| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 410] Názory 411420 z 18607  [Dalších 18187 >>]
JANA + 2 prckové 5158

Re: Re: Re: Hezké odpoledne

13.1.2005 18:47:14
Rain, ty dneska ale střídáš ikonky, už vidím nejméně třetí:-)))))))))
JANA + 2 prckové 5158

Re: Re: Hezké odpoledne

13.1.2005 18:41:06
Taky dobrej dětskej doktor, Rain:-((

U nás taky bohužel sluníčko moc dlouho nevydrželo, chvilku po tom co jsme vyšli ven, koukám, jaké je před námi černé nebe, tak jsme změnili směr procházky a jen tak tak jsme to stihli ke kamarádce a spustil se déšť se sněhem a jelikož jsem měla malou jen v golfkách, zavolali jsme tatínka aby pro nás pak přijel:-) Sice to už přešlo, ale co kdyby ne, že jo?:-)

Nákup se dneska nekoná, asi až zítra, na jednu stranu jsem ráda, ale zase nakupovat v pátek ... to je taky děs:o(

No jdu něco uklohnit dětem k večeři a koupat, zatím pááá
rain 14358

Re: Hezké odpoledne

13.1.2005 16:50:11
Tak jak jsem ti, Li, říkala, že svítí sluníčko, tak už ne, chumelí a je vítr jako blázen.

Sev, co Lenička, je to už lepší? Ještě má teplotu?

Bubíšku, já většinou mažu po koupání ve vaně, koupu obden nebo ob dva, jinak sprchuju nebo myju žínkou. Po plavání mažu určitě, ale to mám sama pocit, že bych to potřebovala, když jsme naložený ve vodě skoro hodinu. A co že Dáda v noci tak zlobil?

Li, je to pravda, jak to píše Jana - nám se to hezky říká, ale řešit si to musíš sama. Za sebe ti jen chci říct, že jsem většinou dlouho klidná a když se pak naštvu, tak se neznám. No, my tě můžem podpořit a schválit tvoje rozhodnutí, jednat (nebo ne) budeš ty.
Dneska tady byla kamarádka a říkala mi, jak na děcko, co bylo někde na dětské ortopedii před nima, plakalo, dr. prý řval na maminku, jestli si toho uječenýho haranta neumí uklidnit. To by taky bylo něco na mě. Chápu, že už někdo má všeho za celý den dost, ale od toho jsou doktoři dětští, aby pochopili, že dítě se bojí, neumí tak překonávat bolest a podobně a spíš se snažili dítě uklidnit. Kamarádka říkala, že už se chystala, co mu řekne, jestli na ně bude taky tak ječet, ale že se Barča tak bála, že ani nepípla, takže na ně nekřičel.
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Jsem mimoň

13.1.2005 13:19:18
Sev, já jak jsem nevyspalá, tak jsem hned vypustila, že malá má teplotku a z toho jsi asi bez nálady, což samozřejmě chápu, tak promiň, že jsem se prve tak blbě zeptala. Ach jo.
U nás prší, tak nevím, chtěla jsem jet někam do centra. Tak uvidíme.
Dáda má už ty stoličky vidět přes dásně, jen ta jedna je venku a leze mu druhý špičák. To snad nebude klid s těma zubama.

Karkulí, posílám pofoukání. A co že ti to je?? Jak už jsem psala v úvodu. Mimoň to jistí.
JANA + 2 prckové 5158

Re: Hezké odpoledne

13.1.2005 13:16:43
Jo, jo Pet, já už kojenecké nenosím už docela dávno:-( Taky na mě řádně visely:-( Horší je, že mě v dohledné době už zlepšení nečeká:-)))) Kolikrát si říkám, proč malá sosá tak dlouho, vždyť už tam toho moc být nemůže:-)

Bubí, já malou mažu jen tak občas a nebo když má nějaký ekzém. Jestli ho nechceš už mazat každý den, tak bys možná mohla začít třeba jen obden, pak obdva atd. Ono vlastně záleží proč ho mažeš. Jestli má suchou pleť nebo jen tak nebo ti to řekla dr. ...
JANA + 2 prckové 5158

