| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 39556  [Dalších 39496 >>]
:-)
  • 
13.2.2011 23:14:26
Skřítku, ahooj :-)))
Nedá mi a musím ti napsat, když tak ti v úterý u nás ukážu i fotky :-)
Fakt akce slevomat na hotely doporučuju, bylo to tam celý týden dost dobrý :-) a stálo nás to opravdu pár korun.
Těším se zítra na Šímu, a protože vezu všechny svoje děti, tak prosím tě měj strpění :-) Však mě znáš :-)

Hrošinka+David 5/05+Klárka3/07 13543
13.2.2011 22:33:34
Adri,
dík za typ na croksky. budeš něco objednávat??? že bych se kdyžtak přidala :-)
Já koupila Davídkovi prozatím aspoň u ťamanů, ale mám chuť je vyhodit, protože strašně smrdí (takovou tou gumo-botovou novotou), dobu jsme je drhla voňavým jarem a nic platné. manžel trochu straší, aby se z toho neuvolňovala nějaká rozpoštědla~:(
skritek
  • 
13.2.2011 20:40:17
tak jsem taky mrkla na Baru, pekne to tam vylepsili. Tunel me fakt pobavil :o))

Jinak Adri napad se slevomatem by se mi taky libil, sice to neni na megac, ale nejakou komornejsi akci, ale moje kamaradka zrovna minuly tyden takhle byla na horach v nejakem super luxusnim welness hotelu za par korun, prislo mi to az neskutecne.

terezie + tadeáš 05 + berta 08 43496
13.2.2011 20:33:24
jj však jsem psala, že bych je normálně nevyslala ale chtěli jít do kina a tady nic jiného nedávají - pohádka je tu jednou za čas
a lidi o ní psali docela hezky a i jim se to líbilo.
Laney+El*05/05+Miky*09/08 23147
13.2.2011 20:31:52
Adri ~R^ http://www.mimi bazar.cz/foto.php?id=40447351&tab=0 tyhle by mi měly zejtra dorazit. Koukám, že máme stejný "dodavatele" :-)

Jinak se mi podařilo prodat postýlku po dětech a Elenky nepoužitý svatební šatičky, tak jsem ráda :_)
Adri + kluci 21788
13.2.2011 20:29:38
já nevím proč myslela, že je to holčičí pohádka,nějaké princezny a tak...ale asi jsem to popletla.

dobrá nabídka crocsek http://www.mimi bazar.cz/bazar.php?user=221186
Laney+El*05/05+Miky*09/08 23147
13.2.2011 20:29:26
U nás Barbie, Zvonilka .... a El se teď zamilovala do Želv Ninja :-)
Hraný pohádky ne-e.
Miky Mašinkov, Auta, Dougie a jeho album, Mašinka Tomáš .. a domácí video z Vánoc, z toho už mi hrabe.

Teri, tak to je fajn, že se to klukům líbilo to kino.
Jinak ta Bára je super, nějakej víkend bysme tam dát mohly, což? :-)
terezie + tadeáš 05 + berta 08 43496
13.2.2011 20:24:34
Skřítku tak už jsou doma, prý se jim to moc líbilo. jestli to bylo pochopitelný pro dětskou hlavinku jsem z nich ještě nevymlátila ale martin řekne "ten andělíček viĎ" a taduna se chláme jak pako.
Tadeáš nevím jak v kině ale doma nevydrží ani šreka.kreslený pohádky zásadně. hraný nezvládá. jen tuhle koukal na nějakou hranou na čt1 (měla hodinu ) a to ho kupodivu bavilo.
skritek
  • 
13.2.2011 20:20:18
Terko, tak na ten film jsem taky zvedava, cetla jsem na nej moc hezkou kritiku. Tak me to taky zajima.
Jinak jsme byli nedavno na 3D dinosaurech, no u nas fakt zbytecne. Neustale to bylo bryle sup na nos, sup dolu, sup sem, sup tam.
U nas fakt vedou jen kreslene postavicky, a nejlepe jeste kratke. radsi nekolik za sebou,ale kratsich pribehu.
vyjimkou je pouze Shrek. ale jinak hrane pohadky vubec ne.
Mozna tak jeste nejake prirodopisne dokumenty o zviratech.

jak je to u vas?
skritek
  • 
13.2.2011 20:13:48
tady mas navody, snad ke vsemu, i k prehistorickym sadam z meho detstvi :o))
staci zadat cislo krabice, navodem se pak da listovat.

http://www.brickfactory.info/set/index.html
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 39556  [Dalších 39496 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.