| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 18607  [Dalších 18527 >>]
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Pondělíčko, pondělí, všichni jsou dnes veselí!

24.1.2005 8:03:49
Teda aspoň doufám, že dnes budete mít veselý den úúúúúplně všichni! Já zase večer nemohla usnout, to je děs. A ospalá jsem byla teda hodně, odpoledne jsem neschrupla a z venku jsem byla vyvětraná taky hezky. No nevím.

Panter byl ve Střepinách, táááák mu to slušelo v té uniformě! Myslela jsem, že malý je celý po mamince, ale teď bych spíš řekla, že je celý tatínek.

Na prohlídku jdeme taky až v 18-ti měsících, ale v patnácti máme očkování Trivivacem, tak ji nechám zvážit. Fakt jsem zvědavá. Bráchova holčina je o 2,5 měsíce starší a už má 17 kilo, mamka se furt děsí. Říkala, že mi pošle nějaké fotky, tak jsem na toho bumbrlíčka zvědavá :o)).

Javorový sirup bych tipla, že je z javoru??? Já o něm akorát vím, že si jím Amíci polévají lívance a spol. :o)). Je fakt, že jsem na něj v obchodě už několikrát koukala, ale nemám odvahu ho koupit, zvlášť, když je hodně drahý. LaBu, jak vůbec chutná a do čeho ho používáš?

Tak, teď se jdu nachystat a pomalu vzbudím Lenku a vyrazíme do MC. Mějte se krááááásně!
JANA + 2 prckové 5158

Re: Re: Večerní report

23.1.2005 23:23:14
Ahojky!

Béé, tak u nás zase sníh žádný:-( A jelikož fňukání nepomáhá, tak už toho nechám. Sice se v jednu chvíli objevily hodně černé mraky, ale nějak to vzaly obloukem, no asi nám není přáno. Jinak Míša v sobotu, když jsme šli k autu, tak se snažil sníh obcházet, ale u auta to nešlo, tak byl nešťastnej, že ho má na botách:-( No, ono je snad dobře, že tu žádný není, to bych ho pak asi ani nedostala ven.

Jinak já jsem po víkendu zase naplesklá až hrůza, u našich se musím pořád něčím ládovat, nevím čím to je, ale když jsme tam, tak mám pořád hlad nebo nějaké chutě. Takže co shodím přes týden, to tam zase neberu:-(

Jéé, já pantera neviděla:-( Kde byl?

Sev, Vy máte patnáctiměsíční prohlídku? My až osmnácti.
Malá se mi předevčírem ve vaně taky vykajdila:o) Bylo to poprvé. Míša chudák utíkal z vany a já mu ještě málem vynadala kam leze, že se přerazí:o)
Míša se taky nejradši kamarádí se staršíma klukama. On s nima řádí a já nemám strach, že jim ublíží, když se rozdovádí. Jak jsou v jeho okolí menší děti, musím ho hodně hlídat, on ještě nějak nerozpoznává co si ke komu může dovolit.

Vítej Jitulko, to víš, že jsi nám tu chyběla!

Bubíšku, celou tabulku čokolády bych tedy nedala ani Míšovi a to mu budou tři roky! Asi kamarádka neví co dávat na svačinu, tak to řeší takhle:-(

Karkul, to je fajn, že se Ti víkend takhle vyvedl, hlavně že sis odpočala a dobila baterky, to Ti moc přeju.

Labu, Macka z Malacek taky znám:o) My si tuhle písničku moc rádi zpívaly, když jsme někde pařili:o)))

Pet, my bysme mooooc rádi přijeli, škoda že to máme tak daleko:-(

Jo a ohledně toho sirupu, já ho většinou připravím do půlitru, ale když se Míšovi nezdá, tak jde za tátou a že prý pití neni dobrý. A tatínek si hraje na hodného a šťávu mu tam přidá:-( Akorát Labu nevím co jsi myslela tím javorovým sirupem:-O

Tak snad je to vše, co jsem chtěla a ještě nakonec musím popřát malému Zdendovi vše nejlepší k svátku.


Petruška
  • 

Do půlnoci

23.1.2005 23:12:26
Zdendovi přeji vše nej k dnešnímu svátku (teda stihla jsem to jen taktak).

Maminka se ukáže zítra, víkend jsme měli pracovní.
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Re: Re: Večerní report

23.1.2005 23:03:05
Ježíš, já to nemyslela tak, že si myslíš, že je tlustá, to se omlouvám :o).

