| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 16859  [Dalších 16689 >>]
Mammita 25947

Děkujeme...

24.5.2005 8:05:09
...všem za přáníčka, bylo to moc milý. Měli jsme prima den.

Nazdar poupata!!! Děkuju Vám za přání k narozkám. Bylo to pěkně barevný, tak se mi to moc líbilo. Teda mamka mi je ukázala až dneska, protože včera jsem měl moc práce.
Ráno bylo normálka, pohodička, pak jsem šel standardně spinkat a to vytuhla i máti. (Mezi náma-vypadala jak zombice, celou noc tu totiž nebyla, a to když pak příjde, tak to je bezva. Je taková vláčná, lehne si ke mně na zem a to já jí pak vylezu na obličej a dělám masáž. To prej pomáhá na uvolnění, tak ať jí udělám trochu dobře.) Spali jsme asi 2h, trochu se to protáhlo, ale pak jsem zase byl jak rybička. Přišla bábi a máma pořád něco matlala v kuchyni. A pak to přišlo. Posadili mě na zem a postavili přede mně dort. Celej byl můj. Byla na něm velká jednička a takový divný bobky-ty jsem nepochopil, asi nějaký umění nebo co. Plácal jsem do něj, baštil a hlavně ho plácal po sobě. Táta to točil na kameru a máma mi zpívala a říkala říkanky, při kterých se plácám do bříška a sahám na vlásky. Děsně se tomu řezali, jsou divný. Babka jen valila bulvy, byla na krupici. Pak přišlo koupání (nechápu, dyť bylo teprve poledne) a pak jsem dostal ZEBRU!!! Fakt, zebru. Posadili mě na ní, já skákal jak o život, hlavička se mi uplně klepala a v přestávkách jsem si hrál na indiána. To vše na zebře, prosím, a máma opět zklamala, místo aby byla ráda, tak bulela. Hrůza. Bulí dost často, né teda tak často jako já, ale stačí to. Pak jsme šli na procházku a do Ikei, kde jsem dostal 5 ŠKUDLÍKŮ (!!!), lítací talíř a tričko. Pak jsme courali venku, pak jsem si zdřímnul a pak přišla teta Eva, kterou mám moc rád. Dala mi opičku GoriluGorilu, tak se prej jmenuje. Povečeřeli jsme a já byl tuhej jak žádnej druhej. Ve 22:22 jsem slyšel ránu a cinkání, hlaholili ti, tak jsem je musel trochu srovnat. Byl už přece noční klid. Pak konečně usnuli, no bodejť ne, dyť máma už večer byla uplně vláčná. 2masáže jsem jí udělal a NIC!!!
Takže už si jedu druhej rok a musím jít vymejšlet lumpárny. Pozdravujte mamky a taťky a pěkně je pozlobte.
Váš Matýsek
Danula&Klárka&Toník 19069

Re: DOBRÉ RÁNKO

24.5.2005 8:04:47
Bubbo, já dávám Klárce sunar ráno před kojením - dneska byl druhý pokus a úspěšný (140 ml). Pije z hrnku kapajícího, flašku už nemám chuť zkoušet. Večer si kojení nenechá vzít :-)
Dneska jsem po roce zjistila, že Klárku můžu odložit do postýlky a v klidu vytřít :-))). Nemusím se bát, že mi vleze do kýblu. Klárka na mě vidí a protestuje jen symbolicky.
Koťátka se mají k světu, vypadají teď jako myši. Nebudeme si nechávat žádné a myslím, že je bez problémů udáme - jsou čistokrevná - britká modrá.
Dneska byl budíček v 5:45. Momentálne Klára mlátí dvířkama od skříněk a listuje si v časopisech.
Hezký den.
Bubbo (Peťánek 26.5.04) 15206

DOBRÉ RÁNKO

24.5.2005 7:48:31
Opožděně všechno nejlepší Nikolkovi Loupežníkovi a Matýskovi.

Adel, tvoje povídání jsem si přečetla několikrát :o)

Danulo, nádherná ikonka. Co budete dělat s koťátky?

Lidko, Danul, taky se hlásím do klubu "ještědojnic". Ráno a večer je náš standart. Zkoušela jsem večer dávat do hrníčku s pítkem Sunar, ale ani náhodou. Ječel jak siréna, hrnkem mával kolem sebe a rval mi triko.
Chtěla bych už skončit, ale vyřešila by to asi jen moje týdenní nepřítomnost :-(
Danulo, z čeho ti Klárka pije?

Kačí, po horních 1 přijdou horní 2 :o)

Péťa o lezení nebo slézání z gauče nemá ještě ani páru. Chodí kolem nábytku, přeručkuje všude, ale nepustí se ani náhodou. Boty zatím neřeším, ale chodím okukovat :-)

Zítra jdu na roční prohlídku s Péťou a na prev. zubní s Verčou, takže zítřek ve znamení doktorů.

Jdu se věnovat drakovi, okusuje mi palce u nohou :o)))
Danula&Klárka&Toník 19069

Re: Vecerni...

23.5.2005 21:39:40
Kačí, já ale narozdíl od tebe nechodím do práce.... Ono to tak jenom vypadá když to napíšu tak pěkně pohromadě

Tak máme čtyři koťátka - jsou modrá, Oddny
Valeri, Davídek 5/04 25085

Re: Vecerni...

