| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 16859  [Dalších 16729 >>]
Silueta 17864

Re: Re: Re: Re: Re: Nazdárek

25.5.2005 11:42:25
Vendy - vydrž, Vašík měl ty horečky fakt plný 3 dny, skoro na hodinu. Vyrážka mu šla rychle dolů, už nemá žádnou.
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306

Re: Re: Re: Re: Re: Nazdárek

25.5.2005 11:38:22
holky teď se vzbudila a je bez teploty hurá doufám, že to vydrží:):)
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306

Re: Re: Re: Re: Nazdárek

25.5.2005 10:26:46
Adel 6 je je viroza , přijde a odejde:):):)ptala jsme se Dr. jest-li je to omezený rokem a ona že prý o tom neví tak nevím????
Kači krev berou z prstu, řvala u toh chudinky strašně ale čekala jsme to horší, holt je znát už horší zážitky viz.motol:):):)
Matík spí což je vidět že není ve své kůži :):)ale jinak je v klidu.
KACI 6635

Re: Re: Re: Nazdárek

25.5.2005 10:10:04
Vedny, tak at je vam lip. Jak se bere krev miminku ;-O?
U nas byla klidna noc, ale rano blbe, zas je vse po...a po... ;-(, od rana peru uz 3 pracku....

Uz jsem vysadila atb co ma t na pindu, protoze mam pocit, ze Tomik zvracel zejmena po nich. Budeme to muset zvladnout s kremem.

Jen se modlim, at to nechytne Ani, zitra mam letet do Prahy.

K tomu prebalovani, abych nebyla za trubku :-), ja ji samozrejme taky vzdycky davam neco do ruky, ale to by musela byt pokazde nova vec ;-D, nejak ji to nevydrzi...a hlavne jak lezi, tak na vsechno dobre vidi a co vidi, to chce ;-).

Nas Tomik obdobi vzdoru ve dvou letech nemel, okolo roku to bylo daleko horsi, protoze ve dvou letech uz mluvil a dal si cokoliv vysvetlit. Jinak jsem zaznamenala velmi zajimavou vec a sice, ze zde v anglii na tuhle vec dokonce maji terminus technicus: "terrible twos", ale u nas jsem o tom do doby, nez jsem mela Tomika neslysela. Takze jsme terrible twos proste nemeli ;-D.

Mejte se vsichni hezky, jdu taky kakat.
Mammita 25947

Re: Re: Re: Nazdárek

25.5.2005 10:03:34
Vendy, tak aspoň je fajn, že to Matylda tak dobře snáší. A ty můžeš být taky trochu klidnější, když ji viděla dr.
Taky by mne zajímalo jak to s tou 6-kou je? Jaká je příčina, jak se získává a jestli ji nutně prodělají všechny děti. To asi ne, co? Infekční to je, nebo ne? Třeba neštovice je lepší, když dítě prodělá co nejdřív, s věkem se průběh zhoršuje. A pak stejně není vyhráno, protože ten samý virus způsobuje pásový opar. Takže, když ty neštovice člověk prodělá a setká se s nimi znovu, tak může a nemusí mít pásový opar. Taky záleží na jedinci, někdo na to trpí, jiný si prostě prodělá neštovice a šmitec. To bych ráda věděla, jestli je něco takovýho u 6-ky taky. Někdo tu dokonce psal, že jí mají jen děti do 1roku. To asi taky nejde stanovit jako hranice, ne?
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306

Re: Re: Nazdárek

25.5.2005 9:49:21
Děkujeme všem za podporu, je to pořád stejný ,stejně vysoké teploty,ale na Matyldě stále není nic poznat.Spala celou noc .Ráno jsme byly u doktorky klasika dala čípky a ibalgin a diazepam a nabrala krev, nikde nic neslyšela takže vyčkat upozorňovala na šestku l-takže čekáme co z toho nakonec bude.
Kačí co u vás už je to lepší???
Mammita 25947

Re: Nazdárek

25.5.2005 9:22:16
Dobré sluníčkové ranko!
Jo jo, už je to tak. Ale Danul, uznej jakej je Matěj držák. Kdybychom si toho nevšimli, tak ani neceknul. Asi se soustředil na dýchání :)). Za to pak jako správnej chlap Klárku zalehl a Klárka se jako správná dáma nedala.
Holky, Klárka je úžasně elegantní. A když ji Danula veze po ulici, tak se na všechny nádherně směje a ty lidi (až je to neskutečný) se na ní VŠICHNI taky smějou. Myslím, že působí dóst koncepčně. Už jsem přistihla pár mladých mužů, jak svým partnerkám Klárku významně ukazují.
Dnes se Matěj opravdu šplhá po všem co jde.
Vendy, jak je Matyldě? Myslíme na Vás.
A co u Kačí? Už je Tomíkovi líp?
Danula&Klárka&Toník 19069

Nazdárek

25.5.2005 8:40:56
Ilís - cyklosedačku máme objednanou Hamax Sleepy Basic a helmu Giro - oboje na www.detskydum.cz
Klárka opravdu pije sunar!!! Dala si říct i včera večer! Takže jsem na cestě k odstavevní - pomalu a postupně - dnes ráno jsem vynechala kojení budu kojit večer. Není teda žádněj přeborník - vypije tak 130 ml, ale je to úspěch.
Včera jsme byli u Adély a Klára si vyzkoušela jaké je to stát na mužským - chudák Matýsek - stála na něm a lovila knížky v knihovně. Matýsek jí to pak vrátil - lehl si na ní.
Na jarník dorazíme, pokud nepřijde nějaká nečekaná údálost :-)))
Dneska mi přijede kamarádka, venku svítí sluníčko, tak to vypadá na hezký a pohodový den. Tak si ho užijte.
Danula&Klárka&Toník 19069

Nazdárek

25.5.2005 8:39:33
Ilís - cyklosedačku máme objednanou Hamax Sleepy Basic a helmu Giro - oboje na www.detskydum.cz
Klárka opravdu pije sunar!!! Dala si říct i včera večer! Takže jsem na cestě k odstavevní - pomalu a postupně - dnes ráno jsem vynechala kojení budu kojit večer. Není teda žádněj přeborník - vypije tak 130 ml, ale je to úspěch.
Včera jsme byli u Adély a Klára si vyzkoušela jaké je to stát na mužským - chudák Matýsek - stála na něm a lovila knížky v knihovně. Matýsek jí to pak vrátil - lehl si na ní.
Na jarník dorazíme, pokud nepřijde nějaká nečekaná údálost :-)))
Dneska mi přijede kamarádka, venku svítí sluníčko, tak to vypadá na hezký a pohodový den. Tak si ho užijte.
Beruška9 19102

Re: Re: DOBRÉ RÁNKO

24.5.2005 23:01:19
Zdravím všechny, mám moc kakání, tak jenom v rychlosti, vše jsem přečetla...pro Jajdu a ostatní maminky dětí, které se pouze začínají vymezovat a začínají si pouze uvědomovat svou osobnost a to, aže taky můžou něco ovlivnit :-)! děvčata, obodobí vzdoru, to opravdové přijde okolo 2 let, další pak při nástupu do ZŠ a pak puberta, tak to ještě budeme vzpomínat na ty roztomilé scénky batolat...:-)! Holt už to nejsou ta hodná miminka, ale jsou to osobnosti, tak aby byly co nejůspěšnější, je třeba je hezky opečovat a postavit jim dobré a vstřícné hranice :-)! Toš míru zdar :-))))))))))!!!!!

Jsem se nějak rozjela!
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 16859  [Dalších 16729 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.