| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 16859  [Dalších 16739 >>]
Oddny 15528

schody

25.5.2005 21:32:53
Ještě dnešní novinka : Sváťovka začal dneska chodit po schodech nahoru po dvou (jako nohách ;-)) drží se u toho zábradlí a jde bokem ;-))) Dolů to zkusil taky - výsledek - boule na čele ;-)))

Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306

horečky pryč- čáry máry fuk

25.5.2005 21:32:53
tak hlásím že stále bez teplot jest-li bude i ráno a výsledky ráno budou O.K. tak dorazíme, uvidím jak to bude.
Oddny kurz jsme si stále neudělala,ale počítám , že v červenci si na to udělám čas.
Helmu máme od KED typ Harlekin velikost S je super má vzadu šroub a v něm světýlko že bliká:):):)Kačbko vy jste ale sportovní rodinka, jak se hadům líbilo ve vozejku??? Jsi pašák jak to vše zvládáš
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306

horečky pryč- čáry máry fuk

25.5.2005 21:30:21
tak hlásím že stále bez teplot jest-li bude i ráno a výsledky ráno budou O.K. tak dorazíme, uvidím jak to bude.
Oddny kurz jsme si stále neudělala,ale počítám , že v červenci si na to udělám čas.
Helmu máme od KED typ Harlekin velikost S je super má vzadu šroub a v něm světýlko že bliká:):):)Kačbko vy jste ale sportovní rodinka, jak se hadům líbilo ve vozejku??? Jsi pašák jak to vše zvládáš
Kačabáci (L&N&H) 15801

Ahoj matky a děcka

25.5.2005 21:22:59
dlouho jsme tu nebyli. Máme Vám toho tolik co napsat tak ani nevím kde začít... Po vzoru Netky jsem si uvařila kávu a rozepsala tento příspěvek. Odpoldne vyzvedla Honzu a s kámošem ze školy a prchala se zmrzkou (ať z těch letních dnů taky něco má) za dědou do nemocnice.

Cyklo víkend

hadům se moc líbili sjezdy po lesních cestách a taky funění matky do kopce. Vozil můk silný M a já je ze zadu jistila. Dokonce jsem jednou skončila v příkopě, když Family Frost předjížděl Avii a zatroubil. Jsem se tak hrozně lekla, že jsem kolo ohnula přímo do příkopu. Honzík jezdil jak drak a večer nebyl vůbec unavený.
V něděli jsme procházkovali v Adršpašských skalách s Hyacintí famílií (fotodokumntaci dodám). Hadi jen koukali jak Sabinka krásně chodí... Honzík si zase skvěle rozuměl s Páju.

Hadi stále zápasí s kloboučky a neustále je vyhazují z kočáru... a přitom jim tolik sluší. Niky mává všem kolemjdoucím osobám bez rozdílu věku a pohlaví. Oba už obstojně pijí a to z lahvičky s dudlíkem:-(.
Linda udělala své první 3 krůčky, ale na běhání to nevypadá, protože je "paní opatraná". Dokáže bez opory sebrat hračku ze země a zase se bez opory postavit. Její sociální vyspělost je den ze dne lepší. Zuby hadům nečistím, protože jsem nedůsledná macecha.

Jarník asi zítra nestíháme. Je toho na mě nějak moc. Dopoledne jdeme s Nikýskem na izotopové vyšetření a s Lindou na odběry a tudíž nevím jak budou naložení. Vždycky se na jarník těším, ale pak mám pocit, že jsem si ho vůbec neužila. To cestování MHD je pro mě stres. Až bude na Vyšehradě dorazím na kole s vozíkem :-), tedy pokud bude opravené nábřeží abych nemusela po silnici.

Valeri,
nebudete náhodou zítra na Karlově? Netrap se. Niky je taky hypotonickej, pokud je on v pohodě tak mě jeho pomaleší pokroky už nevzrušují. Všechno má svůj čas.

Gratulace k chození Alexe od Rondy, běhání a šplhání po klikách Lexíka od Leanky, k lezení a plazení Matýska a Davídka a všem malým i větším motorickým pokrokům.
Leanko, to už budeš muset sklízet nebezpečné předměty z kuchyňské linky apod.

Oddny,
Sváťovka sice neříká nic, ale na poslední návštěvě se na mě culil jak největší koketa. Všimla jsi si??? Samolibě jsem usoudila, že se mu líbím :-D :-D.
Jak tože marůdkujete? Osvědčilo se mi dávat léky stříkačkou.

Adél,
nechodím do práce na noční jako ty, ale sado-masochisticky si dělám noční doma. Dnes jsem od 4 do 6.30 ráno žehlila a žehlila a žehlia a ...nedožehlila.

