| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 16859  [Dalších 16719 >>]
Mammita 25947

Re: Ivánek

24.5.2005 22:45:05
Arno,
jsem ráda, žes zpátky a v klidu :))).
Popřej zítra Ivánkovi i za nás.
Adél a Matýsek
Oddny 15528

Re: Ivánek

24.5.2005 22:44:54
Arno, tak to bylo super !
Posílala jsem to majl, ale nějak mi blbne schránka, tak snad došel. Budu muset promazat schránku, aby to zase fachčilo.

Sváťovka pořád neříká nic ;-)))))
jajda 12358

Re: DOBRÉ RÁNKO

24.5.2005 22:43:04
Kačí, ten popis slézání byl dobrej, ale na našeho všetečku nefunguje. Sleze z prvního schodu, pak se otočí, podívá na druhý schod co je pod ním a padá :o)) No však on na to taky přijde, zatím ho stíháme chytat, tak snad to budem stíhat dál.

Jak to tady čtu, tak zdaleka nejsme sami, co máme vztekající se dítko. Poslední dobou mi přijde, že zkouší, co vydržíme :o( Míšo, jak dlouho bude tohle vzdorovací období trvat?

Leanko, Lexa je fakt šikulka, když si otevře i tubu s krémém. U nás jsou zase všechny tuby prokousnuté :o) Ale při přebalování mám vedle něj košíček s jeho mastičkama a mlíčkama, ty mu postupně dávám do ručiček, abych ho aspoň na chvilku zabavila. Natahovací kalhotky vyrábí tuším Huggies. Jednou mi od nich přišel nějaký vzorek, ale byl dost velikej, tak ho mám ještě někde schovaný.

Všem marůdkům přejeme brzké uzdravení, venku bude krásně, tak ať jste fit a můžete zase zlobit.
Mammita 25947

Re: Re: Re: zprávy z roční prohlídky

24.5.2005 22:42:22
Valeri,
Davídek čet´ prevíta či co???
Jste šikulky a ty víš že je ok, plazí se a stoupá si. Na ostatní kašli. Důležitý je, abyste byli oba s Davídkem v poho, tak to neřeš :))).
Tak M přemluv a přijeďte, třeba dorazí i jiný M, co, Netko? Já asi budu ko, tak nechci nic slibovat. Bude úspěch, když nás můj M vyšťouchne do 14h ven. Jestli dorazím, tak budete odhazovat ospalky lopatama a nosit cofee po půllitránkách, jo? Jinak nehraju :).

Dobrou noc
a sluníčkový zítřek všem
přeje Adél
Arna+Ivanek 5/00+Ian 6/04 22086

Ivánek

24.5.2005 22:36:34
Dnes oslavil 5-té narozeniny a tak jsem upekla dortík(ten krtkův z krabice:)),udělala jsem mu i jednohubky ale stejně nejvíc vedl dětský šampus a chipsy s křupkama:))dostal spoustu dárků a byl i hodný a hezky si hrál s kamarády.Byl tu jeden jeho kamarád, co má stejně tvrdou palici jako on a kupodivu si moc dobře rozumí..

Jinak se mám v klidu:))))

Ian pořád říká papúúúú:)))
Ifča+Klárka 24967

Re: Re: zprávy z roční prohlídky

24.5.2005 22:25:43
Valeri, přesně jak píše Leanka, na Dr. kašli. Klárka také v čekárně u Dr laškuje, kecá , směje se a když vstoupíme do ordinace začne natahovat, je bojácná,brečí a když ji minule chtěla postavit na nožičky tak se na nich zbořila jako domeček z karet.Doma normálně lozí a chodí kolem nábytku, tam se tvářila jako bulík který nemá nožičky.
Co kdybys příště pozvala Dr na návštěvu? (sranda)
Davídek je šikovný kluk, hlavně že ti dělá radost a je zdravý.
Mějte se fajn, I+K
Lenk@@@ 9861

