| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 16859  [Dalších 16699 >>]
KACI 6635

Re: teplota

24.5.2005 16:38:27
Vendy, drzim palecky at uz je brzy lip. U nas to taky vrcholi, Tomik lita na zachod kazdy 2 minuty, malem jsme ani nedojeli od dr ;-(. Ani ma ucho pry v poradku, tak uz jsem z toho jelen :-(! Tohle je mi nejakej zatracenej tyden!
Katy, Domi 3/04, Kiki 3/06 16209

BRYNDÁKYYYYYY

24.5.2005 16:01:26
Holky, promiňte, že sem lezu (jsem z březňátek). Ráda bych koupila bryndáky s rukávama. Je to velmi užitečné, a to nejen když začínají děti jíst samy (mj. je dobré, že mají takové plastové korýtko, kam padají zbytky). Včera v obchodě za ně ale chtěli 180 Kč za jeden. :( My máme jeden doma, takže vím, že je to super, ale jeden je málo. Volala jsem do té firmy, moc se jim nechtělo mi je prodat a odkazovali mě na obchody v Praze. Nakonec jsem je překecala, že když vemu 20 ks, tak mi to pošlou. A chtěj za jeden jen 100 Kč!!



Bryndáky jsou froté, korýtko je z průhledného plastu (spíš silného igelitu). Zespoda je bryndák potažen tenkou pogumovanou látkou. Snad mají i barevné variace, ale liší se jen barvou toho lemování (modrá, žlutá, červená, zelená).

Pokud byste měly zájem, pošlete mi prosím kolik kusů byste chtěly, barvu a adresu, kam to mám pak poslat. Pražandám mohu předat osobně. Dejte mi prosím vědět na mail info@satkynamimi.cz co nejdříve (max do neděle). Díky moc.
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306

teplota

24.5.2005 15:54:39
holky pořád to neklesá ach jo a to je venku tak krásně.
Bubbo (Peťánek 26.5.04) 15206

Láhev

24.5.2005 14:11:21
ćau prťata, tak vám musím napsat, co to ta moje mamina na mě zkouší. Dopoledne mě naložila do kočárku a pořád mi říkala, že jedeme pro něco moooc hezkého. Tak jsem se těšil a ono jo - mamča koupila v lékarně něco průhledného, jsou na tom namalované myšky s děravým sýrem. Má to takové držáčky po stranách, tak jsem si to vezl pěkně v kočárku zase domů. Doma mi to mamina vzala, a že prý mi udělá velikou dobrůtku. Strašně jsem se těšil a nedočkavě kńučel pod stolem a pak to přišlo!
Bylo v tom cosi bílého, co vypadá jako moje oblíbená mńamka k snídani a před spaním, ale musel jsem to cucat přes takovou srandovní bambulku na konci. to vám byla legrace, kousal jsem ze všech stran, převaloval v papulce, občas mi něco vyteklo ven. nebylo to špatné, ale pak jsem si uvědomil, že ležím na mamině, zrovna na těch jejích super mlíkárnách!
Takže jsem začal ječet, myšky nemyšky a to jste měli vidět mamču! Pořád mě přemlouvala, že to mlíčko v té průhledné příšeře je lepší, ale nenechal jsem se ukecat.
Možná jí udělám radost večer a trošku si zase od myšek cucnu :o)

Taky dejte občas těm svým maminkám zabrat, a´t vědí, že vás mají :o)

Te´d už musím chrnět a nabrat síly na další lumpačiny.
Peťas
Bubbo (Peťánek 26.5.04) 15206

Láhev

24.5.2005 14:09:18
ćau prťata, tak vám musím napsat, co to ta moje mamina na mě zkouší. Dopoledne mě naložila do kočárku a pořád mi říkala, že jedeme pro něco moooc hezkého. Tak jsem se těšil a ono jo - mamča koupila v lékarně něco průhledného, jsou na tom namalované myšky s děravým sýrem. Má to takové držáčky po stranách, tak jsem si to vezl pěkně v kočárku zase domů. Doma mi to mamina vzala, a že prý mi udělá velikou dobrůtku. Strašně jsem se těšil a nedočkavě kńučel pod stolem a pak to přišlo!
Bylo v tom cosi bílého, co vypadá jako moje oblíbená mńamka k snídani a před spaním, ale musel jsem to cucat přes takovou srandovní bambulku na konci. to vám byla legrace, kousal jsem ze všech stran, převaloval v papulce, občas mi něco vyteklo ven. nebylo to špatné, ale pak jsem si uvědomil, že ležím na mamině, zrovna na těch jejích super mlíkárnách!
Takže jsem začal ječet, myšky nemyšky a to jste měli vidět mamču! Pořád mě přemlouvala, že to mlíčko v té průhledné příšeře je lepší, ale nenechal jsem se ukecat.
Možná jí udělám radost večer a trošku si zase od myšek cucnu :o)

