| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 18607  [Dalších 18327 >>]
kubula 16959

Re: Večer

16.1.2005 22:06:07
uf, tak to jsem ráda, že nejsem tak nezodpovědná jen já :))) Snažím se malého kojit v noci maximálně 2x, zbytek probuzení tiším hlazením či hlasem. Občas mám záchvěv naivity a přendám jej do postýlky )mám jí vedle postele). Včera v ní vydržel půl hodiny, tak jsem to vzdala a zachumlala se na zbylých 30-ti centimetrech postele :) A pak mají být maminky čilé :))))
Klár@ 18353

Večer

16.1.2005 22:00:26
Kubulo, já to vzala za úplně stejný konec, jako ty:oDD.Anežka u prsu neusíná, protože jsem jí dřív chodila kojit do jiné místnosti, než jsme spaly, ale spí s námi v posteli, beze mne neusne a v noci, když u ní nejsem, taky si"volá".Taky několikrát za noc otevře pusu a když v ní nepřistane prso,taky si dost nahlas stěžuje.
kubula 16959

Re: Re: Re: Večer

16.1.2005 21:56:38
bobíšku, už jsem si vzpomněla :) na adresu fotoalba :)
Klár@ 18353

Žehleníčko, žehlení

16.1.2005 21:53:45
To je ale trápení, Bubíšku,to nasazení Ti závidím, já už několik dní nekoukám do rohu(tam je koš s prádlem) a dělám,jako by nic:o(.Anežka má taky ráda, když k ní sedím zády, to se pak připlíží a bafá.Může se uchechtat, když poskočím a dělám, že jsem se lekla.Co už Davídek říká?



kubula 16959

Re: Re: Večer

16.1.2005 21:50:02
bubíšku jak máš adresu na fotoalbum, nezlob se, ale napsala jsem si jí na papír a ten jaksi .... zmizel :)
kubula 16959

Re: Večer

16.1.2005 21:47:22
Macek usíná u prsu, takže fakt nevím, jak to bude, až přestanu kojit. Vůbec neumí usínat sám. Aj v noci se mi budí, zakňučí a když mu dám ruku, tak je vše v pohodě. Když nejsem vedle něj, tak si "zavolá". A to pořád čtu, jak se musí děti usínat sami a uklidňovat také. Jaksi jsem to vzala za špatný konec a teď nevím jak z toho.
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Re: Večer

16.1.2005 21:46:06
Můžeš být v klidu, my kdybychom neuhoupali v kočárku, tak asi neusne a to dřív usínal v postýlce :-((
Teď jí máme tak akorát na plyšáky.
kubula 16959

Re: Hezký večer

16.1.2005 21:44:20
ahoj Bubíšku,jsem ráda, že tě vidím. Sámo, žes mi emailem pomohla. Statečně jsem zabojovala. Asi se budu muset poohlédnout po nějaké on-line diskuzi, neb to čekání na příspěvek mě ubíjí :)))))) fotoalbum mám na rodina.cz/kubula ... moc tam toho není a moc ho neumím správcovat, ale však se zlepším a určitě mi někdo poradí .... škoda, že nemůžu juknout na ostatní dětičky, ale třeba časem .... Já jsem sem chodila, když bylo Mackovi (Matějovi) tak kolem půl roku, ale pak už nebyl čas, tak jsem tu zas po půl roce .... internet jsem uzmula na celý dnešní večer, střední má rozbitý počítač a velký se válí u telky, tak toho musím využít :)
Klár@ 18353

Večer

16.1.2005 21:39:57
Holky, taky Vám ty dětičky tak špatně usínají?Anežka v posteli děsně veselá, zahodí medvídka i dudlík( to děláme, když se vstává) a spát ne ne ne!Po chvilce hraní zpátky do postele a tak asi třikrát:o(.
Cis,Kuba začíná ťapkat sám? To gratulujeme.Anežka ještě nechodí, ale jsem v klidu,do 17měsíců času dost.Však ona půjde, až se jí bude chtít.
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Hezký večer

16.1.2005 21:35:30
Tak hlásím, že NAPROSTO VŠECHNO jsem vyžehlila!!!!!!! HURÁ!!!!! Tak se chválím, že Kubulo, chválit se musíme, jak jsi řekla, no nikdo jiný to za nás neudělá

Vždy během dne jsem si přiběhla přečíst, co jste napsali, ale nebyl čas, abych něco napsala.

Kubulo, k těm fotkám, jsem ráda, že se ti podařilo zmenšování. Pomohl ti k tomu můj mejlík??
No asi nám napiš adresu, na které máš svoje album. Sem tě vezmou až asi po nějaké době. Já už sem chodím hodně dlouho a taky nic. Ale máme svoje album, tak to dávám tam. Nevím.
Na jak dlouho jsi "ukradla" net??
A co vám tatík uvařil dobrého??


Jitulko, omlouvám se, že jsem neposlala SMSku!!!! Nějak jsem nestíhala.
Včera jsem courali po Praze a dneska jsem celé dopoledne žehlila, prala, vařila atd. a po O jsme šli všichni tři ven na přehradu, ještě se známou a jejími dětmi. Byli jsme v té hospůdce, jak jsme byli společně s klukama. Ale my byli dneska jen venku, kluci nám spali. Byla dost kosa, ale bylo to fajn.

Ta známá s rodinkou šli na Kameňák 3, byla tady v Galaxii i autogramiáda. Psala, že to bylo pěkný. No kdy my se dostaneme do kina, to netuším.

Dádulka se naučil, že když sedím na zemi v tureckém sedu, tak ke mně přijde ze zadu a já ho chytím za ruce a dělám houpy houpy a je z toho nadšený. Taky mě pořád chodí mazlit, pusinkovat. Už není tak zákeřnej a neštípe a nekouše tolik, spíš se teď mazlinkuje.
Dneska jsme ho nechali běhat venku s tím Tomáškem, je o týden mladší, řehtali se, honili, chytali cizí lidi a byli nadšení. No míň, když jsem ho dávala zpátky do kočárku.

Sev, jak ti je?? Doufám, že líp.
A Labu, kdepak jsi ty?? Už se mi po tobě stýská.

V úterý mám mít sraz s kamarádkou s porodnici, rodila Marečka o den dřív než já Davídka, tak se těším.

Jdu se umýt a možná se tady ještě ukážu. Zatím pa

Jo a vítám nové tváře!!!!!!!!
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 18607  [Dalších 18327 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.