| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 450] Názory 451460 z 18607  [Dalších 18147 >>]
Li. 14175

Re: Re: Re: Re: Před polednem

12.1.2005 12:01:23
LaBu, sorry, jsem nevyspalá a špatně chápu :o(. V čem jsme se trefily?
Li. 14175

Re: Re: Re: Před polednem

12.1.2005 11:58:37
Jo a málem bych zapomněla - kromě P.-P.Ária Urbano je také dost dobré P.-P. Ária Trek :o). To už se ale v ČR snad vůbec sehnat nedá :o(.
LaBu 19306

Re: Re: Re: Před polednem

12.1.2005 11:57:57
Li,to sme sa trafili :o)) No hlavne, že majú holky pravdu ;o))
LaBu 19306

Re: Re: Před polednem

12.1.2005 11:57:05
Cis, máš pravdu, písala si, že "nelíbilo se mi...." a ja som to čítala "nelíbilo se MU" a hneď som ho v duchu vychvaľovala :o)
Asi som už zvyknutá na tvoje popisovanie jeho "osvietenosti", tak som si to primyslela tak, ako sa mi páčilo :oDD
Li. 14175

Re: Re: Před polednem

12.1.2005 11:56:45
Jani, máš pravdu, to jsou ony :o). Tohle je jediný český obchod, ve kterém jsem je sehnala. Technické parametry kočárku jsem si ale musela najít na firemních stránkách Peg-Perega. Jo a když už jsem tak bloudila po netu, máte některá potuchy, kolik kg je 12,5 pounds?
JANA + 2 prckové 5158

Re: Před polednem

12.1.2005 11:51:00
Ahojky!

Tak předně Li, trošku jsem koukala na netu, protože jsem byla zvědavá jaké máš vyhlídnuté golfky a hlavně mě zaujalo, jak si psala, že váží jen 5 kg, a našla jsem je tady .... snad se mi ten odkaz povede, zkouším to prvně:-) Jestli jsou to tedy oni.

K naší noci ani nevím co napsat, nějak už přestávám vnímat co se v noci děje:-) Jedině když je něco abnormáního, jako že jsou děti hodně hodné a nebo naopak hodně zlobivé.

Ad přetahování - dr. nám řekla to samé co píše Bubíšek. Tak jsem to Míšovi občas zkoušela a celkem to šlo, teď už mu jde přetáhnout úplně, pokud se ovšem nechá, což je dost problém, protože se nenechá:-( Takže ho tak jednou za měsíc buď přesvědčím nebo ho prostě čapneme s manžou a přetáhneme. A kdyby to nešlo, tak bych to asi nechala pokud by neměl nějaké problémy.
Utopýr 9323

Re: Re: Re: Jestlipak už hodí na hrníček?

12.1.2005 11:47:10
neee, LaBu, vymakla jsem to ja, dokonce jsem jim to rande sjednala. trejda tam rad jezdi, protoze dr je mlada (asi jako ja) a dost pohledna (pohlednejsi nez ja, chtelo by se rict). a s trejdou tam vzdycky neco debatujou, minule jeji ocni operaci, tentokrat neco o Italii. se mnou Dr nikdy nic nediskutuje, zajimave ....

Bubisku, i jen proprud, at Alik neztrati ostrazitost :)
LaBu 19306

Re: Re: Jestlipak už hodí na hrníček?

12.1.2005 11:41:43
Ahojte :o)

Cisco, vaša nová dcérka má krásne meno :o)
A nemôžem si odpustiť pochvalu pre trejdu, že to tak vymákol a zachytil u Kubíka pri prvých príznakoch
Kopo 4173

Před polednem

12.1.2005 11:12:39
Ahojky. Dnešní noc byla opravdu kouzelná. Dětičky ještě v půl jedenáctvé vzhůru a vesele si povídaly. Ráno se vzbudily v pět a že už je čas jít vstávat a vyrazit do školky :-(. Tak jsem je oblékla a nechala poletovat po bytě. Naše hodné dětičky, nám odnesli z ložnice telefony a tak manžel zaspal do práce. Opravdu byl rád a děti moc chválil.

Rain, chudáček Péťa vůbec si to nedovedu představit. Přeji brzké uzdravení a doufám,že Michalce se to vyhne.

Dneska jsem nějak bez chuti k čemukoliv, tak se raději prozatím rozloučím, třeba se to spraví.
I když dnes už se sem asi nedostanu. Netuším kdy se vrátím z práce, tentokrát do nezáleží na mě, ale na programátorovi.

Ahoj
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Re: Re: Jestlipak už hodí na hrníček?

12.1.2005 11:04:05
Cisco, taky jsem o tom přemýšlela, ale nechtěla jsem prudit...
[<<Předchozích 450] Názory 451460 z 18607  [Dalších 18147 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.