| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 16859  [Dalších 16669 >>]
KACI 6635

Re: Dočteno!!!

23.5.2005 15:33:22
Ahojte vsichni, mam toho hodne, takze postupne:

Matyskovi vsechno nejlepsi k narozeninam! A mamince Adel, at je porad tak pohodova a hezky nam tu pise a zprijemnuje naladu ;-))).

Netko, popis oslavy je bomba, hlavne to zapojeni rodicu, to muselo byt radosti ;-)))). Fakt moc gratuluju!

Rondo, gratuluju k Alexove pobihani za jidlem ;-)))je to uleva kdyz Alex chodi nebo je to horsi, ja se na to totiz strasne tesim, ale ted mi tak napadlo, jestli nemam moc vysoko nastaveny ocekavani ;-)???? Ani chozeni posledni dobu nejak sabotuje, minuly tyden udelala samostatne tak 2-3 kroky, ale to je tak vse - ze bych zkusila to jidlo???

Koukam, ze vsichni meli rozruch v noci o vikendu, no na nas uplnek dopadl vcera, Ani becela od 9:30 do 1 (a to pres den vubec nespala ;-(), stridali jsme se u ni s m a nemohli jsme vubec prijit na to, co ji bylo. Teplotu nemela, ja to tipovala na brisko a m na zuby, ale dneska je totalne vysmata, takze nakonec asi preci jen ten uplnek ;-).

Jajdo, ze schodu leze Anicka jako kdyz leze treba z postele nebo z gauce, proste pozadu - briskem ke schodum (a hlavou nahoru ;-)!), sunda jednu nohu o schod niz, pak prida druhou a rukama ruckuje ;-).

Jo, jeste jsem zapomela Leance pochvalit oslavu - byla vyborna zabava, skvela kuchyne (dokonce 2 dorty, jeden lepsi nez druhej ;-))no a samozrejme nejlepsi byl oslavenec, ktery vsude pobihal a vubec nepadal! Obcas mi to pripada, ze Lexa chodi odjakziva ;-).

Zbytek uz jsem zapomela, alespon tedy vsechny zdravim ;-))) a preji krasny zbytek dne!
jajda 12358

Dočteno!!!

23.5.2005 15:15:35
Uff, vy jste ale kecalky.

Leanko, moc mě rozesmál tvůj mobil v záchodu. No Lexa je ještě lepší, než Milánek. Ten mi ho hodil jen do sklenice s voudou :o) A co - funguje?

Jsem ráda, že jsme neměli ze soboty na neděli hroznou noc sami. My spali poprvé u rodičů a premieru měla i cestovní postýlka. Noc byla hrozná, prcek se budil každou chvilku, vstal a natahoval ke mně ručičky, tak nakonec spal u nás v posteli - no nic moc.

Holky, jakým způsobem vám dětičky lezou ze schodů a do schodů? Milánek to trénoval celý víkend, ale to jen ťapal se mnou za ručičku nahoru i dolů. Chtěl to zkoušet i sám po čtyřech, ale to jsem se bála a nenechala ho. Nahoru to jde, ale dolů nejsem schopná vymyslet, jak na to, aby se mi neskutálel.

Vendy, jaká byla voda? My se jezdíme na Barboru koupat v létě. Už se tam moc těším. Pod vodu mi to sice neláká, ale třeba se tam někdy sejdeme :o)

Netko, oslava musela být prima. Hlavně, že si to Nikýs pořádně užil.

Ilís, už je Vašulovi líp?

Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306

Matýskovi

23.5.2005 14:32:14
Matýsku vše nejlepší k narozeninám hlavně hodně zábavy *clown* Máťa
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306

Matýskovi

23.5.2005 14:30:34
Matýsku vše nejlepší k narozeninám hlavně hodně zábavy *clown* Máťa
Silueta 17864

MATÝSKOVI ze k 1. narozeninkám

23.5.2005 13:43:20
Všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a dnešní den si s mamkou a taťkou užijte jako ten nejbáječnější, přejí Vašík s mamčou :o))
Netka Niky05/04+Dany11/09) 12047