Tak co, holky, viděly jste v TV pantera? Féééééééšááááááák!!!
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Re: Večerní report

23.1.2005 21:25:01
Sev, já neřekla, že je tlustá. Omlouvám se, je hezky baculatá. No Dáda měl jen 9,47kg a to 11.1., ale on byl malinkej i když se narodil. Tak se nezlob, já to nemyslela zle. Jo a ta Superstar, no viděla jsem kousek a některé lidi nechápu, že tam lezou. Ale zase se pobavíme, co??
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Pěkný večer

23.1.2005 21:21:58

Skoro takhle to tady vypadá....

Doufám, že budou v noci silnice sjízdné, manžílek pojede domů tak ve dvě hodiny ráno. Uf. Už aby tady byl.


Malej chrní, já vytřela a opláchnu se a půjdu taky. Nevím, jak míní malej spát v noci, tak ať si zdřímnu.

Jitulko, na vyprávění se těším. Kdybys měla ve st nebo čt čas ozvi se.
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Pěkný večer

23.1.2005 21:21:23

Skoro takhle to tady vypadá....

Doufám, že budou v noci silnice sjízdné, manžílek pojede domů tak ve dvě hodiny ráno. Uf. Už aby tady byl.


Malej chrní, já vytřela a opláchnu se a půjdu taky. Nevím, jak míní malej spát v noci, tak ať si zdřímnu.

Jitulko, na vyprávění se těším. Kdybys měla ve st nebo čt čas ozvi se.
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Večerní report

23.1.2005 21:16:12
Nazdárek! Tak jsme dokoukali na Sprstr, no to jsme se s manžou fakt pobavili :oDDDDD. Zvlášť navrátilcům z loňské Pěchoty, to je síla. No někteří jedinci fakt nejsou soudní. Akorát se mi zdá, že porota letos ty adepty nějak šetří.

Díky za tipy na jídla, hned jsem se ťukla do čela: tohle už jsem dlouho nevařila!

Venku bylo príma, ale zima. Za dvě hodinky jsem měla hlavně nohy jak rampouchy. Péťa se vyřádil na klouzáku, hnedle se chytil partičky zhruba třeťáků (čímž mě dóóóóst překvapil, protože on je takový ne moc kontaktní). Oni na něj prděli, ale jemu to vůbec nevadilo, chechtal se s nimi a hulákal na kopečku. A když odešli jinam, tak byl moc smutný a samotnému se mu jezdit nechtělo. Lenka celou dobu prospala v teplíčku kočárku.

Tak kde máme Li se Zdendou?

Karkul, to je fajn, že odpočíváš a utužuješ rodinné vztahy. ;o) Lenku teď koupu v tom škopíku ze dvou důvodů. Jednak že ve velké vaně hrozně vyvádí a cáká a druhak jí teď dávám do vody koncentrát Vincentky a do velké vany bych toho musela dávat hodně. Ale ve škopíku je móóóc spokojená, tak v 50-ti procentech se mi tam spokojeně vykadí :oDDDDDD. Asi ten správný posed v teplé vodě dělá svoje :o))).

Bubíšku, Lenka měla v roce 11,5 kg, teď nevím, snad mezi 12-13?? Ale tlustá se mi nikdy nezdála, až na ty její naducané tvářičky. Podle velké porodní váhy ani nikdy nevážila tolik, co psaly tabulky. Je fakt, že jí chutná, ale pohybu má taky hodně. Sama jsem zvědavá, kolik bude vážit, jdeme až v 15-ti měsících.

Teď večer hrozně řádila. Chvíli brek, chvíli hrozný řehot, chvíli řev, asi jí bolí zoubek, protože po homeopatikách se hnedle zklidnila. Ale byla tak rozjívená, že jsem myslela, že už ji neuspím. Trochu si pořvala a už chrupe. No a já musím letět žehlit, mám tu 4 pračky, bléé.

Zítra dopoledne máme sraz s Ústečandama v MC, tak se těším. Doufám, že nebudou z nebe padat kalamitky, aby nám MHD vyjela na ten velký kopec, kam se potřebuju dostat :o))).

Jitulko, už se těším, povídej, přeháněj. Hlavně, že jste dojeli v pořádku.
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Opožděně

23.1.2005 21:15:18


Dodatečně vše nej Zdendovi
Jitulka 18006

pekny nedelni zasnezeny vecer

23.1.2005 19:26:40
ahojik,ja jen,ze ziju(kdybych vam nahodou chybela)a "uzasnou" nocni cestu z Budejic vam popisu zitra.Vitek i ostatni to doma hrave zvladly,tak jsem moc rada.

Zdendovi prejeme vsechno nejlepsi k svatku.Li,jak bylo u rodicu?

Bezim si pripravit kazetu na Hop nebo trop,uklidit tady to nadeleni(taky,kdyz ti vasi drazi hlidaji,udelaji vetsi chliv,nez ti drobeckove?)a jdu hajat,mam naspane asi tri,tak se tu plouzim.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 18607  [Dalších 18527 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.