| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 480] Názory 481490 z 18607  [Dalších 18117 >>]
Utopýr 9323

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpoledníčko

11.1.2005 20:02:02
Li, a to kdovico jeste znamena ta tvoje ikonka :)))
Šťastná To Žena 12756

nejsem divná????

11.1.2005 19:51:30
...,proč jsem nechtěla takovou pěknou ikonku????? :-))))) Li bejt tebou tak po ní skočim, nebo sí jí vezmu já :-))))) - i když já asi nejspíš (prozatim) zůstanu u svýho dráčka že?? )

Tak malá spí a já si uvařim čaj s medem a budu se kurýrovat.
Celej večer tady ten bobek chodil dával si ručičku na čelo a říkal PA (jako panebože) :-))), nevim proč si pamatuje takový blbosti :-))) už si nebudu moct ani zalamentovat :-)))))



Abcded 23276

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpoledníčko

11.1.2005 19:45:53
Tak, že bys chtěla Li novou ikonku?


(už jsem ji tu jednou nabízela Pettul, ale ta ji nevím proč nechtěla.....:oD)
Li. 14175

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpoledníčko

11.1.2005 18:57:50
No jo, je to tak:

Jitřenka...................... morning star
Jitřenka...................... daystar
Jitřenka...................... Aurora
Jitřenka (planeta Venuše)..... Lucifer

To jsou ale krásné možnosti, co? :o(
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpoledníčko

11.1.2005 18:50:45
Jitřenka = Lucifer?? :oDDDD S véééélkýma rohama????
Li. 14175

Re: Re: Re: Re: Re: Odpoledníčko

11.1.2005 18:42:17
Tedy Cis, Karkulko! Holky, vy jste mi daly!!! Napadlo mi kouknout se, jak se dá mé jméno přeložit do angličtiny. A on "Lucifer" :o( !?
Li. 14175

Re: Re: Re: Re: Odpoledníčko

11.1.2005 18:40:00
Tak podle mého slovníku je to "hag". "Granny" je stará paní, nebo-li babička :oDDD
Tak si Cis vyber :o)))
JANA + 2 prckové 5158

Re: Re: Brzo k večeru

11.1.2005 18:39:06
:o) taky omluva, ale odklepla jsem si to sama...

Rain, já Vás taky oba lituji... a co pohled z Plzně:-)))) Není to sice takové terno jako z Belgie:-))), ale kdyby jsme poslaly pohledy všechny ...
JANA + 2 prckové 5158

Re: Brzo k večeru

11.1.2005 18:34:49
My taky nočník ještě nepoužíváme. Malou na něj tedy posazuji po vzoru Severky večer před koupáním, když napouštím vanu, ale jak se malá těší do vody, tak tam nechce sedět a hned se zvedá:-( No a potom počůrá podložku před vanou:-) Jinak strašně ráda kouká na Míšu, když na nočníku sedí, ale to se zase nelíbí Míšovi:-) Dělá u toho podřepy, říká e-e a stahuje si punčocháčky:-)) Jenže, když jí tedy sundám i plenu a posadím tam, tak se hned začne zvedat a koukat dovnitř, pak se zase otáčí a chce si sednout a takhle by vydržela hodně dlouho, ale to mě tedy vůbec nebaví, tak nočník putuje zase na WC, kam nemůže:-)

My si dneska udělali ještě se sestrou krátkou pěší procházku do cukrárny a malá vždycky tak padesát metrů šla a pak chtěla nést a za chvíli zase kus ušla a zase nést. A taky ráda z obrubníků dolů a zase nahoru:-) A moc se jí nelíbí, když upadne a má pak na rukavičkách nějakou špínu:-)

Tak jdeme se koupat, malá už mě tahá pryč.
JANA + 2 prckové 5158

Re: Brzo k večeru

11.1.2005 18:34:34
My taky nočník ještě nepoužíváme. Malou na něj tedy posazuji po vzoru Severky večer před koupáním, když napouštím vanu, ale jak se malá těší do vody, tak tam nechce sedět a hned se zvedá:-( No a potom počůrá podložku před vanou:-) Jinak strašně ráda kouká na Míšu, když na nočníku sedí, ale to se zase nelíbí Míšovi:-) Dělá u toho podřepy, říká e-e a stahuje si punčocháčky:-)) Jenže, když jí tedy sundám i plenu a posadím tam, tak se hned začne zvedat a koukat dovnitř, pak se zase otáčí a chce si sednout a takhle by vydržela hodně dlouho, ale to mě tedy vůbec nebaví, tak nočník putuje zase na WC, kam nemůže:-)

My si dneska udělali ještě se sestrou krátkou pěší procházku do cukrárny a malá vždycky tak padesát metrů šla a pak chtěla nést a za chvíli zase kus ušla a zase nést. A taky ráda z obrubníků dolů a zase nahoru:-) A moc se jí nelíbí, když upadne a má pak na rukavičkách nějakou špínu:-)

Tak jdeme se koupat, malá už mě tahá pryč.
[<<Předchozích 480] Názory 481490 z 18607  [Dalších 18117 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.