Re: Re: zprávy z roční prohlídky

24.5.2005 22:14:45
Valeri,

David je sikulka a na dr se vykasli! Jinak ma skoro stejne rozmery jako Lexa :-). Ale ma vic vlasu, Lexa je porad pekny plesoun...
Valeri, Davídek 5/04 25085

Re: zprávy z roční prohlídky

24.5.2005 21:57:59
já píšu jako blb
chtěla jsem napsat hypotonie, a hypotonický syndrom
Valeri, Davídek 5/04 25085

zprávy z roční prohlídky

24.5.2005 21:51:09
Ahoj holky,tak dnes jsme byli na roční prohlídce.Trošku dřív,protože rok nám bude až v pátek 27.5,ale Dr si nás tak objednala.A v sobotu nás čeká oslava.Přijede tchýně a spol.Bojím,bojím.
naše míry: délka 78cm,a váha 9350g.TAkže brouček krásně papal a krásně vyrostl.
Ovšem položen na vyšetř.pult ležel jako pecka.Sestřička se zase zeptala: "a umí se přetočit na bříško?" bylo mi zase děsně trapně,ale naštěstí se pak na to bříško přetočil,ale to bylo jedené co předvedl,tak nevím jestli mi věřila že se krásně plazí,leze a snaží se stavět.Jinak před tím v čekárně toto všechno předváděl tak pěkně,že jsem měla chuť na ně zavolat ať se jdou podívat,škoda že jsem to neudělala.
v průkazu máme napsáno Závěr: zdráv,hypotinický sy.
ach jo,asi se s námi ta hypotinie povleče už napořád:-(((

vztekání-taky se umímě úžasně vztekat,jak není po jeho tak vřeští

Adél,měli jste príma oslavu.Jsem zvědavá na tu naši.

Kačí,u nás je přebalování taky strašný boj.Dělá mi problémy ho udržet.U nás zabírá jediná věc,zato stoprocentně.Uklidní se jako mávnutím proutku když mu dám do ruky kartáček na zuby.Ale běda když mu upadne,to se začne šíleně vztekat.
Ty natahovací plenky jsou od Huggies.Tuším že se jmenují Pull up,nebo tak nějak.Ale zkušenosti s nima nemám žádné.

Srazík-ráda bych taky dorazila.Manžel má dokonce dovolenou,ale nevím jestli se mi povede ho ukecat aby nás vzal do Prahy a pak pro nás přijel.Ale pokusím se o to.

Lí,díky za mail,zítra ti odepíšu.
Oddny 15528

přebalování

24.5.2005 21:47:51
Kači, já už několik měsíců přebaluju ve stoje ;-)) Sváťovka stojí na pultíku, opírá se rukama o okno (měly byste vidět jak je zmatlaný ;-)) a já se činím. Už mi to jde docela rychle ;-)))
Natahovací pleny jsem viděla Pampersky od velikosti 4plus, ale ještě nezkoušela.

Včera byl úplněk a já měla migrénu :-(( Míšo, tímto ti děkuji za to, že jsi mi na to minule upozornila, neuroložka říkala, že je to poměrně častý, já to do teď nějak nedala dohromady :-((
Sváťovkovi už je líp, koupila jsem Hedelix a jé prý blééééééé, jak jste to do dětí dostaly????? Jednou to ochutnal, vyprskal, otřepal se hnusem a už to do tlamky nevezme. Achjo, tak se nám už vybarvuje, tvrdohlavec jeden. Jen jsem zvědavá jak příští pondělí zblajzne tu obrnu, hahaha...

Matýskovi přejeme opožděně všechno nejlepší, hodně kvalitních masáží mamčina obličeje a krásných vyjžděk na zebře !!!!!!

Peťánku - nedej se opít myškama ;-)))

Tak a dál už nevím kdo co psal, jo schody - tak po 4 nahoru a pozadu dolu. Už pro zrychlení klouže po bříšku, dneska si pěkně namlel, protože zkoušel jít po dvou ;-))
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 16859  [Dalších 16719 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.