| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 18607  [Dalších 18447 >>]
Besmi 15580

Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj!!!!

20.1.2005 20:28:43
Buďte prosím tolerantní a dělejte, že jste ty hrubky přehlédly :o((( Děkuji
Besmi 15580

Re: Re: Re: Re: Ahoj!!!!

20.1.2005 20:26:41
Jo jo havaj to byla. A už je po ní :o(( No tak se asi rychle vrhneme do nějakého dalšího mimi :oDDD protože dneska teda trpím jako zvíře. A to teď mám žehlit, fařit franc. brambory a ještě si skulturnit na zítřejší ples. Tak to nevím, jak to stihnu.

Rain AHA. Tak to je mi ho chudáčka líto. Tak já hned zítra žhavím tuhu. V pondělí pošlu. V Úterý čekejte.

Ondra se teď taky pěkně vzteká, když ho chci z vany vytáhnout. Dneska jsem mu vypustila vodu, jako že bez vody tam přece nebude a ono se mu tam líbilo snad ještě víc. Hm takže to bylo zase s brekem :o(

Děkuji vám všem za názor o mém duševním zdraví. A tak se chci optat. Už jde někomu (netýká se maminek od holčiček :o) stáhnout pinďa???
rain 14358

Re: Re: Re: Ahoj!!!!

20.1.2005 17:19:42
Besmi, nikoho neposlouchej a řiď se instinktem a nenech se zviklat, když se budou divit. Taky bych kolikrát manžela z postele vyhodila, jak chrápe, a vzala si tam Michalku, ale ona je zvyklá ve své postýlce a manžel se vyhodit nedá :o) O tom přetahování se už tady taky mluvilo několikrát, i co doktor, to názor. Navíc když jsi měla PMS, tak se nediv, jak ti bylo :o)))) to bych kolikrát dělala i jinší věci než se jen litovala :o))) Tak ti jen přeju, aby tě to brzo přešlo a Ondrášek zase měl veselou maminku!
A napsala jsem ti mailíka :o)
PS: Ondrášek je taky ve vodě pěknej ďáblík, co? Michalka se poslední dobou dost vzteká, když ji chci z vany vytáhnout.

Pet, Eli je už veliká kočka, jak si štráduje v elegantní bundičce s rohlíkem... Celá maminka :o) A tím, že napíšeš - obyčejná maková špička - jsem se toho moc nedozvěděla, protože tady takový obyčejný makový špičky asi nedělají.

Bubíšku, obě děti mám IVF.

Jinak já jsem taky divná, protože místo abych spala, jsem si četla. A teď tady mžourám na Michalku, která si chce hrát a řádí jako černá ruka.
Kopo 4173

Re: Re: Re: Ahoj!!!!

20.1.2005 17:11:52
Besmi, jak už psaly holky, fakt jsi naprosto normální.

A myslím, že dnešní noc bude ještě veselejší. Protože Patrik neudržel oči a spí. Spí i tatínek ;-). Tak doufám, že bude dnes držet noční on. Pokud ne budu na Tebe Rain vzpomínat a doufam, že u vás je to lepší ta na dnešek.

Pet, el to moc sluší "na procházce".
Šťastná To Žena 12756

Re: Re: Re: Ahoj!!!!

20.1.2005 17:03:52
JO JO JO už JO :-)))))))))))))))))))))
tak to by mě vůbec nenapadlo - zmátly mě ty dva roky :-)))) (tos teda měla dva roky Havaj co ?? :-))) )
Besmi 15580

Re: Re: Ahoj!!!!

20.1.2005 16:39:50
Speciálně pro Petul, která teda taky není divná :o))) Přijela ke mě rudá teda Běta. Neboli dostavil se pravidelný měsíční cyklus. Už joooooooo??? :oDDDD

Cis takhle pěkně jim to řeknu a uvidíme. Možná si budou myslet, že jsem ještě divnější :oDD
Utopýr 9323

Re: Re: Ahoj!!!!

20.1.2005 16:34:00
Pettul co takhle PMS a to co nasleduje?
Šťastná To Žena 12756

Re: Ahoj!!!!

