| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 16859  [Dalších 16679 >>]
12157

Re: Hokus pokus .....

23.5.2005 20:14:49
Ahojky holky!

Erupce na slunci pokračují.. ale asi to nebudou erupce ale rostoucí zoubky... kňourá, v noci se budí a ráno brzo vstává, má srajdu.. jsem grogy, M taky... :o(

Rondi - gratulace k prvním krůčkům!! stále na to čekám a nic, až ma to příjde tak se asi štěstím apýchou pominu :o)))

Adél - napsal jsi to moc hezky :o) Matýskovi vše nej k jeho prvním narozeninám!!! Soník opět posílá obrovskou pusu

Nikolko - krásný popis narozek? máš teda super rodiče :o)

Jajdi - to je milánek teda už dost šikovný když takhle nosí věci.. to nás ještě čeká :o) těším se, moc! ale pak asi budu v šoku..

Tož tak, jsem grogy, jdu hodit sprchu a pak sebe do postele...



Danula&Klárka&Toník 19069

Re: Hokus pokus .....

23.5.2005 20:05:32
VYŠEL!
Danula&Klárka&Toník 19069

Hokus pokus .....

23.5.2005 20:01:44
Danula&Klárka&Toník 19069

Re: Re: Dočteno!!!

23.5.2005 19:50:33
Hlásím změnu ikonky.
Danula&Klárka&Toník 19069

Re: Dočteno!!!

23.5.2005 19:38:38
Klárka dneska vytuhla v půl sedmý, kočka domácí od jedný odpoledne brouzdá po bytě a hledá místo, kde porodí. Už se uložila do nejmenšího možného prostoru, co našla. Vůbec se k ní nedostanu. Naštěstí to není skříň ani postel :-), ale pelíšek u kočičího sloupku, který v životě nepoužila :-).
Přidávám se k víkendovým nespáčům a vytrvalým kojným (ráno a večer). Lidko, myslím, že vyhraješ, neboť my slavíme drobný úspěch - Klárka ráno vypila 140 ml sunaru z hrnku a teprve potom dostala prso. A dneska večer si jenom cucla a byla v limbu :-).
Právě jsem objednala pro Klárku cyklosedačku a helmu, v sobotu jsme koupili větší autosedačku (maxi cosi priori), už chybí jen boty :-).
O víkendu manžel uděla chodníky kolem domu, už to není kros přes dvůr :-))) hurá. Já v neděli betonovala spáry mezi kameny (v chodníku). Když jsme Klárku uložili, šli jsme ještě na zahradu a já opět prohazovala hlínu, Klárka nám to po chvíli razantně přetrhla děsným řevem. Takže jsem se zase převlíkla a šla konejšit.

Všem oslavencům přejeme dodatečně všechno NEJ, NEJ a NEJ k narozeninám :-)))
Lenk@@@ 9861

Re: Re: Dočteno!!!

23.5.2005 17:30:11
Ahojte holky,

jdu se na chvili odreagovat - Lexa zjistil, ze kdyz se poradne natahne, tak dosahne na kliku. Venku se sape po cizich hrackach, vcera na prochazce sebral nejake holcicce kocarek... Ono uz lepe nebude, co?

Rondo,
blahoprejeme ke kruckum, Alex ma moc prima motivaci :-)
Jinak oslava byla prima, Lexa si to poradne uzil, akorat ho vubec nezajimala Anicka, ale Tomik a ostatni kluci...

Jajdo,
mobil funguje, ale nejsem si jista, kolik takovych vykoupani vydrzi. Uz abychom se prestehovali a mohli vsechno poradne zabezpecit :-).

Netko,
je prima, ze jste si to vsichni poradne uzili!
*Lidka* + 3 11796

Re: Re: Re: Re: Ahojte

23.5.2005 17:14:26
Ahojky!

Matýsku, všechno nej nej k narozeninkám!

Ahoj Ludko, ráda tě vidím! Už máš pevné připojení?

Kdo vlastně ještě kojí? Hlásím se do soutěže o nejvytrvalejší dojnici!
Kdo se přidá? :-)

Koukám že nejsme sami kdo o víkendu ponocoval, asi nějaké skvrny na měsíci, Toník se vzbudil s řevem snad 10x. Zato dneska trhnul svůj osobní rekord, spal 11hodin v kuse, kdyby mu to tak chtělo vydržet..
Z narozeninových hraček u nás vedou kostičky (už jich dal i 7 na sebe) a Lego (rozebírá ho stejnou rychlostí jako já ho stavím), nejmenší úspěch měl koník Rody, ten ho tedy opravdu nezajímá, holt technik :-)
Lenk@@@ 9861

Blahoprani

23.5.2005 17:05:48
Matyskovi a Adele prejeme vsechno nejlepsi k prvnim narozeninam!

L&L
Beruška9 19102

Matýskovi

23.5.2005 17:05:13
vše nejlepší k narozeninám a rodičům pevné nervy přeje Bruník s rodiči!

Maminka Adel je nejlepší maminka Adel na světě :-)!
KACI 6635

Re: Dočteno!!!

23.5.2005 15:38:17
Ahojte vsichni, mam toho hodne, takze postupne:

Matyskovi vsechno nejlepsi k narozeninam! A mamince Adel, at je porad tak pohodova a hezky nam tu pise a zprijemnuje naladu ;-))).

Netko, popis oslavy je bomba, hlavne to zapojeni rodicu, to muselo byt radosti ;-)))). Fakt moc gratuluju!

Rondo, gratuluju k Alexove pobihani za jidlem ;-)))je to uleva kdyz Alex chodi nebo je to horsi, ja se na to totiz strasne tesim, ale ted mi tak napadlo, jestli nemam moc vysoko nastaveny ocekavani ;-)???? Ani chozeni posledni dobu nejak sabotuje, minuly tyden udelala samostatne tak 2-3 kroky, ale to je tak vse - ze bych zkusila to jidlo???

Koukam, ze vsichni meli rozruch v noci o vikendu, no na nas uplnek dopadl vcera, Ani becela od 9:30 do 1 (a to pres den vubec nespala ;-(), stridali jsme se u ni s m a nemohli jsme vubec prijit na to, co ji bylo. Teplotu nemela, ja to tipovala na brisko a m na zuby, ale dneska je totalne vysmata, takze nakonec asi preci jen ten uplnek ;-).

Jajdo, ze schodu leze Anicka jako kdyz leze treba z postele nebo z gauce, proste pozadu - briskem ke schodum (a hlavou nahoru ;-)!), sunda jednu nohu o schod niz, pak prida druhou a rukama ruckuje ;-).

Jo, jeste jsem zapomela Leance pochvalit oslavu - byla vyborna zabava, skvela kuchyne (dokonce 2 dorty, jeden lepsi nez druhej ;-))no a samozrejme nejlepsi byl oslavenec, ktery vsude pobihal a vubec nepadal! Obcas mi to pripada, ze Lexa chodi odjakziva ;-).

Zbytek uz jsem zapomela, alespon tedy vsechny zdravim ;-))) a preji krasny zbytek dne!
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 16859  [Dalších 16679 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.