| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 470] Názory 471480 z 18607  [Dalších 18127 >>]
Li. 14175

Dobré ráno

12.1.2005 6:37:01
Musím se přiznat, že jsem včera usnula při uspávání Prvka. A ještě, že tak. V noci se totiž budil každou chviličku, taky 3x do hodiny :o(. Vůbec nechápu, co se děje, vážně to nevypadá na zuby.
Ráno vstával s tátou a teď tu poletuje po bytě, chjó. Já bych spala, až bych brečela. Pomoc!!!

Díky za golfky, až bude chvilka, zkusím mrknout. Teď mě moc Prvek nenechá :o(.

bnnnbn b.-..jghhnbnnhpiokjjjjjikjmkkkkkkkkk kkl
(To vás zdraví Prvek :oD).
LaBu 19306

Re: Re: Re: Re: Hezký večer

12.1.2005 0:39:32
Cisco, gratulujem k adopcii! Co vas viedlo prave k tomuto vyberu? Podla coho ste zvolili zrovna tuto konkretnu dievcinku? Tak nam teda o nej napis, ked je to novy clen rodiny :o)

My sme dnes mali rušný deň, môj brácho dostal novú prácu, konečne nebude chodiť na týždňovky, ale musí sa zdokonaliť vo Worde a Exceli, tak sme sa s tým snažili niečo urobiť....Do toho Siska, Simonke začína pred polrokom trocha náročnejšie obdobie, hlási mi samé "hroziace" písomky...ale namiesto učenia má samozrejme samé "dôležitejšie" veci na práci...

Prajem dobru noc, hlavne nech sa marodkom uľavi a aj ostatný nech su "hodnoucky" :o)

JANA + 2 prckové 5158

Re: Re: Re: Hezký večer

12.1.2005 0:01:07
Protože tam toho moc není, většinou to co na Listopadkách, nemám na to čas:-(( Ale pokusím se to napravit;-)
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Re: Re: Hezký večer

11.1.2005 23:56:10
Tééééda, to Espresso je fakt bóží!!! Já chci takýýýýý! Jani, jsi se ani nepochlubila, že máš svoje album... ;o)
JANA + 2 prckové 5158

Re: Hezký večer

11.1.2005 23:25:19
Jé Pet, to musí být roztomilý:-)) Mě stačí, že Míša ač skoro neumí mluvit říká "ty vole" a teď nově "ale no jóóóó" :-) Samozřejmě vždy ve správný okamžik a s řádnou intonací:-)))

Li, já jsem dala do svýho alba fotky těch golfek, které se mi líbí a jedny z nich bych chtěla, tak se kdyžtak mrkni, kdybys k některým chtěla info, řekni si, mám to uložený. Moc se mi zalíbilo ESPRESSO:-) rodina.cz/ffotky




bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Hezký večer

11.1.2005 22:18:03
Jdu vás jen bleskově pozdravit.
U nás vše v pořádku. Dneska jsme byli v poradně. Dáda má 9,47 kg a 77cm.
Pak jsme měli návštěvu. Bylo to fajn.
Včera jsme chtěli jet na nákup do Hypernovy, no bylo nám divný, že je prázdný parkoviště.....INVENTURA - ZAVŘENO. Myslela jsem, že mě trefí. Jeli jsme na Floru. Potkali jsme tam známou. Tak jsme kecali, dali oběd. Ještě jsme potkali režiséra Z. Trošku a J. Paulovou.
Ta naše známá mi dala tip na super koupi bot. Tak jsme dojeli domů, vyložili auto nákupu, vzali kočár a jeli MHD do Spálené koupit boty. Koupila jsem si dvoje Dr. Martens za 1500,-Kč!!!!!!!!!!!!!! OBOJE. Super. Jsem nadšená. Měli nějakou akci, ale jen na vel. 3, 4. Vzala jsem si jedny modrý a jedny černý. Tak kdo má rád tuhle značku a má tuhle vel. tak vyražte dokud je mají.

Alíku, můj manžílek ví taky dobře, co to je výchova, jak je to náročné. Hodně mi pomáhá.


Jani, malému na rýmu, i nám, skvěle zabírá mořská voda. Už jsem tady o ní psala.

Li, taky jsem nezkoušela malého dávat na nočník....

Labu, to Dáda za mnou taky okamžitě běží na záchod, no on za mnou běhá pořád po celém bytě a plete se pod nohy, alespoň o něm vím,co?

rain, HLAVNĚ AŤ JE MALEJ BRZO FIT!!!!DRŽÍM PALCE.
Já s tím jako malá byla v nemocnici :-(((
Abcded 23276

Re: Re: nejsem divná????

11.1.2005 22:12:53
Jééé kokukám, že jsem za tou první větou nějak zapomněla udělat smajlíky! Samozřejmě, že tam mají být :o))))))))))))))
Abcded 23276

Re: nejsem divná????

11.1.2005 22:09:41
Nejsi divná Pettul, neboj. Já bych si taky do ikonky svoji podobiznu nedala.....
Teda ale Elinka je taky pěkný číslo koukám, holšiška jedna roztomilá:o) To bych fakt chtěla vidět:o)

Tak Cisco veliká gratulace ke Kubíkově ségře! A nechtěli byste mě taky někdo na dálku adoptovat, že bych si jako mohla něco sem tam koupit, já bych vám za to taky občas poslala fotečku sim sim:o))))) NO ale ne Cisco povídej, přeháněj, copak holčina studuje, co dělá a tak:o) A dopísek nám pak budeš taky doufám tlumočit. Je to hezký takhle někomu pomáhat, fakt:o)
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Golfky

11.1.2005 21:38:48
Li, pokročila jsi nějak ve výběru golfek? Já teď náhodou zabrousila na odkaz www.kocarky.com a mají tam v akci docela velké slevy. Tak mrkni, třeba se Ti budou nějaké info hodit...
Utopýr 9323

segra

11.1.2005 20:09:50
a jeste jsem se vam zapomnela pochlubit, ze ma Kuba od Noveho roku segru. Konecne jsme se dokopali k adopci na dalku a vybrali jsme si 16-letou slecnu z Ugandy. Pokusim se vam pak soupnout fotku do alba. Az dostaneme dopisek, dam vam urcite vedet.
[<<Předchozích 470] Názory 471480 z 18607  [Dalších 18127 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.