| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 430] Názory 431440 z 18607  [Dalších 18167 >>]
Karkulinka 15733

Re: Re: Re: fotky

12.1.2005 23:33:46
Cisco, Indián je úžasnej:-)))
JANA + 2 prckové 5158

Re: Re: fotky

12.1.2005 23:18:46
Jo, Alí zaujalo mě, jak píšeš, že jíte denně minimálně 5 druhů ovoce a zeleniny. Kdy to těm dětem dáváš? To já jsem ráda, když Míšovi dám ke svačině třeba jablíčko a pak k večeři rajský. Nebo k obědu nějakou zeleninu a odpoledne zase nějaký ovoce. Ale 5x denně? To bych ho tím musela ládovat od rána do večera:-) Máš na to nějaký fígl? A jak ti jí obědy, když třeba předtím dostanou nějaké ovoce? Trošku se o tom prosím rozepiš, ať mám nějakou inspiraci:o) Díky;o)

JANA + 2 prckové 5158

Re: fotky

12.1.2005 23:11:31
A že to Kubíčkovi sluší!!! Hlavně tedy už umí krásně okousávat kosti:o))))
Mno, Jindříšek nás nějak zanebává, už jsme o něm hooooodně dlouho nic neslyšely, tak že by jsme rozhodily sítě do ciziny?:o))))))))
Halóóó, Jindro kde jsi??

Utopýr 9323

fotky

12.1.2005 22:50:35
par novych fotecek v albu. upozornuji, ze Kuba porad jeste neni zadan :)
Karkulinka 15733

Pro Print

12.1.2005 19:00:54
Tak jsem to pochopila tak, ze si to musis nainstalovat znovu, spatna instalace...
Abcded 23276

Re: o Harriet

12.1.2005 18:50:39
Jé, tak to jste vybrali moc dobře Cis, doufám, že Harriet úspěšně dostuduje. Teďka si tak představuju, jakou asi musela mít strašnou radost, když se dozvěděla, že se našel někdo, kdo jí pomůže. Jo a ty nevíš co se hází na hrníček? Přeci "to" ne?:o))) Myslím ale že těch překlepů tam bylo více, však jsem taky měla jednou na vízu z "techniky administrativy" (neboli písání na stroji) za čtyři:o)

JInak o přetahování a naší doktorce jsem vám už tu několikrát vyprávěla. Ale kupodivu už asi zmoudřela, protože tentokrát se o pindíka na roční prohlídce vůbec nezajímala. Kubovi teda ani přetahovat zatím nejde, jen občas to zkusím a nic.

Jináč my se snažíme jíst každý den minimálně 5 druhů čerstvého ovoce nebo zeleniny (Kuba teda zatím ne, do něj moc čerstvé zeleniny či ovoce nedostanu) právě z těch stejných důvodů, jak psala Li - manža to někde taky četl nebo slyšel, že je to dobrá prevence proti rakovině. Tak koukám že už to snížili jen na banány a pomeranče:o) NO každopádně zrovna banány a pomeranče mám celkem nejraději - a jsou fakt výborný spolu rozmixovaný, ale to už tu někdo psal. Tak snad to bude k něčemu dobré:o)

Rain, pošleš mi taky na mail tvou adresu? Já taky něco pošlu, když to má Péťa tak rád:o)
Utopýr 9323

o Harriet

12.1.2005 18:09:51
tak tahle informace byla na webove strance, kdyz jsme si Harriet vybrali:

Nalule Harriet
Stát: Uganda-East Africa

Věk: 16

Pohlaví: dívka

Škola: Kizigo SSS

Zájmy: házená

Rodiče: Matka, otec zemřel

Sourozenci: 3

Chce být: učitelka

Zdraví: dobré

O dítěti: domácí práce, vaření, nošení vody. Je velice milá, rychle se skamarádí a ráda pomáhá druhým. Dobře se učí s v budoucnu by se chtěl stát učitelkou. Velice dobře hraje házenou.

Poznámky: Otec zemřel na AIDS a matka je také HIV pozitivní. Děvče bydlí s babičkou v pronajatém pokoji. Půjčili si půdu na vlastní obživu, ale na zaplacení školních poplatků to nestačí.
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Re: Re: hezké dopoledne!

12.1.2005 17:20:36
Čauky holky drbalky!

RAin, tak jak je Péťovi? Náš Péťa měl jednou spálovou angínu a to vím, že nic nejedl, jak ho pálilo v krku. Nás na tu mandli ženou, i když Péťa je zdravý jako řípa. Nachlazený je tak 2x za zimu a pořádně nemocný byl snad naposledy ve dvou letech. Akorát je alergik, no :o(.

Já nechala odpoledne Lenku spát doma a vyrazila jsem do města s Péťou. Chtěla jsem hlavně do výtvarných potřeb (tam se s kočárkem nedostanu), ale ouha, měli inventuru a ani neměli napsáno do kdy a v obchodě byla tma :o((. No, aspoň jsem nic neutratila.

Lenka začala jíst banány teprve nedávno, do té doby ani za nic. A já je teda taky nemám ráda. Banánový koktejl ještě jo, ale samotné ble.

Li, a jaký je v těch golfkách rozdíl? VYpadají stejně, až na barvu.

Pet, já včera taky nemohla usnout. Nevím, jestli jsem byla z toho blbnutí na MSN tak rozjařená či co. Ale vzpomínala jsem na Tebe, že určitě chrupeš :o)))). A jak to dopadlo? Máš to zprovozněné?
LaBu 19306

Re: Re: hezké dopoledne!

12.1.2005 17:19:05
Tak hádajte, kolegynky, čo dnes mala Siska na svačinu?
Áno, áno. Polovicu nakrájaného pomaranču a polku banánu :o) Druhé polovice som zjedla ja :oD
Možno tým ešte niečo zachránim :o))))
JANA + 2 prckové 5158

Re: hezké dopoledne!

12.1.2005 15:15:01
Chystali jsme se ven, děti jsem už měla napůl oblečené a pak kouknu z okna a ono prší:-(( Tak jsem je zase svlékla a dala Míšu spát, sice si tam ještě povídá, ale aspoň nezlobí Julinku a je klid. Tak si tady teď tak přemýšlím, co budu dělat a nic mě nenapadlo, než jen zase pustit PC:o))))

Rain, pošli mi na mail Péťovu adresu a my určitě nějaký pohled pošlem až se dostaneme ven:-)

No jo, tak jdu holt vymyslet nějakou užitečnější práci, než vysedávání na netu:-)
[<<Předchozích 430] Názory 431440 z 18607  [Dalších 18167 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.