| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 16859  [Dalších 16609 >>]
Oddny 15528

Re: Re: Re: Re: Re: Re: smazani

20.5.2005 10:30:56
Moniko, zrovna ten hrneček jsem viděla ve středu u Kačaby, hadi z něj taky nepijou, prej je potřeba dost velký cuc na překonání té membrány, která právě zaručuje to nekapání. A asi to děti neutáhnou. Takže Kačka není sama. Zkus třeba Avent, ten není potřeba tak vysávat a taky neteče.
Monča+Kačka(5/04)+Martin(8/06) 21165

Re: Re: Re: Re: Re: smazani

20.5.2005 10:11:42
Lí - jinak pijak docela dobře, jen cáká kolem, jak s tím pořád třese, hlavně proto jsem jí koupila ten Nuk, z kterýho se nic nevylije, protože pořád čistím koberec

Illísku - tak snad už bude dneska o trošku líp, držíme palečky!!
12157

Re: Info od marodů

20.5.2005 9:51:20
Ilísku . držte se!! je mi vás moc líto... snad už vám to končí! Drž se! bude brzo líp..

12157

Re: Re: Re: Re: smazani

20.5.2005 9:49:24
Mončo - a z jiných pítek t pije normálně? ten hrníček znám jen od vidění a děti z něj normoš pijí...

ještě k tomu čištění zoubků - my čistíme 2x denně, dostane kastáček a něco loví v pusince, pak mi ho pujčí a já jí zoubky vyčistím. ěláme to tak už dlouho, kouká se při tom na sebe do zrcadla a neustále téholčičce v zrcafdle nabízí svůj kartáček... :o) Tabletky nebereme, v kojenecké vodě je fluoru dost, takže tak... to miřekla zubařka. A my pijeme kojeneckou vodu, máme ji i na přípravu UM.. tak si myslím, že fluoru má dost.

Silueta 17864

Info od marodů

20.5.2005 9:38:24
Včera ve 21h jsme Vašíkovi dali podle vašich rad místo zábalu koupel, obdivovala jsem jak byl schopen při 40cítce si ve vaně ještě hrát a říkat na pelikána "plap plap" jako klap klap - že klape zobákem a přitom mu ho otevírá a zavírá - je to ten od FP. Nicméně koupel ho sice ochladila povrchově, ale horečka klesla jen o 2 desetinky :o(( Tak jsem mu dala ještě čípek. Pozitivní bylo, že se ve vaně pořádně napil, vylohnil toho fakt dost, až jsem si říkala jestli to pak nevyblindí, ale dobrý :o)) Lohnil na střídačku sunar a šťávu a byl šťastnej, že má výběr, tak to furt střídal a my s M jsme se aspoň na chvilku zasmáli.

V noci hořel furt, ani jsem neměla odvahu ho měřit. Spinkal, dejchal jak po maratonu a já se bála. Ve 3h dostal další čípek a spinkali jsme do 7h. Teď spinká od 9h, ráno teplotka naštěstí trochu klesla - 38,2°C. A zase byl veselejší. No jestli to je 6ka, tak snad už jen jedna noc v horečce.

Díky všem, že na nás myslíte a za podporu, je to moc milý :o))
Dočetla jsem vás, ale nemám sílu reagovat, tak vás alespoň zdravím.
Jdu dokud spinká aspoň odstranit špinavý nádobí.
12157

Re: Re: Re: smazani

20.5.2005 9:33:03
Ahojky holky :o)

Oslava byla důstojná :o) Všem vám moc děkuju za krásná přáníčka.

