| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 290] Názory 291300 z 18607  [Dalších 18307 >>]
JANA + 2 prckové 5158

Re: Re: Re: Hezké odpoledne

16.1.2005 19:34:51
Ahoj ahoj ahoj!!!

Hlásím se po víkendu a jsem vyřízená:-(, včera jsme šli spát až ve 4 hodiny, manžel měl narozeniny, tak nevím nevím, jestli budu dneska schopná Vás dočíst ... nakecaly jste asi 7 stránek:-))) Teď musím ještě rychle uložit Míšu a těším se na Hop nebo trop, to si nemůžu nechat ujít:-)

mamicky 7692

Re: Re: Hezké odpoledne

16.1.2005 19:01:35
Náš Kubko, behá ako šintrík a neobsedí na mieste ani minútu. Keď sa môžem opýtať aké slová už vedia Vaše ratolesti povedať?
Utopýr 9323

podvecer

16.1.2005 17:42:27
Severko, tak pekne kuryrovat, doufam, ze te tatka a deticky nechaji. U nas zase definitivne ulehnul trejda, i kdyz ted uz ma roupy. Ale rano vypadal tak zle, ze jsme mu s Kubou dokonce dosli do pekarny koupit snidani a jeste noviny do trafiky. Takhle hodny jsme na nej byli. Ted uz je trejdovi mnohem lip, cele odpoledne stravil na pocitaci ...

Dneska rano tady byla pekne hnusna zima, sice jen minus tri, ale se zdejsi vlhkosti to byl pocit, jak kdyz je u nas tak minus patnact.

Kubon je dneska chvilema moc dobre naladen, a to az tak, ze mi dela mala, a pokousi se delat samostatne krucky, ale na druhou stranu ho to nekdy rapne, a deset minut jeci a jeci a jeci a neda se nijak uklidnit. Tak nevim, jestli na nej leze jarni pocasi?
Šťastná To Žena 12756

Re: Re: Hezké odpoledne

16.1.2005 16:36:57
tak jsme zpátky z venku, bylo tam moc pěkně, sice kosa, ale pěkně.

Koukám, že přibyly další fotky, jednu jsem tam taky dala (je to hlavně kvůli oučesu, ale když na to koukám, moc tam stejně vidět neni :-)))) - no co, všechno nemůže být 100% že ano ? :-)) )

Jitulko, pěkný fotky, Vítek pěkně baští co? Já poslední dobou musim jíst v utajení, protože jakmile mě El vyhmátne všechno mi vezme a sní.
Nebojíš se, že ti Vítek počůrá gauč? :-)))) já bych se bála, protože jakmile nechám Eli chvíli bez plíny v tu ránu se někde vyčurá - dělá to schválně?? :-)))
TAky mi došlo, že jsem zapomněla pochválit Kubu C a Petrušku. takže to napravuju a chválim !!! hlavně Kubu jak umí pěkně baštit špagety a obírat kuře :-)))) - ten se taky umí správně postavit k jídlu což?

No a kdepak máme naší nemocnou SEV?? doufám, že jsi se dneska kurýrovala a je ti líp.
Karkul - ty jsi taky nedohlednu :-( , poslední dobou tě je tady hrozně málo vidět.
a Janu, rain jsem tady dlouho neviděla..holky holky vy to teda flákáte ! :-))) - jo rain co Péťa? už je mu líp?
mamicky 7692

Re: Hezké odpoledne

16.1.2005 15:24:56
Tak konečne sa k Vám môžem z domu pridať aj ja. Občas, keď som mala šancu tak som si Vás prečítala. No a rada by som pridala fotky nášho Kubíčka, len neviem adresu.
Klár@ 18353

Hezké odpoledne

16.1.2005 14:51:47
Tak, už je mi to celkem jasné, ještě jednou moooc děkuju,Sev!!!
Venku je tak nádherně, hned, jak se malá probudí, vyrazíme ven, asi krmit labutě.To sluníčko dělá divy, hned je lepší nálada.
Ještě k tomu Excipialu, my si ho kupujem místo pleťového mléka, žádné problémy nemáme a mazadlo občas prostřídáme.Před tím jsme měly Menalind sensitive a taky nebyl špatný.Na obličej v mrazech dávám měsíčkový balsám od Weledy.
Jitulka 18006

nove fotky

16.1.2005 14:27:12
tak vsem chvalim fotecky..Sev,co tak prisny vyraz o tech vanocich?
A ja uz jsem do alb taky neco pridala.
Klár@ 18353

Ještě jednou obrázek

16.1.2005 14:21:10


Doufám, že ty moje pokusy vydržíte,házejte vajíčka, rajčata i schnilou zeleninu:o)))Doufám, že teď tam už bude.
Jitulka 18006

nedelni odpoledne

16.1.2005 13:41:43
jejda,clovek tu par veceru neni a tady je tolik novych tvari...takze vsem novym mamcam a mimakum ahoj(ted v tom zase budu mit chaos)

Aliku,hrajeme country a protoze je ted zase sezona v plnem proudu,hrajeme casteji,na podzim byl klidek.S Vitkem to s pomoci Terky zvladam celkem dobre.Aspon si myslim....

Jdu se podivat na nove fotky a zkusim taky neco prihodit.

Severko,ted se ani nebudu snazit zaskakvat za Li,protoze ted vim,ze to nestihnu.

Karkuli,kdepak jsi?!!!!
Šťastná To Žena 12756

Re: Re: Re: Neveselo, truchlivo

16.1.2005 11:19:35
AHOJKY
SEV vim jak ti je, já to měla nedávno, takže se drž !! musíš to nějak zmáknout, a hlavně trošku zapojit taťku, třeba by mohl jednou vyrazit s dětičkama na procházku sám , a ty by sis mezitim mohla trošku schrupnout :-) - dobrej plán ne?

Alíku jasně že se nám zachtělo fotek, dyť to musela bejt supr podívaná , jenom mi neleze na rozum, jak tam ten Kubík vydržel stát, jestli to byla teda ta úzká koloběžka :-)))

U nás noc dobrá, nekašlalo se, dýchalo se takže fajn. Malá se vzbudila v půl osmý - jenom jsem jí řekla, že maminka bude ještě spát, otočila jsem se na druhou stranu (aby na mě neviděla :-)) ) a usnula jsem do půl devátý - co se dělo mezitim nevim. :-)))

Výletníkům přeju ať se výlet vydaří , tady taky svítí sluníčko, tak je to supr. Vyrazíme po obědě na procházku.

Kubovi C. gratulujeme , však on se svým vlastním tempem rozběhne a myslim že to nebude dlouho trvat.

tak a já jdu zkouknout včerejší SEX.
[<<Předchozích 290] Názory 291300 z 18607  [Dalších 18307 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.