Taky dejte občas těm svým maminkám zabrat, a´t vědí, že vás mají :o)

Te´d už musím chrnět a nabrat síly na další lumpačiny.
Peťas
Pastelka 8872

Re: hlášení

24.5.2005 11:07:20
Ahoj devcata a kluci.
Nejdriv prejeme oslaveneckum Matyskovi, Nikyskovi a Sonicce (snad jsme na nekoho nezapomneli) k jejich velkemu vyroci moc zdravi, stesti a radosti.

Nestiham vas ani docitat, najednou se nahrnula spousta prace, vsuchni chteji vsechno hned - neznate to taky nekdo?

Rondo, gratulujeme k chozeni! Bety sice kousek ujde, ale stale nezveda nohy...porad ji to nedoslo. Zato stale vice bordelari a stale vice se vzteka.

Netko, prosim o rezervaci dvou pytlu a napis mi prosim (treba do mailu nebo na icq), kde mas kancelar. Zitra dopoledne mam vychazku (tchyne hlida), tak bych se mohla u tebe zastavit a vyzvednout si je.

Nevim, zdali stihneme jarnik, mame kontrolu na rovnatkach (samozrejme, ze se to pres vikend uplne nesrovnalo) a pak jdeme na ocni. Minuly tyden jsme na rovnatkach cekaly hodinu a pul, Bety uz byla cela ricna a jecela v kocaru. Snad to ted bude lepsi.
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306

hlášení

24.5.2005 10:33:57
Nazdárek babi, přeji vám všem hodně pohodový den.
Tak u nás se objevila teplota 39,5 ale vůbec ne to nevypadá to zvířátko všude leze a chová se stejně jako normálně jen trochu pomaleji.Uvidíme já doufám,že je to taková jednodenní teplota.
Na jarník snad přijedeme uvodíme jak teplota,ale kdybychom dojeli můžu poprosit o jeden pytel:):):)
Včera jsme si konečně byli v Praze pro druhé opravené auto, jeli jsme zpátky s Matíkem v té nejhorší lijavici a dálnice vypadala jak rozvodněná řeka, musím vám říct že jsme se strašně bála.
Danulo když čtu co všechno zvládneš tak se musím vybičovyt k vyšším výkonům:):):)
Kačí po jedničkách přijdou dvojky a pak trojky:):).:)
Lean- dorazil už balíček???A zdravím Lexíka Máťa na kliky zatím nedošáhne ale začíná vylejzat z jídelní židličky přes stůl:(:(
Lí- neboj erupce přejdou teď jde o to kdy:).(
Ilís gratuluji k rtychlému vyléčení
Rondo tak co jaký je to mít dvě cupající ratolesti:):)
Netka Niky05/04+Dany11/09) 12047

Re: Dobré úterní ráno

24.5.2005 9:53:10
Ahojky,
když je úplněk, tak Nikýskovi svítí měsíček přímo do postýlky a taky se mu to nelíbí. Jenže poslední dobou usíná tak, že po uložení do postýlky se posadí a stěžuje si do usnutí. To pak padne na bříško na peřinku a my ho pak za chvilku otočíme. Kolikrát ho tak necháme a jenom přikryjeme peřinkou. Je fakt, že občas bychom ty peřinky potřebovali dvě, jednu pod a jednu nad, hihi

Pro zvědavky:
Právě jsem mluvila s Kaničkou, stále v celku. Jede dneska na kontrolu do Podolí. Cítí se v pohodě a už se moc těší na Kačenku. Odpoledne jí vezu autosedačku a červíky, tak podám bližší info, pokud už si ji tam nenechají. Nakonec bude mít obě holky 27/05 rok po sobě, uvidíte,hihi

M přivezl z „východu“ spoustu pytlů červíků, takže pokud má někdo zájem, jsou 270 g po 30,- k vyzvednutí u nás v kanceláři na Vinohradech, tak si pošlete manžílky.

