| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 16859  [Dalších 16539 >>]
Netka Niky05/04+Dany11/09) 12047

MAMINKOVSKÉ NAROZENINY - MAMINKOVSKÉ NAROZENINY - MAMINKOVSKÉ NAROZENINY

19.5.2005 12:13:59
Ve čtvrtek 19.05.2005 přejeme


MAMINCE LÍ


k dnešním narozeninám vše nej,
hodného a poslušného manžílka,
zdravou a nejzlobivější dcerušku

LOUPEŽNÍKOVIC RODINKA
Iva*Kuba 25988

Re: Re: U nas teda rozhodne neprsi!;))

19.5.2005 12:13:50
U nás taky ne.
Ifčo, Klárka je dobrá. Kuba vypije litr čaje, ale při pohledu na mléko zvrací.
Nám dr říkala, že můžeme i polotučné??? No, ale stejně je to zbytečné. Sice se pokouším vařit omáčky, ale stejně nám to nijak nejede.
Kačab, krůtu na paprice? Pošli, tu bych si dala taky.
Anči, teda holky si našly zábavu. Až mě z toho mrazí. Moc držím palečky, at se to rychle odnaučí!!!
Ilísku, hodně síly, snad bude brzo dobře!!! Napiš, jak jste dopadli!
Holky, pošlete mi nějaké fotky z narozenin. Jsem zvědavá. Taky vám chci chválit vaše děti!!!
Lenk@@@ 9861

Re: Re: U nas teda rozhodne neprsi!;))

19.5.2005 12:10:42
Kacabo,
do tri let ditete se doporucuji plnotucne vyrobky - deti potrebuji hodne energie a take vyssi cholesterol v plnotucnych vyrobcich jim nevadi - maji ho vyssi spotrebu. A v tech 3 letech je dobre zacit z nizkotucnymi vyrobky a rostlinnymi tuky, aby si deti zvykly na chut.

Adel,
me by zajimalo, proc to mleko ma byt prevarene?

Anci,
to si ty tvoje holky pekne vymysli, takhle te trapit.
Kačabáci (L&N&H) 15801

Re: U nas teda rozhodne neprsi!;))

19.5.2005 11:17:28
Adél,
proč se vlastně má dávat to kravské mléko plnotučné? Moje Dr. mi říkala to samé, ale teď mi vrtá v hlavě proč. To je na hlavu posazený do roka NIC a od roka VŠECHNO. Adél, jak si Matěj hověl ve velké sedačce? Vařím hadům krůtu na paprice...
Ilísku,
je dobře, že Vám Dr. nechala zkontrolovat moč. Přejem ať jsou ty vysoké teplotky brzy pryč a máš zpět svého veselého Vášulu.
Ančí,
dobrá rada nad zlato, že? Asi jako když mě Dr. radila, abych nenechávala Nikýse stát tak, že mám nejlépe vystěhovat celý byt, aby neměl oporu nebo ho neustále sundavat do sedu. Mě se to mazání ručiček moc nelíbí. Zkus jim domluvit:-))
Hyacinto,
už balím:-)
Ifčo,
už jsem tu psala, že moč chytám ve vaně, ale u holky jsem to ještě nezkoušela:-). Vítáme Klárku mezi pijany UM.

Holky nevíte o nějaké tabulce emulgátorů na netu???? Každé "éčko" na potravině mě vyděsí, ale vůbec se v těch číslech nevyznám a nepoznám zda je škodlivý nebo ne.
Beruška9 19102

Re: U nas teda rozhodne neprsi!;))

19.5.2005 11:10:58
Ančovičko, tak to jsem ráda, že ruský pediatr potvrdila naše dohady...jenom nevím, co je to ta kalina, dala jsem to do slovníku a vyšlo mi česky kalina, hahah, a to nevím, co to je. Jestli máš na to nervy, tak bych první zvolila tu první metodu, to nene, snad to vyjde...držím palce...

Ilísku, tak doufám, že kontakt s cizí pediatrou bude v pohodě a Vašíkovi se uleví, určitě mu zima nebyla, to by Ti rekl :-)...

