| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 16859  [Dalších 16709 >>]
Lenka a Markétka 04 + Mára 08 20416

Omlouvám se za vpád do vaší diskuze,ale kdo má zájem mrkňete

24.5.2005 21:40:54
Přijďte se podívat k Dubňáčkům 2004!
Oslavili své první narozeniny, mají spoustu krásných fotografií
a soutěživé rodiče, kteří jim pořádají

Velkou narozeninovou soutěž !


O soutěžních fotografiích můžete hlasovat i vy!
Vaše hlasy rozhodnou o udělení zvláštní Ceny široširé veřejnosti
a vaše komentáře nám pomohou nezávisle ohodnotit kvalitu našich fotografií.
Hlasy a komentáře posílejte na e-mail dubnacci@seznam.cz
do pondělí 30. května do 12.00 hod.
Z každé e-mailové adresy přijmeme jeden hlas pro jednu fotografii.
Bližší informace k soutěži (pravidla, ceny, sponzoři) najdete
v deníčcích Dubňáčků 2004.
Mammita 25947

Re: ZLATÁ BRÁNA OTEVŘENÁ ZLATÝM KLÍČEM ODEMČENÁ

24.5.2005 21:14:10
Marůdci, rychle se uzdravte, posíláme Vám pohlazení a pusinky na čelíčka.
Tak ve čtvrtek jarník-hmm, možná to zvládnu a přijedu. Jsem po noční, tak uvidím.
Matýsek měl taky období, kdy se děsně vztekal u přebalování. Trvalo to asi týden po tom, jak se tak hodně rozhýbal. To nechtěl ani minutku být v klidu natož nedejbože na zádech!!! Byla jsem nějak rigidní a neochotná na to přistoupit, takže teď to zase jde, občas zapláče, ale jen maličko.
Lí, masáž byla brutální :)), ostatně jako vždy.
Netko, netrpíš poslední dobou škytavkou? Matěj leze ze spaní po postýlce a pláče, občas vytuhne na bříšku, tak si na tebe vždycky vzpomenu.
12157

ZLATÁ BRÁNA OTEVŘENÁ ZLATÝM KLÍČEM ODEMČENÁ

24.5.2005 20:58:42
Dnes mě soník nechala vyspat skoro do osmi - to bylo tou bouřkou a tím vzdouškem... je mi báječně! po těch třech předešlých nocích to byl hotový balzám :o)

12157

Re: Re: Re: Re: Re: teplota

24.5.2005 20:55:30
Danul - pěkné foto :o))) Jo a ty tvoje pracovní šichty nechápu - nechodím do práce, jsem jen na MD a stěží si stihnu úpřes den vypit kafe a sníst oběd.. ppř něco udělat doma... jak to zvládáš??? vždycky si to přečtu a bolí mě z té práce celý člověk :o))))

Bubboš - malá když se řekne - ukaž jak se leze dolů z gauče - předvede ukázkovou rybičku přímo na držtičku... takže chytám a doufám že jí to někdy docvakne?!?

Adél - jaká byla dvojtá masáž obličeje??? Chi.. to znám...

Netko - jsem moc ráda že se rodičovstvo zbrchalo a že je Nik konečně zmáknul :o)))

Holky - nějak se nám to tu sype s těma nemocema.. Mátíku, Tomíku, Vašíku (už je redy nebo ještě pupínkovatý?).... prťata!! dejte se rychle dokupy... a mámy, vy se držte! je to děs když jsou ti naši drobečci nemocní...

12157

Re: Re: Re: Re: teplota

24.5.2005 20:32:39
Ahojky Holčiny!

Tak Soník ještě moc vztekací scény nepředvádí, ale když už se přihodí tak je to teda super :o( Taky přebalování je zatím v pohodě.. leží na zádech na přebalováku, ale sem tam se roozhodně demolovat okolí popř lozit po něm.. sem tam nestíhám všechno chytat, ale většinou je to v pohodě... Soník je flegmoš po tátovi :o)

Kačí - doufám, že to Tomíka brzo přejde :o( to je teda pech tyhle střevní virózy...

Vendy - doufám, že je to jen jednodenní růst zoubků a Mátík bude zítra redy.. šestku bych vám nepřála, ani nic jinného... drž se!

