| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 66512  [Dalších 66462 >>]
Karkulína007 25698

Hezké odpoledne

31.8.2006 16:10:33
Tak my jsme strávili v Motole celé dopoledne a co Šímovi nenašli??? Zub - leze mu šestka a dělá trošku paseku - má nateklou tvář a zvětšenou uzlinu. Tak jsem ráda, že je to jen tohle. Tak vidíte, že se zubama maj problémy nejen naši prckové:-). Ale zjistili to až na RTG, zub ještě vylezlej není.
Dočítala jsem jen letem světem - Pohádko - s tou kombinézou by to bylo super, kdyby Ti vrátili prachy:-)))
Čepice jsou všechny taky hezký, máme jen jednu, tak asi taky začnu shánět...
Pilatko - krb závidím, my tu máme kosu:-(
Fotky ze srazíku jsou krásný, Eši to tam moc sluší a koutek vypadá super:-)
Gabriela Pospíšilová 24360

Re: Re: Re: Re: Re: U nás se ještě spí

31.8.2006 16:02:48
Pilatko vy obědváte v 15,30?? :-D :-D to my už máme odpolední sváču za sebou.
Dokonce jsem se dokopala v tom nečase ven když nás Pilatkovi nepozvali k tomu krbu :))Štěpula dostal gumáčky a jeli jsme.Do Oriflame zaplatit fakturu a malý si pochodil,je spokojený,doma už měl dlouho chvíli.Teď se(dneska poprvé)dívá na domácí video a komentuje to.
Pilatko+Kubík 2/05+Tobík 10/07 25983

Re: Re: Re: Re: U nás se ještě spí

31.8.2006 15:23:32
Tak my už jsme i po obědě a musím poděkovat tetě Sheyle za skvělý nápad se špenátem .... fakt mňamka, měla jsem strach že to nebude, protože jen tak jsem mu ho nikdy nendělala, a ejhle jak rychle zmizel.

Teď mi volala sestra od naší dětské dr. že máme přijít na očkování, ale že prý infanrix nikde není ... no to mám radost, doufám, že ho Aleš sehnal. JInak jsme bez.
Pohádka+Ondra 2/05+Matěj 11/08 18980

Re: Re: Re: Re: U nás se ještě spí

31.8.2006 15:18:06
ach jo, tak u nás se zase spalo něco málo přes hodinku. Ta změna režimu se mi přestává libit!

Fazole nesnáším už od dětství (ty lusky), takže to nedělám.
Sheyla + 2 30698

Re: Re: Re: U nás se ještě spí

31.8.2006 14:47:57
u nás se také spinká (od dvanácti). Sice jsem v půl druhé slyšela kopání do zdi, ale evidentně ještě usnula :-D
Sheyla + 2 30698

ICQ

31.8.2006 14:37:56
tak mi teď pár hodin nešlo a už mě to naštvalo, tak jsem ho přeinstalovala a naběhlo hned. Fakt to nechápu. Odinstalaci jsem nedělala, zmizela by mi historie.
Amálie00 28938

Re: Re: U nás se ještě spí

31.8.2006 14:27:01
Pilátko, u nás se také spinká;o)
Mně zase inspirovala Sheyla a kuchtím ten špenát:-)
Danýsek zvládá lžičku v pohodě, ale ne tekuté věci, vývar nby měl celý v klíně:-DDD
Vidličku má také rád, ale napichovat mu jde spíš s naší než s dětskou a naší mu do ruky moc nedávám.
Eši+Honzík 02/05+ Kubík 11/08 30538

Re: U nás se ještě spí

31.8.2006 14:20:36
Tak jste mě dnes inspirovaly a byla rajská - tu má Honzík rád. S tím perníkem jsem to nikdy nejedla, i když to znám. Nějak mě nikdy nenapadne ho koupit.

Fazolky na smetaně jsem vařívala pro nás, H. zatím neměl, ale díky za tip.

Čepičky jsou krásné. Pohádko, ta nexťácká se mi líbí taky, asi si ji přivezeme:-)

Jídlo Honzíkovi nemačkám už dlouho. Maso krájím na malé kousky. Moc ho teď baví všechno napichovat vidiličkou (ovoce tím píchátkem na jednohubky). Se lžičkou už mu to taky celkem jde.
Pilatko+Kubík 2/05+Tobík 10/07 25983

U nás se ještě spí

31.8.2006 14:13:51
ale pšššt ať se to nezakřikne.

konzistence jídla je různá, pokud má jen brambory a maso, tak to nechávám jen tak, pokud má třeba rýži a omáčku tak mu to smíchám (sobě si to taky tak dělám :o)) Ale většinou ho ještě krmím takže mu to je šuma fuk.
Ovšem dneska junior překvapil, sebral mi lžičku a krmil se sám vývarem!!!! A docela mu to šlo, i do pusy se polívka dostala. Ale použila jsem lžíci z dětského příboru, takové ty treningové umělohmotné byli na prd.

A čepičky krásné ... Peři to byla ruční práce? Ale my to ještě neřešíme .... já to všecko odkládám!!!!
Gabriela Pospíšilová 24360

Re: Re: kombinéza

31.8.2006 14:11:55
ne vejse ale vejce :)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 66512  [Dalších 66462 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.