Hezký den všem !
Anči&AJ 12970

U nas teda rozhodne neprsi!;))

19.5.2005 9:52:17
Sviti tu slunko a otepluje se. Pry pristi tyden bude az 27 stupnu...

Vcera jsem psala jednomu ruskemu pediatrovi, ohledne toho naseho zvraceni a hned mi odpovedel! Ze bud mam porad stat vedle holek a vyndavat jim ruce z pusy jako robot nepo potrit ruce nejakou fuj fuj necim(o tom jsme se bavily i s Misou), rikal, ze znama metoda je namazat stavou od kaliny(?), nevim jestli v cestine e to slovo... Oni si proste holky delaji legraci...

Jinak u nas nic noveho..

Ilis, doufam, ze to vsechno rychle prejde a drzime palce u Dr.

Krasny den vsem!
Ifča+Klárka 24967

rekord

19.5.2005 8:57:20
tak dnes si Klárka utvořila svůj životní rekord v pití mlíka když asi ve 3 ráno vyžahla 210ml poprvé a na jeden zátah. Potom ještě v 5 120ml.
Absolutně to nechápu, že by to bylo opět větší dírkou v dudlíku?
Hned jsmme toho využila, jak procitla ji vytáhla z postýlky, osprchovala dupku a chytala moč.Za chvilku se podařilo, sláva. Už jsme to odkládali více než týden a sama jsem to prostě nezvládla, když nechce ležet na přebalovacím pultě tak se to blbě dělá.
Jaké máte zážitky s chytáním moči? CHacha
všem přjeme krásný den, u nás leje
P.S. Máme cyklosedačku a helmu, už se těším až vyjedu.
Ifča+Klárka 24967

Re: Re: Re: Dobre rano,

19.5.2005 8:50:20
Ilís - to je nám líto, já to zažívala před 14 dny takže vím a chápu, jak ti je.
Určitě tě dr pošle na ušní, pokud se z moče nic neprokáže,jestli to bude ta 6tá nemoc, tak ještě dnes bude mít teploty možná třetí den a pak se osype. Hlavně se nelekni, u nás to bylo fakt dost škaredé, zmizelo to za 2 dny.
Hlavně pořád nabízej tekutiny, i v noci jsem budila Klárku na mlíko když měla 40.
Také jsem ji nechala v noci spát,nespala, kontrolovala a jen jsem budila na to mlíko. Tak se držte,
pa I+K
Silueta 17864

Re: Re: Dobre rano,

19.5.2005 8:34:03
Právě jsem domluvila s Dr., ale není tam náš doktor, má tam zástup, což se mi vůbec nelíbí :o(( Je to MuDr. ke které jsem chodila ještě já coby dítě a moc důvěry k ní teda nemám. Máme odchytnout moč - tak to jsem zvědavá, u nás to bude premiéra! Mezi 13-15h tam razíme. To zas bude řevu! Taky bych řvala, kdybych byla Vašíčkem. Tož tak.
Silueta 17864

Re: Dobre rano,

19.5.2005 8:23:56
Tak když jsem šla včera spát, Vašík se vzbudil, pořát hořel. Svlíkla jsem mu ty punčocháčky, navlíkla mokrý fusekle, odhodila pryč larysku a nechala mu spacáček do pasu rozepnutý. Vypil trošku sunaru a spal. Zato já jsem nespala, furt se mi zdál sen, jestli mu není zima a poslouchala jsem jestli dýchá a .... šak to znáte :o(( A mně byla zima. O půlnoci se znovu vzbudil, dala jsem mu čípek - syrup totiž doma nemám. A dala jsem si ho k sobě do postele, byla jsem klidnější a on taky, když zakňukal, pohladila jsem ho a spal dál. Pak už to celkem šlo, vstávali jsme v 7. Ráno teplotka po odečtení 38,5°C. Trochu se nabaštil a teď zase spí. Jdu zavolat pediatrovi.
Díky za podporu, mějte se a ještě dám vědět. Rondi - myslím, že to není od zubů. Čekám za dva dny opupínkování.
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 16859  [Dalších 16539 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.