Jsme moc rádi, že Vašíkovi je lépe, ale moc nás mrzí noví marůdci. Si tady ty bacily posíláme on-line či co? Stihla jsem přečíst jak děcka báječně slavila narozky a moc jsem se pobavila.
Evule,Vojta květen04 24623

Re: Re: Ilís

25.5.2005 21:17:17
Dobrý večer Květňulky, tak zoubek už je za mnou - uf.
Vojta se teď taky úplně povahově změnil. Nikdy mu nevadilo, kdo na něj mluví, vždycky se tomu smál, teď se ke mně přitulí a nechce k nikomu ani M. Taky se hrozně vzteká a je takový umrčený.
S přebalováním máme problémy už asi 4měsíce. Na kakání jsme pokud možno dva a na čurání ho necháme chvilku lítat bez plínky a pak ho v nestřežený okamžik odchtynem (nejlépe pastu do ruky).
Do učení po schodech se nám moc nechce. Nahoru vyleze po čtyřech v poho, ale nesmí ho při tom nic napadnout, to se postaví otočí a chce jít dolů po dvou. No a když má jít dolů, tak nechápe, proč chceme, aby šel po čtyřech, když On už přece chodí! Klidně udělá krok do prázdna - vůbec se nebojí, že se něco stane (od toho má nás). On se vlastně dlouho vůbec ničeho nebál, klidně šel sám do tmavého pokoje a tak, ale když minulý týden brácha nastartoval motorku, skoro se rozbrečel. Pořád chodí ke garáží a ukazuje, že tam chce, když ho tam ale vezmem a ukážem mu ji, přitulí se a hned ukáže, že chce ven. Všichni říkají, že konečně dostává rozum. Tak uvidíme ..
Oddny 15528

Re: Re: Ilís

25.5.2005 21:10:54
Vendy, tak jak je? Přešlo to? Doufám, že jo!
Všem marodům přeju brzké uzdravení!
U nás se to zlepšuje, Sváťovka přes den jen občas odkašlal, sirup jsem podrazácky nalila do přesnídávky i do oběda a teď do kaše ;-)))
Na jarník radši ještě nepůjdem, abysme vás tam nenakazili, i když je mi to líto :-(

Dneska je mi nějako divno, asi půjdu spát, zřejmě jsem moc pobíhala po sluníčku :-(

Holky, vy všichni jste takový cyklisti - mě teda vůůůůbec nebaví jezdit na kole, musí se šlapat, člověk ani nemá čas čučet po krajině - jojo jak říkám furt "zlatej kůň" jenom teď už ani nevím jak se na něj leze :-((( Vendy, už jsi byla na tom kurzu??? ;-)))
Oddny 15528

Re: Re: Ilís

25.5.2005 21:07:36
Vendy, tak jak je? Přešlo to? Doufám, že jo!
Všem marodům přeju brzké uzdravení!
U nás se to zlepšuje, Sváťovka přes den jen občas odkašlal, sirup jsem podrazácky nalila do přesnídávky i do oběda a teď do kaše ;-)))
Na jarník radši ještě nepůjdem, abysme vás tam nenakazili, i když je mi to líto :-(

Dneska je mi nějako divno, asi půjdu spát, zřejmě jsem moc pobíhala po sluníčku :-(

Holky, vy všichni jste takový cyklisti - mě teda vůůůůbec nebaví jezdit na kole, musí se šlapat, člověk ani nemá čas čučet po krajině - jojo jak říkám furt "zlatej kůň" jenom teď už ani nevím jak se na něj leze :-((( Vendy, už jsi byla na tom kurzu??? ;-)))
Ifča+Klárka 24967

Re: Ilís

25.5.2005 19:26:13
ptala jsi se na cyklosedačky. My máme Hamax Kiss, je odpružená což jsme chtěli.Měli na ní u nás akci, stála 1300 místo 1900.Cena je supr a jsme s ní my a hlavně Klárka spokojeni. Nechce z kola dolů. Myslím, že nemá cenu kupovat nijak zvlášt drahé, účel splnuje, dětem se líbí snad v každé sedačce.Třeba polohovací moc smysl nemá, pokud dítko usne tak mu hlavička stejně lítá ze strany na stranu.Jedině snad kdybys jezdila na dlouhé výlety. Samozřejmě je to můj názor.
A helmičku máme zn. Axon,červenou, jsou na ní včeličky a kytičky, je nádherná, stála 340,- a velikost XS.
ahojte I+K
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306

Ilís

25.5.2005 12:31:12
nestraš já myslím, že už je to pryč
Silueta 17864

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nazdárek

25.5.2005 11:43:57
Vendy - nechci tě strašit, kolem poledne byl Vašík taky bez teplot, ale po 17.h to zase začalo :o((
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 16859  [Dalších 16739 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.