| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 16859  [Dalších 16829 >>]
Valeri, Davídek 5/04 25085

Re:

30.5.2005 13:49:46
Sváťovko a Alexi,přejeme vám vše nejlepší k narozeninám.Valeri a Davídek

Kaničce gratulujeme k narození Kačenky
Arna+Ivanek 5/00+Ian 6/04 22086

Alexovi a Sváťovce

30.5.2005 13:42:45
Rondo a Oddny přeju vám ať kluci rostou jak z vody a dělají vám jen samou radost.Hodně štěstí
Netka Niky05/04+Dany11/09) 12047

ŽIVOTNÍ VÝROČÍ - ŽIVOTNÍ VÝROČÍ - ŽIVOTNÍ VÝROČÍ – ŽIVOTNÍ VÝROČÍ – ŽIVOTNÍ VÝROČÍ

30.5.2005 12:53:59
V pondělí 30.05.2005 přejeme


SVÁŤOVCE od maminky Oddny
a
ALEXOVI od maminky ROndy


K PRVNÍMU VELKÉMU ŽIVOTNÍMU VÝROČÍ
VŠE NEJLEPŠÍ, HODNĚ ZDRAVÍČKA, SPOUSTU LÁSKY
A KRÁSNÉ DÁREČKY

LOUPEŽNÍKOVIC RODINKA
Danula&Klárka&Toník 19069

Re: Re: Velká gratulace Kaničce

30.5.2005 12:48:18
Lí, já NEVÍM, kdy to dokončíme, vždycky když je něco hotovýho, tak vykoukne zase něco jiného. Snad do zimy bude většina věcí hotová, KÉŽ BY!
12157

Re: Velká gratulace Kaničce

30.5.2005 12:44:33
Ahojky holky!!

Netko - vyřiď prosím Kaničce obrovskou gratulaci!!! Je šikulka že porod zvládla dobře, ač byl dost dlouhý.. uplně si vzpomínám jak se tu loni rodilo!

Tak holky, kdo je na řadě teď po Kani???

Zlobidlo spinká :o) chce furt chodit na hřiště přebírat kamínky, to je mor! nesmíme chdit kolema hlavně nesmí vidět že tam jsou děti.. jinak je velký řev.. chodíme te´d ven až po čtvrté odpolední, přeci se neupečem, ne? Co deště? ještě se nedovalili do čech??? já se tak těším na déšť... malá jak je ránu hic tak vstává už před šestou a nechce si to nechat vysvětlit! pomoc!!!

Valeri - tak vidíš že oslava nakonec dopadla sqěle :o) ovíněný táta :o))) to musí byt!!! jinak by to nebyla pořádnáoslava :o))Pískoviště - tak u nás je jako u Míši - prostě oplocené, na noc se zakrývá plachtou, žádní pejskaři ani kočky se tam nevyskytují... a matky si nic nehájí takže chodíme tam, ale od jisté doby nás mnohem víc baví míchat šutříky!

Danulo - opět jsi relaxovala na maltě, co??? kdy to všechno dokončíte???

Bazének - dnes bude mít malá bazénkovou premieru :o))) pak podám info...

Vendy - takže Máťa je zase pěkná slečna.. další pupínky až v pubertě!

Silueta 17864

Velká gratulace Kaničce

30.5.2005 12:18:55
ke Kačence. Přejeme hodně zdravíčka a z Aničky ať je skvělá pomocnice a hodná chůvička. Kaničce hodně sil!
Danula&Klárka&Toník 19069

Nazdárek

30.5.2005 12:15:07
KANIČCE BLAHOPŘEJEME KE KAČENCE!!!

Tak jsem si uvařila kafe, otevřela čokoládu, že budu relaxovat, neboť dítko spinká. A prd, už je vzhůru - spánek trval asi 20 minut.
Venku je na padnutí, v domě máme příjemných 24 (vivat tlustým kamenným zdem).
V sobotu jsem byla s Klárkou na oslavě kamarádčiných "30" na chatě, oslava byla príma, bylo tam spousta lidí, Klárka měla tudíž hodně obdivovatelů. Byla naprosto v pohodě, den strávila na trávníku a taky si vyzkoušela bazének a taky z něj nechtěla ven. Cestou domů s prospala v autě a pak nechtěla spát. Já jsem usnula dřív než ona, trhla osobní rekord a usnula až v půl jedenácté.
Včera jsme pracovali. Já donma uklízela a tak a M byl na půdě. Večer, jen co Klárka usnula, jsme se přesunuli ven a betonovali základ pro pojezd brány. Skončili jsme před půlnocí.
Klárka je neuvěřitelně protivná, neustále mi visí na nohách, fňuká a chce se chovat. Tak jdu chovat. Hezký den.
V albu máme nové foto - koťata.
Silueta 17864

LEXÍKOVI ze k 1. narozeninkám

30.5.2005 12:12:29
Všechno nejlepší, hodně zdravíčka a co nejvíc lumpáren s bráškou ať z vás má mamka s taťkou radost ti přejí Vašík s mamčou.

Silueta 17864

SVÁŤULDOVI ze k 1. narozeninkám

30.5.2005 12:02:12
Všechno nejlepší, hodně zdravíčka a co nejvíc zážitků s tvýma bafanama ti přeje Vašík s mamčou.

Lenk@@@ 9861

Ahojte

30.5.2005 11:26:59
Ahojte holky,

koukam, ze si uzivate bazenku - my ho vytahli na jeden den a ted je zase schovany :-(.

Blahoprejeme Kanicce ke Kacence!

Nejak nestiham - snad uz konecne podepiseme smlouvu na novy pronajem, takze zacinam pripravovat presun, hledam, co kde bude na novem miste apod. A do toho Lexa odmita byt doma, uz jsem ho zacala vypoustet samotneho na terasu (mame tam hodne kaminku, do pusy neresim, ale bojim se, ze nejaky sutr hodi ze sedmeho patra), jenze on zas prisel na to, ze se da vylezt na zidle, co tam mame... Piskoviste mame, ale ze by ho to moc bavilo, to ne - radeji otrhava moje kytky...
Take se pekne vzteka - vrchol vztekani se projevuje dupanim nohou :-).
Prisel na to, ze nejen tuby s kremem se daji odstroubovat, ale take lahve s vodou, dzusem, peny do koupele - mame o zabavu postarano.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 16859  [Dalších 16829 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.