| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 18607  [Dalších 18267 >>]
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Re: Re: Re: Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 21:52:35
Spíš celá Leni, nééé? :oDD
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Vkládání obrázků pro Klárku

15.1.2005 21:51:19
Vložit sem obrázek můžeš jenom takový, který je někde na netu. Takže třeba takový obrázek sem vložíš tak, že napíšeš tenhle příkaz img src=, hned za to = dáš adresu toho obrázku, tedy http://bahno.cz/minismile/ms_2499.gif, takže to bude vypadat takto img src=http://www.bahno.cz/minismile/ms_242.gif. No a celé to musíš dát do hranatých závorek <> bez mezer. Adresu toho obrázku zjistíš tak, že na něj najedeš myší, dáš pravé tlačítko a dole Vlastnosti, tam se Ti objeví adresa (URL) http://....

Ufff, snad je to k pochopení, i když by se to dalo asi napsat i jednodušeji :oDDDD. Když tak si to tady rovnou vyzkoušej.
Šťastná To Žena 12756

Re: Re: Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 21:43:57
hele SEV to jseš celá ty :-)))), ale nějaká malinká néé ??? :-))))
Klár@ 18353

Re: Re: Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 21:43:56
To je rychlost, děti už spí?
Sev, roztomilá ikonka:o) Poraďte mi některá, jak vkládat obrázky do diskuse, asi jsem mimoň:o(.
kubula 16959

Re: Re: Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 21:41:56
herdek, SEV, tobě to sekne .)
kubula 16959

zpětně

15.1.2005 21:40:20
tak právě pročítám přístěvky zpětně - musím napsat, že Matýsek s oblíkáním moc dobrý není - položí si čapku na hlavu, ponožky na nožky a tričko či mikinu přikládá k hrudníku a culí se na mě, že je hotovo :)) Do zrcadla se vždy jde kouknout, když je nahatý, třeba před koupáním, to mastí do ložnice (tam je zrcadlová skříň) a pěkně se nakrucuje :)))

SEV: to je mi malé líto, ale věřím, že si zvykne a nakonec si s blátíčkem bude hrát a říkat "ještě" :)

Prohlédla jsem fotky - tedy jen ty veřejné, na ty ostatní se nedostanu - asi potřebuji nějaké povolení či heslo, ale ani nevím, koho mám požádat. Což mi připomíná, že bych měla trochu hejbnout s Matýskovými fotkami a naším fotoalbem.
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Re: Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 21:36:08
Zkusím na chvíli změnit image. To se zase sama sebe budu lekat :o)))).
Šťastná To Žena 12756

Re: Re: Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 21:27:14
chudáček:-))))))) to jí muselo být divný cože to má namatlanýho na tělíčku :-))
Mě stačilo že Eli při svým špacíru spadla do bláta , měla od toho špinavý kalhoty - jen co se podívala na tu bláto začla řvát, pak se uklidnila a šla dál, ale jakmile se koukla na špinavý kalhoty spustila zase děsnej řev :-)))))) - tak co si o tom myslet ?? - buď nemá ráda bláto, nebo jí tak moc mrzelo že má špinavý kalhoty a proto brečela :-)))))
Jo SEV vem si Paralen a šup do postele :-)
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Re: Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 21:22:30
Ještě jsem zapomněla napsat. Koupila jsem Lence bahno z mrtvého moře, že jí to zkusím na ten ekzém. Píšou nechat působit 10-20 minut. Tak jsem ji před koupáním šoupla do vany na podložku. Když jsem jí to napatlala na nohy, ještě se divila, na břicho už divně koukala a když jsem jí napatlala ruce, tak už brečela. Nechtěla si ani sednout, jen stála, koukala na černé ruce a brečela. Nedala se ničím uklidnit, tak jsem jí to asi po 5 minutách smyla. Snad si to příště nechá trošku déle, chudinka malá.
Šťastná To Žena 12756

Re: Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 21:19:27
SEV tož vítej do klubu marodů. Mě od odpoledne bolí kebule, měla jsem Paralen a moc nezbral - asi by to holt chtělo něco silnějšího - ale bohužel , radši to půjdu zaspat.
LaBu Elíšek děkuje za obrázek, musela jsem ještě večer odsát, nerada bych to dělala v noci, ještě když jsme s malou doma sami, tak jsem zaútočila teď večer :-( chjo. Tak snad bude noc dobrá.

Naštěstí nemusim žehlit, vyžehlila jsem si to navečer když malá spala. Tak hurááá, ovšem další várka visí a další je připravená na vyprání :-) to je nekonečnej koloběh.

Li - pěkně si to u rodičů užij a snaž se jim přenechat prvka co nejvíc, abys mohla odpočívat a nabírat síly !

Alíku - tééda na vás musel bejt pěknej pohled, škoda že to nikdo nevyfotil, velice ráda bych to viděla :-)))))
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 18607  [Dalších 18267 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.