53:51
No Májjo aby jsi mě pak nekamenovala,já nejsem žádný odborník přes kočárky jen jsem ho chtěla protože mě zaujal vším jen né cenou.Aly to ho máš za krásnou cenu a myslím že ani neproděláš na něm až ho budeš prodávat.Tak pak napiš jak se s ním jezdí.Ale fakt se mi moc líbí.
Májja 33456

Re: Ahojky!

9.10.2008 21:34:41
Jojo Lebi dala jsem na tebe a vzala ho!!! Projela jsem ho i venku s oběma dětma než jsme ho koupili.
Elois jojo, je to ten z Kobylis a Lebi stál 3900,- až mi to je podezřelý:-O
http://www.bazarkocarku.cz/index.php?query=eshop/goods/display/5563
Elois 42064

Re: Ahojky!

9.10.2008 21:27:33
Májji tak hoď foto!!! protože já si prd pamatuju kterej byl kterej... to byl ten z těch Kobylis????
lebita 43570

Re: Ahojky!

9.10.2008 21:27:17
Samo že jsem koukala na ordinaci a mě stále baví.
Májjo tak gratuluju k novému povozu a myslím že jsi špatně neudělala je fakt dobrej a kolik stál?Novej je docela drahej.
Májja 33456

Ahojky!

9.10.2008 21:12:04
Tak kočárek jsme koupili toho Hercula, paní z MMB se mi už vůbec na tu Zekiwu naozvala:-( Jsem jí psala,že si chci kočárek prohlédnout osobně, dát do něj obě děti a zkusit,jak se mi s ním pojede a od té doby se neozvala,nechápu to,ale její škoda.
Ten Hercul vypadá fakt pěkně, děti se mi tam vejdou krásně, docela fajn se s ním jezdí, kola přední otáčecí,tak to vcelku jde, těžký to je, to jasný,ale zatím jsem spokojená.Jak moc dobrej je,se pozná tak jako tak za dýl:-))

No a co tady nového? Nic všechny koukáte na Ordinaci vid? Mě už to nějak nebaví.
Elois 42064

Re: Díííííííkyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9.10.2008 18:10:45
Mirí na kolik to vyšlo??? jsem koukala na MMB a nic pro nás sociálky:-) docela pálka... za to se dá pořídit skoro i malej normoš laptop do kabelky~:-D~:-D
+Jana+ 57778

Re: Díííííííkyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9.10.2008 15:08:15
Jóóoooo a mám tak vytahané ruce, že je nemůžu ani udržet na klávesnici ~:(

Miri pěknej počítač - jen aby to malou uspokojilo a nechtěla stejně na ten dospěláckej ~:-D

Lébo hoď odkaz na váš novej MMB povoz..............
+Jana+ 57778

Re: Díííííííkyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9.10.2008 15:05:25
Také se přidáváme ke gratulaci všem oslavencům a posíláme všem sladkou pusinku~s~~s~~s~ Jaké kdo máte dorty - já už bych také měla vybírat dortík...

Elois a Lébo - já spaním dobíjím baterky:-) třeba teď jsem se vrátila úplně grogy z města - Amča se naštvala v obchodě, že jsem jí chtěla vyzkoušet bundu a od té doby řvala jak pitomá - odmítala sednout do kočáru, jít, běžet, nosit se -jen stála a řvala - no a já musela urychleně vyzvednout Matese na jiném konci města - takže jsem jí nesla, k tomu táhla kočár - ona přitom řvala, sápala se dolu - no nešlo jí ani udržet jak se zmítala - to si asi vůbec nedokážete představit....takže než jsem jí takto dopravila domů tak jsem alespoň spálila pěknejch pár kalorií a jsem zralá si jít zase lehnout....
lebita 43570

Re: Díííííííkyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9.10.2008 13:25:39
Tak jsme po cvíču a A´da už chrupčí.
Miri,pěknej laptop,odkud ho máš a za kolik?Taky by u nás asi udělal radost.A kočárek už mám za 700,- z MMb teda už použitej ale minimálně takže jak novej.A novej stál 2000,- je i s autosedačkou,fusakem taškou,má přehazovací rukojeť.
Večí Elois má pravdu,ty pořád spíš,čekáš na prince až Tě vzbudí nebo co?
Májjo ten kočárek bych taky okoukla a ozkoušela a pravděpodobně do něj šla,je hezkej.Tak pak dej vědět jak jsi dopadla.
Tak také gratuluju všem co dnes slaví 2 roky a taky Sáře k svátku.
Miri 49031

Re: Díííííííkyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9.10.2008 12:33:21
tak tady je Eli....
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 26732  [Dalších 26582 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.