| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 18607  [Dalších 18297 >>]
Klár@ 18353

Re: Vkládání obrázků pro Klárku

16.1.2005 11:11:26


Severko, dík, doufám, že je to ono:oDD
Abcded 23276

Re: Re: Neveselo, truchlivo

16.1.2005 11:05:57
Téda, jak tu bylo přes den mrtvo (ještě že jsem to zachraňovala já s Klárulí co?:oD), tak přes večer to tady teda žije, že nestíhám dočítat.

Li přeju Ti příjemný pobyt u rodičů! (i když asi už pozdě...) Škoda, že už si nepřečteš, jak mě zase pobavilo to spojení táta-fotograf, ha ha ha:o)

Ale koukám fotečky se mnou a Kubou na kolobrndě se vám zachtělo jo? Tak to máte bohužel pravdu, žádná není, klukům se nějak nechtělo fotit....:oDDDD No já to zkusím příště, třeba s námi půjde i dcerunka:o)

Jinak zdravím zdejší rozsáhlou marodku a přeju všem brzké uzdravení!

Jo a gratuluji našemu jmenovci Kubovi k prvním stojícím pokusům! Uvidíš teď už to pujde rychle:o)

Jo a Bubíšku, my taky používáme Excipial mléko i ten krém, ale jak říkám, nezabírá nám zdaleka tak dobře jako obyčejná vitamínová mastička v kelímku.

NO nic, my taky možná vyrazíme na výlet, tak vám to tu dneska nebudu tak zahlcovat jako včera:o)))
kubula 16959

hezký celý den

16.1.2005 10:16:57
musím se rozloučit, všechny jste asi zaneprázdněny dětmi. Já jdu něco ukuchtit a pak snad nějaký ten výlet, i když ....
kubula 16959

Re: Neveselo, truchlivo

16.1.2005 9:53:37
ahoj SEV,
to je mi líto. Paralen nezabral? Ale to určitě přejde. U nás je krásně slunečno, je sice -6, ale na výlet se přesto chystáme. Sice se zas nemůžeme dohodnout kam, ale snad to dneska vyjde :)
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Neveselo, truchlivo

16.1.2005 9:47:43
Ahojky! Ne ne, dnešní ráno není moc pěkné :o((. Z oparu se sice hrabe sluníčko, ale bólí mě celý člověk. V noci jsem nemohla zaboha usnout, snad do dvou a i po zbytek noci jsem měla jen takové povrchní spaní, tak jsem rozlámaná a bolavá a nevyspaná. S kobližkou tu svorně soplíme a já přemýšlím, jak to dneska zorganizovat, aby dětičky nezlobily, taťka mi pomáhal a já si mohla odfrknout :o)).
kubula 16959

hezká

16.1.2005 9:22:15
slunečná neděle, to je paráda :)
ale, kde jste všechny?
kubula 16959

dobrou noc

15.1.2005 23:52:01
kde se všechny touláte?
Přeji krásnou noc a už také mizím
Dáša-Dáda-Jirunka 17527

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: golfky

15.1.2005 23:44:30
Neboj ,nenamlátim:o))
kubula 16959

Re: Re: Re: Re: Re: Re: golfky

15.1.2005 23:43:11
jéééé, snad mě pak neukamenuješ :))) My jsme je sehnali v Německu a dokonce v nějaké akci, takže vyšly opravdu levně, ale aj naše (česká) cena docela jde. Ať máš s nimi jen dobré zkušenosti (a případně mě fakt nemlať) :)))
kubula 16959

uff

15.1.2005 23:40:21
ty brďo, tak jsem právě dočetla všechny příspěvky zpětně až ke svému poslednímu ... mám vykoukané očíčka, ale zase jsem klidnější - také nechodíme na nočník a už jsem si říkala, že asi nejsem normální máma, ale jak to čtu, tak jsem klidná :) Je už spousta hodin, tak jdu vyhodit taťku z vany a jdem chrupkat.
Náš malej bobánek spí s námi v posteli, nějak jsem nezvládla učení spaní v postýlce. Když se mi zadaří jej přenést, tak mám slastných pár (2-4) hodin spánku na celé své půlce postele :) Jak to máte s usínáním prďolků? Máťa usíná u prsu při kojení. Stejně tak dopoledne (tedy pokud nejde do kočárku,to usne terénem :) Měla jsem pokusy nechat jej "vyřvat", ale nevydržím to a říkám si, že mu to třeba časem vysvětlím, že postýlka je jeho a postel moje. Ale jak čas běží, tak mám pocit, že jsem silně naivní a tu správnou dobu (2 - 3 týdny po narození) jsem opravdu prošvihla, protože teď už má výdrž a řve a řve a řve a já to prostě nevydržím a už jsem s ním v posteli a to se ke mě stulí a je jak andílek. Tak jsem učení na usínání vzdala .... jak vaši prckové?
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 18607  [Dalších 18297 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.