23.5.2005 21:39:14
Mytýsku,přejeme ti vše nejlepší k narozeninám!!!Valeri a Davídek

Adél,díky za milé a povzbuzující příspěvky.:-)Je fajn,že tu jsi.:-)

Danulo,krásná nová ikonka.

Kačí,klid nebude nikdy.:-(Mě například teprve teď rostou moudráky.

Dnes Davídek opět usnul až někdy kolem třetí a spal jen hodinku.Takže už spíme jenom jednou denně.Zítra jdeme na roční prohlídku.

KACI 6635

Vecerni...

23.5.2005 21:25:52
Jejej, tak vsude byly nejaky skvrny na slunci, co? No u nas to taky vrcholi ;-(, Ani ma teplotu a srajdu, takze vcerejsi noc bylo asi brisko...i kdyz...jsem si pri koupani vsimla ze ma trochu zalepene ousko a kdyz jsem ji ho cistila, tak se ji to opravdu hodne nelibilo, takze mam dalsiho adepta na tu vcerejsi noc. Asi posupajdime zitra k dr...ousko je ousko.
No a taky nam uz prosvita konecne po 4 ! tydnech ta druha horni 1, takze bychom uz se dockali? Bude uz po hornich jednickach klid? Rekneme mi

Brisko navic dneska trapi i Tomika ;-(((, cely vecer se kroutil, ze ho boli a dokonce odesel dobrovolne sam do postele...chvili jsem ho konejsila a pak vytuhnul, doufam, ze ho to nebude trapit v noci. Takze se nas asi chytil nejakej bacil ;-(.

Danulo, vzdycky kdyz ctu, co vsechno delas, tak mi jenom poklesne celist ;-))) jsi fakt trida. ja kdyz dorazim domu, jako dneska, tak jsem rada kdyz uvarim a ulozim deti. Dneska jsem navic byla jak Florence Nightingale a behala od jednoho pacienta k druhemu ;-))).

Asi to brzy zabalim at mam sily do druheho dne ;-))). Jinak nas telefon, ktery Ani hodila tuhle do vany funguje jen kdyz nekdo vola nam, ale neda se z nej vytocit cislo ;-))). Telefony jsou docela odolny, tenhle uz byl ve vode nejmin 3x, kdysi jeste s Tomikem....
Ifča+Klárka 24967

Re: Matýskovi,

23.5.2005 21:10:42
také přejeme vše nejlepší, hodně zdravíčka a radosti.

Klárka nechodí,akorát když se drží židle a posunuje ji před sebou, udělá pár krůčků.
Dnes jsme byli v parku a ztropila pěknou scénu, jsem musela držet nervy na uzdě. Nechtěla sedět v kočárku, když jsem ji vytáhla nechtěla se nosit, nechtěla ani za ručičky chodit, prostě chtěla na 4 a uprkem vpřed.Což samozřejmě na písku a ve svátečních kalhotkách nešlo, ale vysvětlete to vzteklině.Býčí povaha se každým dnem rýsuje k dokonalosti.
A ještě mi před spaním po koupání stihla pokadit koberec, asi za to jak jsme na ni byla celý den"hodná"
Tož tak, zdravíme Vás květnulky.

Ilís - jak moc byl Vašík osypán?Už není?
Iva*Kuba 25988

Matýskovi,

23.5.2005 20:53:15
přejeme všechno nej, nej k narozeninám!!!

Tak Jakub se už pomalu také rozchází. No on si vždy vyhlídne cíl a rychle k němu vyběhne. Pokud to nestihne, tak končí na hlavě. Tímto blahopřeji všem klidně chodícím!!!
Po schodech nahoru leze pěkně po 4 a dolů pěkně dupkou ze schodů, takže pohoda.
My jsem o víkendu spali asi dobře. Poslední dobou jsem tak unavená, že by mě nevzbudil ani granát u ucha.

Danulo, nová ikonka je zase nádrherná!
Netko, skvělé narozky, že?
Lean, už jsi zjistila proč převařovat mléko???
Ilís, co Vašík, už je dobrý?

všechny zdravím a přeji pěkný večer.
Ronda 3303

Re: Re: Hokus pokus .....

23.5.2005 20:37:55
MILY MATYSKU, VSE NEJLEPSI K TVYM 1. NAROZENINAM A HODNE ZDRAVI A TAKY STALE BAJECNE RODICE!!!!
Hyacinta 20975

Re: Re: Hokus pokus .....

23.5.2005 20:34:10
Hezký večer všem :-)
Matýskovi přejeme vše nej...nej k narozeninkám a dodatečně i všem ostatním oslavencům :-)
Tak koukám, že nespavost o víkendu byla tady u tolika mimísků, nás to postihlo jen tak částečně, že se Sabča budila v noci víc než obvykle, ale u nás se prořezávat třetí zubík, už je venku, tak zase spíme klidněji.
Jinak víkend u nás byl super v sobotu jsme si udělali výlet na pouť a večer byla grilovačka a v neděli jsme byli s Kačabou v Adršpachských skalách, jsme moc rádi, že jsme je poznali, Nikýsek a Lili jsou pohodové a milé dětičky :-)Už se moc těšíme na srazík v Praze, až poznáme i ostatní květňátka :-)
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 16859  [Dalších 16689 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.