| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 14275  [Dalších 14175 >>]
lebita 43570
26.6.2011 9:52:20
Bonsaj to už je za chviličku,už aby to bylo viď?
Máťa je frajer a taky tiše závidím.My taky nikam nejedem.Byli jsme minulý víkend v Prysku pod stanem a stačilo mi to.Stan a já nejsme kamarádi.Romča tam měla školu v přírodě a měli rozloučení i s rodiči s prvním stupněm.Od září už půjde tad do školy,nechce se ji,ale nemůže dojíždět takovou dálku.A´da ta už tady do školky chodí,ta se tu rychle zabydlela,ani ji nedostanu domů,je pořád venku.
Bonsaj&Sára&Sofinka 07/08 42457
25.6.2011 16:26:46
Elois jsem na to uuuplně stejně .-) letos jsme předělali kuchyn:-) Ale v planu jsem teda měla původně Chorvatcko ,ale nějak se mi naplanovalo mimino :-D
Holky stále celá. Já mam ještě čas jen to pred 2měsíci vypadalo že to už nevydržíme a ted níc jak jinak .-D Termin podle MS 31.6. (ktery nesedí potože jsem si nepamatovala kdy jsem to nakonec dostala a podle pohybu 27.6. takže uvidime. Mimino mělo před tydnem 3,5kg tak uvidime co porodíme~j~ . Užžž aby to bylo. Užijte si všichni dovolenou. Maťovi to moc sluší uuuplně mu zavidím. Jsem zvědava co mi povědí v uterý na kontrole. Minule si nechali pro jistotu udělat předoperační, tak doufam že je to jen pro jistotu. ALe musim rict že večery uz bývaji veselé, poslíčci a malá se strašně mele že čekám kdy mi ta voda rupne ~:-D
Elois 42064
25.6.2011 10:14:08
My jedeme jako každej rok na "maltu" :-)
platím 2x vysokou školu a ještě jsme na jaře měnili střešní okna.. tak kam bych asi tak mohla jet taky jinam :-) takže všem kdo jedou můžu akorát tak závidět :-)
Májja 33456
24.6.2011 18:47:14
Holky my jedem cca za dvě hodky! Papa, Adrí dnes ještě zjistili počínající zánět ucha-tak paráda:-( Snad tam dojedem a užijem si to!!! Páá ozvu až se vrátíme.

Máťa je kráásnej!
Liv a Matyášek 14.10.06 42074
24.6.2011 10:15:26
Véčo, let je vpohodě vždycky, jednou nebo dvakrát jsem zažila nějak nepříjemnej, ale tyhle výletní jsou vždy ok:-)) Kdy a kam letíte?? A není se vůbec čeho bát, kdyžtak ti naposílám nějaká videa, co tě čeká:-)) My letíme znova příští týden, tak jestli se nepotkáme~R^
Jančo, tak máš ještě chvíli čas né, ještě jsi v toleranci, asi až na tu mimískovu váhu~w~ Koukej pravidelně informovat!!
Eli a vy se kam chystáte???
+Jana+ 57778
23.6.2011 21:13:49
Zdravím Liv - pěkně si Mates lebedí v moři....~g~ jakej byl let? Také mě to čeká a bojím, bojímmmm~:(

Bonsaj držím palce, aby měla super rychlý porod mimouše ~m~

Májjo jak je na tom Táda? Zvládnete tu dovču?

Elois kam vy poletíte k moři za koupáním?
Liv a Matyášek 14.10.06 42074
23.6.2011 14:56:30


Ahoooj, ve zdraví jsme nakonec přežili ultrarychlý sraz na Zličíně, kam jsem nakonec neplánovala vůbec jet, ale když mi volala Májja, že je na místo na Zličín zabloudila na Barr, tak jsem jet musela:-) Děti krásné, mamči krásnější a my skončili s megavelkou boulí asi 10 hodin před odletem na dovču... Já neměla sbaleno, ale vše jsme zvládli a nakonec odjeli...

A Jani, tak už každou chvíli to bude, ne??? Těšíme se na fotečky miminečka:-)
Májjo, co ATB????
Bonsaj&Sára&Sofinka 07/08 42457
23.6.2011 7:21:34
Bonsaj je pořád v celku :-( Grrrr Posly jsou už pěkný ale jsou to pořád poslíčci. Když dneska seženu ten podělanej zázvor tak si uvařím lektvárek a budu ji vyhánět i tím :-) Ale dneska krásná ranní zpráva. MonaBona se vdala.-) ma krásné fotečky na FB tak snad se nebude zlobit že jsem to napsala sem.-)
Elois 42064
21.6.2011 6:20:05
Tak co Bonsaj?? ještě drží vcelku nebo můžeme pomalu začít s gratulacema????
Májja 33456
17.6.2011 9:41:48
Bonsaj teda ted to počasí tě musí úplně kolit ne? Tedy mě kolí:-) a nejsem těhu. Vedra,pak bouřky atd. No moc na tebe myslím!!!A držím pěsti!
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 14275  [Dalších 14175 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.