Bubboš - vydržať!!! Soník pije UM z flašky, vodu pije z pítka... flašky s mlíkem se asi hned tak nevzdá :o)))

Víc nevím, musím ještě dočíst :o)

Lenk@@@ 9861

Re: Re: Re: teplota

24.5.2005 20:25:33
Kaci,
to jsou tedy veci :-(.
Natahovaci pleny jsme zkouseli, ale nic moc, kouknu se, jestli mame jeste nejakou doma a kdyztak poslu :-)). A propo, at zije ovce cestovatelka :-).
Problemy s prebalovanim jsme meli pred nejakou dobou desny, manzel to vzal do svych rukou a hrubou silou Lexu donutil pro prebalovani lezet, jo a jeste musi mit Lexa neco v ruce, nejlepe tubu s kremem, a to je priserny, vsechny tuby uz umi rychle odsroubovat a chce ochutnavat :-(.

Ilis,
dneska jsem nemohla Lexu narvat do kocarku, jak se vztekal a silene jecel...
Lenk@@@ 9861

Re: Re: Re: teplota

24.5.2005 20:25:15
Kaci,
to jsou tedy veci :-(.
Natahovaci pleny jsme zkouseli, ale nic moc, kouknu se, jestli mame jeste nejakou doma a kdyztak poslu :-)). A propo, at zije ovce cestovatelka :-).
Problemy s prebalovanim jsme meli pred nejakou dobou desny, manzel to vzal do svych rukou a hrubou silou Lexu donutil pro prebalovani lezet, jo a jeste musi mit Lexa neco v ruce, nejlepe tubu s kremem, a to je priserny, vsechny tuby uz umi rychle odsroubovat a chce ochutnavat :-(.

Ilis,
dneska jsem nemohla Lexu narvat do kocarku, jak se vztekal a silene jecel...
Ifča+Klárka 24967

Re: Re: teplota

24.5.2005 20:10:29
Dobrý večer,

Ilís - vzteká a jak, však jsem tu včera popisovala vztekací scénu venku.
Že by období vzdoru? Nějak brzo,ne?

Vendy - to vypadá na 6ku, pokud má tak vysoké teploty bez dalších příznaků.My už to máme naštěstí za sebou, ale říkala mi kamarádka, že její dítko mělu 6ku 2x.

Kači - budte brzo fit

Petánku - ty jsi teda pašák,že jsi se nenechal obalamutit nějako myškou, ale myslím, že to na tebe bude mamka pořád zkoušet, tak se nedej!!!!
Ale stejně si myslíme, že mamka nad tebou zvítězí.

My dnes měli krásný den, i když pršelo nám bylo fajn a veselo.

Krásný večer všem, I+K
KACI 6635

Re: Re: teplota

24.5.2005 20:01:10
Ha Ilisku, to je jak kdybys popisovala dnesni veceri Ani - pokud jsem si dovolila ji lzicku nabrat, ci se ji jakkoliv dotknout, nasledovalo urazene trhnuti hlavy a razne zavrteni...proste vsechno sama....madam jedna...

Tomik pokrocil do stadia zvraceni...v jednom nestrezenem okamziku mu Ani asistovala u zachodove misy ;-(. Nastesti uz je m doma, takze uz jsme si to rozhodili ... taky by me sakra zajimalo, co to je...

Muzete mi poradit, jak prebalujete deti? Oddny??? Tobe tusim Svatik odmital lezet??? U nas to doslo do stadia, ze se s Ani musim temer prat, jinak by byl obsah plin vsude ;-((((. Pamatuji se na nejakou reklamu na natahovaci pleny, nevite nekdo, jaka znacka to byla?

Bubbo, jako pokus c. 1 dobry ;-))).

Netko, pozdravuj Kanicku! Neverim, ze je jeste pohromade...mam pocit, ze jsem tu uz nekdy pred 14 dny cetla, ze se otevira????
Silueta 17864

Re: teplota

24.5.2005 19:23:13
Vendy - držte se! A měla Máťa už 6ku?? Matyldíkovi posíláme studenou pusinku, pohlazení po čelíčku a ať si uvědomí o kolik lumpáren kvůli tomu přijde a rychle si to rozmyslí :o))

Kačí - vy se taky držte! Copak to na vás skočilo? Ať je aspoň v noci líp..

Vztekání - tak Vašík nám dnes večer předvedl takovou scénu, že jsem nechápala.. Hrozně chtěl rohlík s lučinou, dostal ho, ocucal a hodil po mně a sápal se po dalším kousku. Jenže já jsem mu dala ten po mně hozenej a to jsme s M čuměli oba na tu vztekací scénu... No a pokračovalo to až do teď než jsme ho dali spát. Možná už byl hodně utahanej. Taky se vám prťata někdy tak strašně vztekaj?
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 16859  [Dalších 16709 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.