| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 18607  [Dalších 18287 >>]
Dáša-Dáda-Jirunka 17527

Re: Re: Re: Re: Re: golfky

15.1.2005 23:32:47
Tak jsem rozhodnutá ,objednám si je .Dík moc.:o))
kubula 16959

Re: Re: Re: Re: golfky

15.1.2005 23:29:35
tak v tom případě jsou opravdu vhodné, jak váhově, tak cenově a skladné jsou oupelně nejvíce :)))))
Dáša-Dáda-Jirunka 17527

Re: Re: Re: golfky

15.1.2005 23:22:57
Dík za odpověď ,já taky je chci jenom na přemístění z auta k doktorce a k babi do paneláku a do obchodu .
kubula 16959

Re: Re: golfky

15.1.2005 23:15:53
skládání je opravdu jednoduché - nadzvedne se "kolík" a položí se ... fakt jednoduché. Osobně neumím jezdit s odaretovanými kolečky, takže ... ale je pravda, že jsou to prostě "jen" golfky, které se nedají srovnávat s "velkým" kočárem. Každopádně svou funkci na přemisťování z auta do auta a převážení mimča splnily a teď je mám doma a občas v nich uspávám. Jediné, co jim vytýkám je, že mají trochu "vymatlané" rukojeti od nadzvedávání atd. Celkově: jsem spokojená. Záleží, co od nich požaduješ.
Dáša-Dáda-Jirunka 17527

Re: golfky

15.1.2005 23:09:24
Nezlob se že sem lezu ale zahlhédla jsem název golfky a protože zrovna nějaké vybírám tak jsem sem jukla a koukám že máš ty co jsem vybrala.Jseš s nimi spokojená a co skládání ,je jednoduché?
kubula 16959

golfky

15.1.2005 23:00:37
Li, ohledně golfek: my jsme koupili golfky Hauck - Sprint 6. Teď v zimě je nepoužívám, protože Máťa mi v kočárku spí, takže beru "velký" kočár - Icoo. Golfky jsou malé a skládají se do placky (né do holí), takže vzadu není ten ošklivý pavouk a vejdou se i do mého malinkého autíčka. Hlavně si pochvaluji lehkost, neboť v jedné ruce jsem držela malého a druhou vyndavala kočárek, úplně v pohodě. Jestli ještě nejsi rozhodnutá, tak jsou na stránkách hauck.de
Kopo 4173

Re: Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 22:50:55
Kubo, gratulujeme. To už za chvíli budeš takhle běhat s holkama po parku.

A maminka bude říkat, to byl pohodový život, když jsi ještě nechodil :-)
kubula 16959

TWISTart

15.1.2005 22:41:45
zapomněla jsem se podělit o zážitky :) Včera jsem navštívila papírnictví a nechala jsem si tam "vybílit" peněženku. Dneska jsem se pustila do svých prvních výtvorů - máme kytky za každým obrázkem :))) Už mi došla zelená, tak jsem bez lístečků, ale ... Přítel se mi tlemí, že jsem blázen. Výhoda je, že když mi Máťa provázek ukradne, tak se nic neděje, sice ho najdu na druhém konci bytu, ale je celý a použitelný. Fakt mě to chytlo, jen nevím, kam budu květiny umisťovat ... třeba bych je mohla prodat do nějaké střelnice :)))))
kubula 16959

Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 22:34:46
Kopo, já jsem si Septisan kupovala před týdnem úplně normálně v lékárně, tak nevím. Lékárna se nachází v Sokolově (západní čechy, prosím neplést se Sokolovem (Sokolovo), to je trochu jinde :))))))
Utopýr 9323

Re: Re: Hezký večer!

15.1.2005 22:34:16
Jo a Kuba je taky pekny prasatko, dneska jsme ho meli venku na zahradce, kombineza uz je v pracce :), kdekoli videl nejake bahnicko, tak se strasne zaradoval, zanoril do nej ruku a chtel ho ochutnavat. Kdyz jsem mu to zakazala, tak se dooost urazil.

Taky vas deticky v zachvatech vzteku bijou a skrabou? Kuba je dost brutalni ...

A jeste - dneska Kuba nekolikrat vydrzel stat nekolik milisekund bez drzeni. Chapu, ze pro vase deticky je tohle davno passe, ale u nas je to novinka :)
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 18607  [Dalších 18287 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.