| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 16859  [Dalších 16599 >>]
Iva*Kuba 25988

Re: Re: Re: Re: smazani

19.5.2005 23:26:46
Valeri, očička na ikonce jsou pěkná.

Takže se samostatným krmením i čištěním zubů jsme zase pozadu. Kečupu dostal jen malilinko na prst. Žádná přeháňka.
Jdu do postele, snad mě Kuba nechá vyspat aspon do 8h. Dobrou noc všem, hlavně Ilís a Vašíkovi.
Mammita 25947

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: smazani

19.5.2005 23:23:32
A kdo dáváte sunar, tak od 12.měsíce ten fluor obsahuje. Dle dr a letáku, pokud vypije 500ml/den, tak to pokryje potřebu fluoru.
My zuby nečistíme .
Děkuji za podporu, jsem ráda že se tu máme

Valeri, GRATULUJEME K POKROKŮM!!! Kam se poděla hypotonie? Matěj se jen píďalkuje, a pak ty poslední pokroky. Ale po 4? Ani smykem.

Ivo nebo Ifčo, které jsem měla něco poslat a co???

Díky za rady ohledně jídla, prubneme vše, Bubbo, napíšu ti ale ne dnes, musím jít dadat bo zítra kakám.

Mějte se všichni báječně a opatrujte svá poupátka.

Sluníčkový zítřek přeje
Adéla
Beruška9 19102

Re: Re: Re: Re: smazani

19.5.2005 23:21:04
Evule, hgaha a manžel psal nějakou práci na PC a nemohla jsi proto na net :-), ale u mně je to profesní deformace, pamatuju si strašně moc věcí až někdy na škodu...

valeri, Bruník hryže do kartáčku jak divý, je se mnou vřždycky v koupelně, když si čistím zuby a si to obkoukal :-)!
Valeri, Davídek 5/04 25085

Re: Re: Re: smazani

19.5.2005 23:15:32
Ivo,zrovna příští týden jdeme na oční.Připadá mi že to má lepší.Občas sice zašilhá dost ošklivě,ale celkově to vypadá lépe.Prý to souvisí s jeho hypotonií, která ale ustupuje,tak by postupně mělo ustoupit i to šilhání.Snad.Snažila jsem se mu to zdravé oko občas zalepit,ale nesnáší sundavání toho lepítka.Začne plakat tak strašně,až se z toho začne dávit,a dokonce se i pozvracel.
Ikonku jsem měnila asi před týdnem,ale dřív jsem měla taky jednu se stejným oranžovým tričkem.

Zoubky-jednou z nejoblíbenějších hraček je už asi 3 týdny zubní kartáček.Při každém přebalování ho musí mít, přendává si ho z ruky do ruky,otáčí,prohlíží......ale nechat si vyčistit zoubky,ani náhodou!!!
Evule,Vojta květen04 24623

Re: Re: Re: smazani

19.5.2005 23:15:25
Kačabi, Míšo a ostatní květňule, zdraví Vás učitelka z Moravy. Já padám, ještě mi napíšete, že mi je 26, mám manžela Tomáše a já si dám léčit sklerózu.

Ivčo, my si zoubky čistíme, od té doby co se nám ukázal ten 1. Vojťas to má rád, dokonce jsme přešli od Perličky na klasické pálivé-dospělácké. On je totiž stejně sám cucal, strašně se jich dožadoval, a když se někde bouchnul, byla to jedna z mála věcí, která ho dokázala utišit (kdepak nějaký plyšáček).
Beruška9 19102

Re: Re: Re: Re: Re: Re: smazani

19.5.2005 23:10:32
valeri, taky to furt řeším, že bych pořád někomu něco radila, ale musím se hodně držet...furt si říkám, že to jsou přeci jejich děti :-( naposledy dnes v plavání, taky pak tahaly děti za ruce na kouzačku v herně :-(...

Ivo, Bruník si čistí zuby ráno i večer, švagr zubař říkal, že tabletky jsou k ničemu, když pije kojeneckou vodu s minerály a budeme solit jodizovanou solí...ale kečupu bych se teda bála, přijde mi, že pokud není domácí, tak jsou to éčka ve flašce...
Valeri, Davídek 5/04 25085

Re: Re: Re: Re: smazani

19.5.2005 23:05:34
Míšo,dík za pochvalu.Tak to se teda Bruník pěkně rozjel.Vždyť je teď mezi prvními.V jídle určitě.
Taky se mi u podobných výroků ježí vlasy.Dokonce jsem si skoro znepřátelila pár místních mamin když jsem si dovolila jedné říct že by neměla kluka tahat za ručičky když ještě sám ani nesedí.Nic mi do toho nebylo ale nemohla jsem si pomoct.

Beruška9 19102

Re: Re: Re: Re: Re: smazani

19.5.2005 23:05:08
Rondo, už to ale jednou proběhlo, že na nějakých tuším německých pěďáckých servrech jsou přímo odkazy na české servry s fotkami dětí a rodina tam byla taky a přímo oslovovali rodiče, ať žádné dětské fotky na servry nedávají...říkali, že v UK nedají na servr ani fotky z vánoční besídky :-( A jako příklady tam ukazovali takové celkem nevinné fotky školních dětí oblečených v plavkách z bazénu...to se taky peďákům zamlouvá...:-(
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306

chata otevrena

19.5.2005 23:03:22
chata otevřena
Iva*Kuba 25988

Re: Re: smazani

19.5.2005 23:01:46
No, ještě že jsem neviděla televizní noviny. Uchyly fakt nemusím.
Míšo, takže plavčo bylo super?
Adel, Matěj je šikovný kudrnáč. My právě řešíme, jak budeme Kubu stříhat.
Valeri, taky máš novou ikonu? Jak je na tom Davídek s očičkama?
Arno, Ivánkovy hlášky tu chyběly...

Lean, já nevím proč musí být mléko převařené?!

Dnes jsem dělala rizoto všem stejně. My si ho pak jen přisolili a Kuba mlaskal. Dokonce se natahoval i po kečupu. Tak kapku dostal a přižil bez úhony. Taky jsem mu dala ráno kartáček na zuby. Už někdo čistíte? Já pořád zapomínám dávat ty tabletky na zuby. Už je asi 3 dny neměl. Je to vůbec k něčemu?

[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 16859  [Dalších 16599 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.