| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 16859  [Dalších 16779 >>]
Arna+Ivanek 5/00+Ian 6/04 22086

ANIČCE a DAVÍDKOVI ze k 1. narozeninkám

27.5.2005 9:52:38
Přeji všechno nejlepší i já:)
Netko tvoje 2 v 1 se mi mooc líbilo:))
Silueta 17864

ANIČCE ze k 1. narozeninkám

27.5.2005 9:43:37
Všechno nejlepší, hodně zdravíčka a ať dostaneš ten nejsuprovější dárek k narozkám a to je sestřička :o)) Tak mamčo, pospěš :o))
Silueta 17864

DAVÍDKOVI ze k 1. narozeninkám

27.5.2005 9:40:03
Všechno nejlepší, hodně zdravíčka a motorických pokroků jako doteď. Davídku, jsi šikulka! Kam se zatím na tebe hrabu... A ať máš pořád takovou hodnou mamču ti přejí Vašík s mamčou.
Silueta 17864

Páteční

27.5.2005 9:35:42
Vendy - teď už to je pohoda! Opupínkovaná bude Máťa ještě zítra, Vašíkovi se to trochu do 2. dne rozlezlo a zhoršilo, ale myslím, že je to nesvědí a nic jim to nedělá. Už byl vpohodě - teda kromě vyžadování všech výhod z období teplot a následném příšerném vztekání při zjištění že výhody nebudou :o)) No a třetí den se flíčky ztrácej, 4. den byl bez flíčků. My šli ven raději ten 3. den od opupínkování. HURÁ, už jste za vodou!!!
Tak co M odrodil???

Lí - a nemáte to alergickou rýmu?? To je divný, že se vás to furt tak drží.. Tak koupit nějaký rýmový odpuzovadlo :o))
12157

Re: ŽIVOTNÍ VÝROČÍ - ŽIVOTNÍ VÝROČÍ - ŽIVOTNÍ VÝROČÍ – ŽIVOTNÍ VÝROČÍ – ŽIVOTNÍ VÝROČÍ

27.5.2005 9:08:46
Buboš - taky posazuju malou na písek na podložku nebo dávám dlouhé kalhoty - tenké aby se neupekla nebo dlouhé šatičky.

Vendy - takže 6ka? to je dobře, z nejhoršího jste venku, holky psali, že to soypání do 3 dnů zmizí, že sice vypadá ošklivě ale že je to v pohodě... Neběhat?? chacha! to jsem zvědavá.. půjč si vodítlo a uvaž ji :o) JO aprasklá plodovka na návštěvě :o))) Ať jim to dobře dopadne!!!
Netka Niky05/04+Dany11/09) 12047

ŽIVOTNÍ VÝROČÍ - ŽIVOTNÍ VÝROČÍ - ŽIVOTNÍ VÝROČÍ – ŽIVOTNÍ VÝROČÍ – ŽIVOTNÍ VÝROČÍ

27.5.2005 9:02:33
Ve pátek 27.05.2005 přejeme


ANINCE od maminky Kaničky (stále 2v1)
a
DAVÍDKOVI od maminky Valeri


K PRVNÍMU VELKÉMU ŽIVOTNÍMU VÝROČÍ
VŠE NEJLEPŠÍ, HODNĚ ZDRAVÍČKA, SPOUSTU LÁSKY
A KRÁSNÉ DÁREČKY

LOUPEŽNÍKOVIC RODINKA
Netka Niky05/04+Dany11/09) 12047

ŽIVOTNÍ VÝROČÍ - ŽIVOTNÍ VÝROČÍ - ŽIVOTNÍ VÝROČÍ – ŽIVOTNÍ VÝROČÍ – ŽIVOTNÍ VÝROČÍ

27.5.2005 8:58:59
Ve čtvrtek 26.05.2005 přejeme opožděně


PÉŤOVI od maminky Bubbo
a
IANKOVI od maminky Arny


K PRVNÍMU VELKÉMU ŽIVOTNÍMU VÝROČÍ
VŠE NEJLEPŠÍ, HODNĚ ZDRAVÍČKA, SPOUSTU LÁSKY
A KRÁSNÉ DÁREČKY

LOUPEŽNÍKOVIC RODINKA
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306

Re: rýmovaté zprávy

27.5.2005 8:41:27
tak jste měly pravdu je to 6 je osypaná,ale bez teplot.Ilís jaký je další průběh?????Poraďte co mne čeká
JInak včera večer přišel kamarád na návštěvu i s manželkou, která měla termín 14.6. a co myslíte praskla jí u nás voda takže všichni i s mým husbandem odjeli rodit :) ale ještě se nic nenarodilo zatím tak uvidíme oni se nechávají překvapit:):):):)
Když jsme včera mluvila s DR. tak říkala že když bude bez teplot můžeme nachvíli ven,ale nemá běhat - to by mi zajímalo jak to mám udělat:):):):)
12157

rýmovaté zprávy

27.5.2005 8:05:23
.. tak už ji má Soník taky, dle předpokladu :o( no je tohle vůbec možný? tuhle rýmu mají mí rodiče, M, já, Soník, děti z baráku a teď už i náš Londýňan!!! Je to běs... drží se nás jako klíště! No snad to sluníčko vytáhne! Mně už je líp, Mudr mi doporučila Sanorin (ten miluju, bolí jako čert!) a ten pomohl od nejhoršího... ale co pomůže soni to teda nemám tucha. No tož tak u nás, doufám že vám tu rýmu nepřivezeme na G, to by bylo radosti!!!

malá teď dělá tanyny na CD ze suzuki... a já se snažím probrat, nějak mi to v tom vedru nejde...

Přeju hezký den, jdu dočítat.. docela mě zajímá co chudák Máťa a její domácí vězení s mámou...

Valeri, Davídek 5/04 25085

Re: Peťánkovi

27.5.2005 0:32:06
Peťánkovi vše nejlepší přeje Valeri a Davídek

tak my už přejeme se zpožděním

Na očním jsme dnes(vlastně už včera) dopadli dobře,Davídek ani jednou nezašilhal,takže silikonové brejličky kterýma nám paní Dr vyhrožovala jsme nedostali.:-))))
A dokonce jsem se v areálu nemocnice setkali s Kačabou a háďatama.Takže jsme takovej malinkatej srazíček nakonec měli.

Jdu chrnět.Dobrou noc.
Teď mi došlo,že loni touto dobou jsme ještě byli 2v1.Poslední noc.Budu vzpomínat a budu z toho hrozně naměko.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 16859  [Dalších 16779 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.