Jinak vyhlašuji Jarník ve čtvrtek 26/05 ve 14 hodin ve Stromajdě. Pokud bude zájem, můžu červy dovézt i tam, ale jsou to velké neforemné pytle, tak raději zapojte manžílky s vozidly. Manža tam koupil ještě i úžasné bezlepkové kaše (kukuřičnou, rýžovou, pohankovou) a dokonce i rýžovou krupičku. Fakt výborné, krásně houstnou. Ty co kupujeme tady v Praze, tak vůbec nehoustnou a spotřebuje se jich pomalu půl pytle na jednu večeři.

Ilís,
Nakonec jsme Rodnyho nekupovali, protože se nám sešlo nějak moc dárečků, hihi Pořídíme ho až pojedem do Brňákova a dostane ho k vánocům. Zatím řádí na tom autíčku od našich a docela ho to bere.
Takže šestka je za vámi? To je dobře! Ještě má pupínky? Hlavně, že to nebylo nic horšího.

Dani,
Gratulujem ke koťátkům. Já malinký kočičky vždycky miluju. Na chatě máme dvě kočky. Nejhezčí jsou ta koťata, co po napapání „tahají“ plné bříško po zemi, hihi
Taky gratulujeme k chodníčku okolo baráčku! Už to spěje ke zdárnému konci? Má už manža alespoň všechno vybourané? CO trávník pro Klárku? Fakt tě obdivuju, jak na domečku makáš! Pokud se dokopem a budeme stavět, tak já musím přijít k hotovému, protože jsem líná jako veš, hihi

Kačí, Lean,
naši se s Nikem konečně vyblbnou a to doslova :-) Má je pěkně omotané, takže mu stačí jen kviknout a už k němu letí a chovají ho. A on toho teda pěkně zneužívá!
Silueta 17864

Re: Dobré úterní ráno

24.5.2005 9:44:58
Danulo - jakou jste objednali helmu a cyklosedačku? Chceme kupovat tenhle týden a o víkendu vyrazit.. :o))

Jajdi - velká gratulace ke koupi golfáče! KONEČNĚ, co? :o)) Tak ať jste s ním, hlavně Milánek moc spokojení.

Ivo - tak Kuba už zvládá dokonce schody? To je pašák.

Ifčo - nejen býčí povaha, ale i blížencova stojí zato! Někdy si říkám, že má asi trochu z toho bejka :o))

Kačí - ať břichabol co nejdříve přejde.. a můžete zase běhat i jinam než na záchod :o))

Tabulka - holky, doplňte si váhy a míry z roční prohlídky ať je co porovnávat. Ať vidíme jak se naši miláčkové od porodu činili :o))
Silueta 17864

Dobré úterní ráno

24.5.2005 9:04:23
Jak jste přežily včerejší a noční liják? Doufám, že nikdo není vytopený! U nás sice lilo jak z konve a prudce, ale oproti tomu co ukazovali ve snídani s Novou to nic nebylo. Nejvíc jsem se bála o kytičky za oknama, aby to přežily.

Adél, Netko - super popis narozenin, začínám se na to moc těšit :o))

Ifčo - Vašík byl oflekatělej oproti vám asi málo a nejvíc na bříšku, hlavně u pampersky. Dneska už mu to mizí :o)) Dr mi říkala, že to začíná za ouškama, ale nám to začalo na bříšku.

Danulo - ikonka je nádherná, ono to bude nejspíš tou krásnou kukajdou na ikonce a taky šikovnou mamkou za foťákem :o))

Netko - tak Nikola nakonec koně nedostal?

Lí - soucítím s tebou, nevyspání je fakt hrůza, my si užívali dneska v noci, krmení v 1, pak ve 3, od té doby asi 1,5h nespal, válel se mezi náma na posteli - jsem ho dala k nám :o(( a povídal, teda spíš vyřvával, pak usnul v takové poloze, že jsem na tom byla hůř než ten tatínek v reklamě co mu synek donesl do postele gorilu.. Vašík je po té 6ce hrozná protivka, furt jen kňučí, nechce si sám hrát, chce se nosit a pak už ani to né a já už z toho nemůžu...jsem si postěžovala :o))

Valeri - kdy má vlastně Davídek 1. narozeniny?

Tak už nevím co ještě, mějte se hezky.
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 16859  [Dalších 16699 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.