Tak diskuzi dočtu až bude malá v limbu :o) dřív nemám šanci. jen jsem viděla že rozebíráte éčka - dělení na dobrá a špatná neexistuje, některá jsou prostě jen v určitém mnošství škodlivá.. ale v potravinách je to dost hlídaný. Kolikrát je éčko obyčejný vytamín C atp. píšou je tam aby jim to na etikety vešlo. Ale je fakt že těch emulgátorů, barviv a konzervantů do sebe cpeme zbytečně moc.. ta chemie do toho jídla nepatří, ale asi to bez ní nejde.
V kečupu je normálně jen 3%!!!! až 12% rajčat, zbytek je škrob a chemie.... pro děti raději protlak, ten se aspoň o rajče opřel...
Monča+Kačka(5/04)+Martin(8/06) 21165

Hezké ráno

20.5.2005 8:26:31
Holky, máte někdo zkušenosti s Nukem Magic cup?Kačka z něj vůbec nechce pít.Díky,M.
Monča+Kačka(5/04)+Martin(8/06) 21165

Re: Re: Re: Re: Re: Re: smazani

20.5.2005 7:34:36
Čau povídalky, nemám šanci vše dočíst.
Jsem už od 6 sama dobrovolně vzhůru, Kačka ještě zařezává a M je v práci. Asi nejsme normální, zrovna dneska Kačka chrní tak dlouho a já tu čumákuju.
Včera jsmebyly u kámošky, která má o 3 neděla staršího chlapečka, který už teda od 9. měsíce běhá jako čert a bylo to fajn.Děti se hodinu vydržely hrát s tatrou, pak si dělaly malá a dávaly pusiny a my pily kafíčko a klábosily. Super!

Zoubky čistíme, no spíš je tak šmudláme ráno i večer.Tabletky (fluorid) jsem taky dostala, ale ještě nevím, jestli je budu dávat.
S těma pedofilama je to fakt hrůza, člověk si nemůže bejt nečím nistej.

Valeri - velká gratulace k lezení, umím si představit, jak si šťastná, já to u Kačky obrečela(což u mě není nic divného).Tak a za chvíli udeš nadívat, jé to bylo fajn, když ještě nelezl, já ji teď pořád od někud lovím a chytám, chodí kolem nábytku.

Rondo - Alex je chodící šikulka, velkej kluk.

Evule - tak to vypadá, že máme k naší Kačce(80cm -11,70)konečně stejně velkého kamaráda
, opožděně vše nej Vojtíškovi k narozkám

Illlísku - je Vašíkovi lépe?Doufám že jo. nám dr říkal, že čípky rychleji zabírají než sirup.Hodně sil vám oběma.

Lí - vše nej k narozkám, tak už si plnoletá, jo?

Adél - z bordelu si halavu nedělej, já mám dva plný koše přeschlýho prádla na žehlení a nevypadá to, že bych se ho v nejbližší době zbavila. Já to žehlení fakt nesnáším.
Tu šlehačku si nevyčítej, tvá chyba to nebyla, ten Hylak fakt na průjem zabírá.

Arno - Ovánek má bezva hlášky, kdopak ho to učí?

Holky, taky moc prosím o společné recepty, dochází mi nápady.A ještě otázka:Převařujete ještě vodu k pití?

Na závěr posílám adresu k inspiraci na zařízení pokojíčku, jsou teda dost drahý, ale nějaký nápad se dá okoukat.
www.sibor.cz,www.gazel.cz, www.looki.cz, www.dracek.cz - tady mají moc pěkný textilní věci.
M.

Evule,Vojta květen04 24623

Re: Re: Re: Re: Re: smazani

19.5.2005 23:38:59
Míšo BINGO! Bakalářskou práci už dopsal a teď se vedle v obýváku uči na státnice, které má posledního května :-(

Valeri my s čistěním začali,když si ještě úplně všechno dával do pusy, takže stačilo jen nasměrovat štětinkama dovnitř. A pak se taky vždy koukal,jak si je čistí někdo z nás a to se mu strašně líbilo - ta pěna, to šustění! Já chci taky! No a včera při koupání se taky dožadoval kartáčku, nejdříve si šmudlal svoje, pak moje, a když jsem mu to ukázala, čistil je i plastovému delfínkovi ve vaničce.
Já jsem na ty zuby ale asi moc zatížená.
Valeri, Davídek 5/04 25085

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: smazani

19.5.2005 23:27:54
Adél,vidíš,už je lépe.:-)
Na čtyřech a v kleku to my jo,ale sedět nee.

Holky,
prosím prosím,mohly byste mi taky poslat nějaké narozeninové fotečky?

[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 16859  [Dalších 16609 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.