Hezké odpoledne

13.1.2005 13:07:42
Li, taky jsem pro nějakou stížnost, i když to možná k ničemu nebude:-( Je fakt, že já kdybych něco neudělala hned, tak když mi pak vychladne hlava, tak na to většinou už prdím. Je na Tobě, jestli máš chuť to nějak řešit, nám se to tady lehce radí:-)))

U nás dneska od rána krásně svítí sluníčko, je tam sice "jen" 5°C, ale už se těším ven. Asi mě pak ještě čeká nákup s mamkou, ale vůbec se mi nechce:-( TAk se tady ukážu nejspíš až večer.

Co ty Pet, už je Ti líp?
A jsem taky nějak mimo, taky nevím co se zase přihodilo Tobě Karkul:-O

Sev, takové noci taky znám, tak hlavně aby zmizela ta teplota, nemohla Lenča nastydnout po tom plavání?
rain 14358

Re: Ahoj

13.1.2005 12:27:20
Holky, jste moc hodné, děkujeme :o))))
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Rain

13.1.2005 12:04:07
Díky za důvěru a dneska odpo hned nějaký mooc pěkný pohled koupím a pošlu.
Tobě taky malinkou
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Ahoj

13.1.2005 11:49:08
rain, já taky Péťovi moc ráda pošlu pohled, stačí poslat adresu.
Zatím tedy posílám obrázek



Alíku, jsem na tom stejně jako Janina, taky to nechápu jak zvládáte sníst tolik druhů ovoce a zeleniny. Rozepiš se prosím. Dáda ma denně třeba banán, jablko, zeleninu denně v polévkách nebo dušenou k masu a tak. Ještě má ovocné jogurty nebo přesnídávky.

Li to je síla s tou doktorkou. My bydlíme taky na P4, jestli můžeš tak mi napiš jméno alespoň té jedné doktorky, ať se tomu vyhneme.
Pediatričku mám Pacltovou Dagmar a o zubním teprve přemýšlím.
Asi bych to taky řešila, ale jestli to bude co platný v dnešní době to nevím.


Mám takový dotaz. Do kdy se děti mají mazat po koupání?? Zatím mažeme. Ale manžel se mě na to ptal, já netuším.


Jinak u nás noc hrůzy. Jestli jsem spala dvě hod. tak je to moc.
Včera jsme byli s tou maminkou a její 8týdenní holčičkou venku, no nevěřili byste jak je ten svět malej, bydlí kousek od nás, v domě s mojí hodně dobrou kamarádkou. No síla. Bylo to fajn.

Ráno jsem vlezla do vany a jen jsem vylezla, ještě nahá, tak někdo buší na dveře a můj táta se svým známým, přepadovka. Už odjeli, malej spí a já mám co dělat abych udržela oči otevřené.

Sev, copak se děje, že i ty jsi bez nálady?? Tak i tobě obrázek,snad potěší.


Šťastná To Žena 12756

Re: Re: Re: Re: Re: ráno

13.1.2005 11:48:56
tééda LI - věř že ani mě nepřipadá že jsi se chovala jako hysterka, a uděláš jenom dobře když Dr. změníš. Je to smutný, ale dneska je to fakt všechno o penězích a když už i u Dr. si nemůžeš být jistá, tak to je potom hnus.
A jak psala SEv hlavně že víš od koho data získala.

rain - koupila jsem Péťovi pohled, napiš mi prosím adresu, ať ho můžu poslat , doufám že se mu bude líbit :-)))))

SEV - a jéé koukám, že ty sis užila dobrou noc. Já nevim, jestli by moje prsa zvládly tolik kojení. Povim vám, že už ani nenosim kojící podprsenku, nějak mi do ní chybí materiál. Připadá mi to, jako když je mravenec pod stanem :-((((, kam zmizely?? :-))) už se těšim na druhý těhotenství :-)

jo Karkul, copak ti je?? včera jsem tomu MSN moc nedala, tak nejsem v obraze..
[<<Předchozích 410] Názory 411420 z 18607  [Dalších 18187 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.