| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 490] Názory 491500 z 18607  [Dalších 18107 >>]
Karkulinka 15733

Re: Re: Re: Odpoledníčko

11.1.2005 18:30:18
Cis, ale zase češi by to použili jako ty old witch:-))) útěcha?
Utopýr 9323

Re: Re: Odpoledníčko

11.1.2005 18:23:48
Rain, tak vam prejeme, at jste brzo zdravi. Myslis, ze by Petu aspon trochu rozptylil treba pohled z Belgie?
Utopýr 9323

Re: Re: Re: Brzo k večeru

11.1.2005 18:23:04
omluva - Kuba mi to odbouch dvakrat.
Utopýr 9323

Re: Re: Brzo k večeru

11.1.2005 18:17:42
Li, bylo to o stare babe .... Tak si vyber :) Hledas snad opet novou prezdivku?

Ka, tak ze bych vyhodila slovnik do sberu? Nebo spis do trideneho odpadu?
Utopýr 9323

Re: Re: Brzo k večeru

11.1.2005 18:17:38
Li, bylo to o stare babe .... Tak si vyber :) Hledas snad opet novou prezdivku?

Ka, tak ze bych vyhodila slovnik do sberu? Nebo spis do trideneho odpadu?
Li. 14175

Re: Brzo k večeru

11.1.2005 17:55:02
Karkulínko, vy vedete debatu o kojných v angličtině? I když, teď mě partner opravuje, že granny není jen kojná, ale i babička... Nebo, že by to byla kojící babička? :oD Ono je to o mně? :oDDD
Karkulinka 15733

Brzo k večeru

11.1.2005 17:30:43
Ahojte všici!!!

Jak se máte? My dobře, sice s mrňouskem stále zápasíme s rýmou, ale už to je lepší:-) Fotku vám radši nedodám, páč jí manža ještě ke všemu ostříhal blbě, takže radši neeee, to by jste nás ještě pomluvily:-)
Rain, posíláme Petříkovi pohlazení a držíme palečky, ať to nedostane i Miška...


Cis, tak je to fakt granny:-))) Podle UK English... Podle US nápodobně... Jináč já matice nikdy moc neholdovala:-) Měla jsem jí jen do druháku, naštěstí, poněvadž maturitu z ní si fakt nedokážu představit:-)
Klobouk dolů:-)

Li, nočník bojkotuji, nejsem si jistá, zda by ho mrňous využíval, tak jak má, spíš by skončil na hlavičce..
Nedělám si děvčata poznámky, tak se nezlobte, že neodpovídám na vše...

Šťastná To Žena 12756

Re: Re: Re: Odpoledníčko

11.1.2005 15:31:31
tééda rain fakt je mi tě líto :-(((, holka zlatá vy se z toho nevyhrabet co? Koukám, že si dostala moc dobrou radu co? držet Michalku dál od Péti - jen by to možná chtělo navíc ještě jeden pár rukou, nohou a možná ještě tak jednu hlavu navíc . Tak vám přeju aŤ to zmáknete co nejlíp.

Koukám SEV že jste si užily pěkný dopoledne co? Já jsem byla venku teď, nechala jsem Eli chvíli chodit před domem v parku, ale moc toho nenachodila, byla unavená , dopoledne spala jenom čtvrt hoďky, pak jí vzbudil kašel a už neusnula. Takže jsme přišly, napila se a spí. Já se taky léčim piju Vincentku a punč :-)
Sev u nás se pochvalou mamky(mě) taky moc neplítvá - občas drahouš vysekne pochvalu ale to už musí bejt....škoda , myslim, že bysme si pochvaly zasloužily častějc - no holt se budeme muset tady chválit nevzájem :-))

Li - jak jsi četla , nočník jsem zkoušela ale prostě to k tomu nebylo, tak stojí v koupelně u vany a čeká na svoje lepší časy. Včera do něj Eli akorát spadla, když stála u vany a koukala se jak se taťka koupe :-))))



Li. 14175

Re: Re: Odpoledníčko

11.1.2005 15:01:29
Rain, upřímnou soustrast. Je mi tě (a hlavně Péti) fakt líto.
Utopýr 9323

nocnik

11.1.2005 14:49:17
Li, drzim s tebou basu :)
[<<Předchozích 490] Názory 491500 z 18607  [Dalších 18107 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.