| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 18607  [Dalších 18257 >>]
Li. 14175

Re: Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 21:17:21
Šmarjá Severko, máš pravdu. Psala jsem svůj příspěvek ve spěchu a zapomněla tak reagovat na příspěvek Alíka . A přitom se mi tak moc líbil! Také bych se přimlouvala za fotečku a je strašná škoda, že asi žádná není. Co takhle si to zítra zopakovat i s taťkou-fotografem? :oDDD
Mimochodem, to je Kuba kabrňák, že z koloběžky nepadal. Gratuluji :o).
kubula 16959

Re: Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 21:11:53
ahojky Severko, mám za sebou také takovou nemoc ... šílená bolest v krku se mě držela dobré 3 dny a měla jsem co dělat s polykáním, natož si s Matějem prohlížet knížky a všechno mu popisovat ... cumlala jsem Septisan a nějaké pastilky se šalvějí ... pak jsem se pustila do kloktadla Stopangin a za 2 dny bylo po bolesti .... jsem fit, zdravá a spokojená, že mohu polykat ... hlavně zmrzlinky a sušenky :)))
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 21:06:03
Ahojky! Téda, dneska to tady nějak umřelo, né? Po dlouhé době.

Mně začalo dopoledne pobolívat v krku. Ještě po obědě jsem vyrazila s dětičkama ven, protože bylo krásně sluníčkově. Ale za chvíli se zatáhlo a byla teda docela kosa. No a když jsem přišla domů, už to jelo... zduřelá sliznice v nose, bolesti svalů... bléé! 2 hodiny jsem pospávala na gauči a není mi teda nijak dobře. Takže se hlásím do klubu klempírujících. Sedím tu, klepu se zimou a popíjím bylinkový čaj.


Li, tak se měj krásně, odpočiň si a plná sil a optimismu se nám zase vrať. Jsme rádi, že se Lenička líbí . Taťka říká, že z ní bude pěkná roštěnka.

Alí, mě teda víc než Kuba na koloběžce rozesmála představa Alíka na koloběžce s Kubou v batohu. To by chtělo foto!

kubula 16959

hezký večer

15.1.2005 21:01:45
přeji krásný večer všem přítomným i budoucím ..... konečně jsem usmlouvala internet, takže dnešní večer sedím u noťásku jáááááá :) Vzhledem k tomu, že jsem tu tři dny nebyla, tak si ani nedělám iluze, že budu schopná přečíst všechny příspěvky zpětně ... takže, pokud někdo reagoval na mé předchozí příspěvky, tak mu moc děkuji - vždycky mě to totiž potěší - a omlouvám se, že nereaguji.
LaBu 19306

Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 20:59:57
Nikde nikto ? Užívate si rodinky a na Rodine je pusto ;o)
Tak pekný večer :o)

Li, šťastnú cestu, dobre si to uži a rýchlo sa nám zregenerovaná vráť, budeš tu chýbať :o)
Li. 14175

Re: Hezký večer!

15.1.2005 19:53:25
Ahojky. Dneska jsme měli perný den. Dopoledne jsme byli nyvštívit kamarádku, panter jim instaloval počítač, potom rychle domu, přijmout návštěvu švagryně a synovce, teď balím sebe a Prvka k našim... Zítra odjíždíme, tak se s vámi na 6 dnů rozloučím. Mějte se tu krásně a moc toho nepište, ať mi moc neuteče :o).
Zvládla jsem si prohlédnout fotky a myslím, že si Zdenda moc dobře vybral nevěstu - Lenička je vážně kus! Petruška je ovšem také velká fešanda :o).

Takže ahoj a držte mi pěsti, ať se mi u rodičů podaří pořádně zregenerovat síly. Už to vážně potřebuji :o(.
Klár@ 18353

Hezký večer!

15.1.2005 19:32:07
Tak já už mám pohodičku, pohodu;o).Batole, utahané zážitky, tiše spí a za mě peče trouba kus krůty.Manža se chystá k muzice, tak budu sama doma:oD.Dneska jsme byli na Kunětické hoře, Anežka se nesla manžovi na zádech, pokřikovala na lidi a na pejsky.Svítilo sluníčko a bylo to príma.
Alíku, jak to tak vypadá, trhnu rekord já:o).
Klár@ 18353

Jízda na kolobrndě

15.1.2005 13:17:45
Alíku, to je super.Teď můžete jezdit jako draci:o))Počkej, že za chvilku bude chtít sám a ujede Ti.A jestli ho to baví, časem přejde na skejt a třeba i hip-hop v koupelně:o))
Klár@ 18353

Re: Re: Re: Re: Sobotěnka

15.1.2005 13:10:20
Sev, to je nám líto, že pusa meduňkovka nezabrala:o(.Anežka se taky takhle budí a taky jí kojím, já ale nad tím nedumám, prostě vím, že jí to zas uspí, tak to rychle udělám.Navíc bych ráda kojila co nejdéle, protože nás čeká operace pupeční kýly a já bych chtěla být s Anežkou-kojící maminky berou přednostně, tak třeba budu kojit do tří let:oDD.Snad se A. nechá.
Alíku, dík za info o vývoji řeči.Já pořád učím Anežku ooo a ona nic, tak už vím, že to počká.Není nic horšího než ambiciózní matky s nepřiměřenými požadavky:o)).
Holky, jak vkládáte obrázky do diskuse?Prosím pokud možno po lopatě, protože jsem počítačový analfabet.
Abcded 23276

Re: Re: Re: Re: Sobotěnka

15.1.2005 13:09:02
Sakra, já chci dneska trhnout rekord ve psaní příspěvků či co?:o))) Nebijte mě, když tak to prostě nečtěte:o))))
Já chtěla ještě akorát napsat skvělou reakci dcerunky na pomalovaného Ciscy Kubu, včera si totiž Pitrýsek fotky prohlížel a když uviděla dcerunka tuhle fotku, tak povídá - Hele terorista!:o)))
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 18607  [Dalších 18257 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.