| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 26732  [Dalších 26592 >>]
Májja 33456

Re: Sárince

9.10.2008 22:54:16
Týýý jo, miri krásná cena, to byl výprodej a nebo klasická cena?????

No nevím,zase s tou helmou je furt menší riziko, nechám jí zkouknout manžu a uvidím, s tím jedním dítkem bylo nějak vše jednodušší:-)
Elois 42064

Re: Sárince

9.10.2008 22:53:39
jééé tak ukazuju ten laptop Adéle, že by to chtělo koupit a prej... no já sis s ním dneska v tescu hrála.. a neřekla mi tam nic:-)
Elois 42064

Re: Sárince

9.10.2008 22:52:16
Májji... jak jsem tudle ny ty helmy koukala tak stejně nekryjou komplet celou hlavu ale jen obvod a něco nahoře... když bude mít velkou smůlu a na něco spadne tak si myslím, že si může ublížit i s helmou... ale nevím jestli jsou všechny takový... co mu koupit helmu jako na kolo?? že by to pak užil??? :-)
A Sárce taky přejeme vše nej!!!!!!~s~
Miri 49031

Re: Sárince

9.10.2008 22:51:56
ahoj,omlouvám se za zpoždění,jsem v jednom kole...Ten laptop je koupenej v Tescu a stáL 299.-KČ,Večí,dneska Ada řvala venku tak,že se až zastavila doprava...je s ní čím dál těžší něco podniknout,nakoupit atd....pořád si slíká ponožky,boty,takže lidi na nás koukaj jak na cvoky,vzteká se,huláká,když jí pustím z kočáru,utíká,za ruku nechce...děs...~;((
lebita 43570

Re: Sárince

9.10.2008 22:30:03
S helmou vím taky jen o Večernici,mě přijde taky zbytečná ale zas některý pády jsou dost riskantní,v tom asi neporadím.
Nám dneska spadla v poledne květinovka v pokojíku,to byla rána,naštěstí tam nikdo nebyl.
Kde je ta Miri aby nám řekla kde a za kolik koupila ten laptop.
Májja 33456

Sárince

9.10.2008 22:20:28
Přejem všechno nejlepší a hlavně moc a moc zdravíčka!!!!!
Májja 33456

Re: Ahojky!

9.10.2008 22:17:21
No Elois padá mi dozadu, stojí,najednou se pustí, nebo chce udělat pár krůčku,což mu nejde a padne dozadu na hlavu a nebo mi padá i na hračky-občas trnu když padne na tvrdou plastovou hračku a ještě hranatou:-((Tak fakt nevím.Hlavně padá strašně často, to u Adríska nepamatuju a doma máme ted jen plovoučky a dlažbu,tak je to pak fakt pecka.
Elois 42064

Re: Ahojky!

9.10.2008 22:14:02
Májjo ta helma je myslím při normálních pádech volovina... děti maj tu hlavu na ty pády uzpůsobenou:-) myslím na normální pády... pokud nikde neleze vysoko tak by si s tím měl poradit:-)
Májja 33456

Re: Ahojky!

9.10.2008 22:07:44
Jo a kamenovat tě fakt nebudu! Mi přijdeš taková praktická a já fakt na to neměla ani ty 4tis :-))) natož víc!:-)
Májja 33456

Re: Ahojky!

9.10.2008 22:06:54
No Lebi zatím se mi s ním jelo fakt dobře, na to, že je to dvojkočárek, jako je to těžší a trošku hlř se to ovládá,ale to je tím,že je to dvojkočárek.

Holky měl sjte někdo na prcka tu bezpečností helmu??? Vím,že Večernice, já ted zvažuju,že jí koupím Tadíkovi, furt stojí a furt strašně padá:-(( Už mi z toho bylo dnes až zle, kolikrát si dal do hlavičky:-(( Co si o tom myslíte???
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 26732  [Dalších 26592 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.