Re: VŠECHNO NEJ, NEJ, NEJ

23.5.2005 13:37:03
Matýsku,
ještě, že tu Tvoje mamka práskla, jak tě lechtala na šošolce :-) Já tě měla narozeného až ve čtvrtek :-)
Netka Niky05/04+Dany11/09) 12047

ŽIVOTNÍ VÝROČÍ - ŽIVOTNÍ VÝROČÍ - ŽIVOTNÍ VÝROČÍ – ŽIVOTNÍ VÝROČÍ – ŽIVOTNÍ VÝROČÍ

23.5.2005 13:31:32
V pondělí 23.05.2005 přejeme


MATÝSKOVI od maminky ADÉL


K PRVNÍMU VELKÉMU ŽIVOTNÍMU VÝROČÍ
VŠE NEJLEPŠÍ, HODNĚ ZDRAVÍČKA, SPOUSTU LÁSKY
A KRÁSNÉ DÁREČKY

LOUPEŽNÍKOVIC RODINKA
Danula&Klárka&Toník 19069

VŠECHNO NEJ, NEJ, NEJ

23.5.2005 12:28:42
PŘEJEME MATÝSKOVI A MAMINCE ADÉLE. KLÁRKA A SPOL.
jajda 12358

Ahojky holky,

23.5.2005 11:57:10
zdravíme všechny oslavence a dodatečně gratulujeme všem k jejich prvnímu velkému výročí. Přejeme jim, aby měli pořád dobrou náladu a svým rodičům dělali samou radost.

Týden jsem tu nebyla a vy jste toho tolik napovídaly, že mám na dlouhou dobu co dočítat :o) M má stále marodní, tak toho využívám jak se dá a užívám si trochu volna. Po dlouhé době jsem oběhla všechny možné doktory, navštívila kadeřnici a prozkoumala, co mají nového v obchodech. Bohužel místo abych koupila něco pro sebe, tak jsem stejně většinu času trávila nakupováním věcí pro prcka. Konečně jsem se rozhoupala a pořídila mu nové golfky. Nakonec jsem koupila Hauck Jet a zatím jsem s nima moc spokojená. Milánek už je taky vyzkoušel, má z nich lepší výhled. Mě jen mrzí, že už nemám přehazovací rukojeť a už ho nemůžu při kočárkování pozorovat, to mi moc bavilo. Takhle zase líp vidí na všechno kolem a může to krásně komentovat. Jinak se pořád zdokonaluje v chození, teď nám z místnosti do místnosti přenáší různé hračky, oblečení a kde co najde, no vypadá při tom děsně legračně. Já pak mám zase co uklízet :o)

Mějte se všichni fajn, mně drahoušek právě usnul, tak vás jdu trochu dočíst.
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306

pozdrav

23.5.2005 11:53:07
Čus bus prťata,
tak za prvé přeji Nikýsovi Loupežníkovi vše nej k narozkám, už se těším až to oslavíme i spolu:):)Matylda
Já byla s rodičema na Barboře,to vám bylo super nejen že tam bylo spoustu lidí,ale spoustu psů a to bylo něco pro mě, straně jsme za nima běhala a ukazovala kde mají oči a zuby, máma dost šílela:):) Hned v pátek se máma chlubila jak hezky spím všem přijíždějícím potápěčům a tak jsme jí to hezky zkazila od 2 do 6 jsme strašně řvala na celý areál dokonce ráno se ptali všichni kdo tam spali jest-li mi máma netrhala ručičky nebo hlavičku jaký jsme vyprodukovala řev:):):)
V sobotu jsme se procházel a všude možně jen mi naštvali když rodiče lezli do vody a mě tam nechtěli vzít s sebou to jím neodpustím a zase jim to nějak vrátím:):):)Ale večer jsme už byla tak unavená že jsme se zapomněla vzbudit a znova řvát,tak snad jindy:):):)
Strašně jste toho nakecaly tak to bude muset máma dočíst:):):):)
Doufám, že ve čtvrtek bude jarník ráda bych vás zase všechny viděla.
Přeji všem krásný den
Máťa
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 16859  [Dalších 16669 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.