20.1.2005 16:08:08
Besmi to víš, že nejsi divná !! :-))) - jestliže děláš věci podle sebe a svýho nejlepšího vědomí, tak je děláš správně. A jestli si nějací chytří lidé myslí že to tak nejni - tak se na to vyprdni. Trápení za to rozhodně nestojí.
OVŠEM - fakt nevim co jsi myslela tim, že jsi se po dvou letech stala zase plnohodnotnou ženou ? a ještě ke všemu to bylo nepříjemný?? Četla jsem to pořád dokola, abych to pochopila a nic , nechci tady bejt jako jedinej natvrdlej člověk v diskuzi, ale fakt to nechápu :-((( Myslíš že bys to mohla speciélně pro mě vysvětlit ?? :-)))

rain - ráno to byla obyčejná maková špička - koupená - jelikož já moc nepeču (skoro vůbec) tak to kupuju, jednou za čas. My tomu sladkýmu moc nedáme (ha ha ha teď jsem dojedla plnou hrst mandlí v čokoládě), tak to sem tam koupim.
Koukám že Michalka je taky číslo co? dovedu si živě představit, jak ti zakazuje šahat na její lahvičku s pitím :-))))

Kopo - koukám, že jsi měla "dobrou" noc co?? Jináč k těm sousedům - nemyslim, si že by ze mě měli až takovej respekt, přece jenom jsem proti nim mlaďoch. Ovšem pravda je taková, že zrovna s těmahle sousedama (hlavně sousedkou) to ze začátku nebylo jen tak...pani si myslela že jsem mladá a nechám si od ní líbit téměř vše - ovšem to se spletla - jsem mladá ale nejsem blbá. Takže jsem se fakt divila, že byli tak ochotný. No a s drahoušem měla taky solidní výstup, ale to radši ani nebudu rozepisovat :-)))))

LaBu koukám že Siska je šikulka a řešení si vždycky najde - tak to má být :-)))

Jo nevim co se mi stalo, ven jsem šla jako zdravej člověk a vrátila jsem se jako nemocnej člověk. Začlo mě píchat v levým uchu a bolet na levý mandli - čepici jsem měla tak mi do ucha nafoukat nemohlo. Jsem divná.

Besmi Ondrášek je kus chlapíka, co jsme ho neviděli, tak vyrostl, je to pěknej klučina !
Dala jsem do výstavních jednu fotku z dnešní procházky. To bylo zase něco. Jen co jsem El vypustila, tak se rozběhla za prvním kočárkem co uviděla, kočárek nepočkal, tak za nim běžela, děsně křičela a nadávala , ještě u toho stihla jíst rohlík.
Fakt doufám, že jí ty miminka přejdou. Jo v sobotu za ní přijde kámoš, tak jsem zvědavá jak se k tomu postaví :-))))


Utopýr 9323

Besmi

20.1.2005 15:56:16
podle nasich meritek divna nejsi, protoze jinak jsme tu divne vsechny :P

a hlavne nezapomen, ze pravidla normality se urcuji podle vetsinoveho chovani, takze v takovem blazinci je normalni byt nenormalni a tudiz kazdy kdo je nenormalni je vlastne normalni a kazdy kdo je normalni je nenormalni :) Doufam, ze tuhle filosofickou uvahu ustojis ...
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Ahoj!!!!

20.1.2005 14:22:52
Tak dneska jsme měli jet ke tchýni, jsem tam u nich objednaná k holiči, ale nejeli jsme nikam, manžílek má 38C a bolí ho v krku. Tak společné volno proleží, ale hlavně, aby to nechytil malej. Tak jsem se těšila, jak si tam zarelaxuju, no tak snad příště.
Ráno jsem mu doběhla pro pomeranče, citrony, do lékárny pro nějaké "uzdravovadla", pak jsem mu uvařila hodně silný kuřecí vývar s domácíma nudlema.


Malému dneska dost krvácí dáseň, jak se mu prořezává ta stolička. Už je to s těma zubama děs. Chudinka, chladí si to mokrou žínkou, pak se opírá o sklo co máme v nábytku a leze hlavou po plovoucí podlaze, už neví, jak si to schladit.

Besmi, my spíme stejně jako vy, to mám radost!!!!!! A ze stejného důvodu. CHRÁPÁNÍ!!!!!!!!!!

Pet, moc držím sestřenici palečky. Zítra na ní budu myslet a doufám, že se brzo dočká zdravého a vytouženého miminka.

Jo nám přišel podobně vtipný dopis :-(((

Rain i ty jsi měla problémy s otěhotněním??
Na Valentýna žádnou výzdobu nedělám.
Jinak jak tady popisuju, tak se zubama malej bojuje už od 2. měsíce. Rostou tak jak mají v pořadí, ale užívá si chudinka malej dost.

Cis, malej musel být kouzelnej v tom krámě, škoda, že jsi neměla kameru, co??

Alíku, tak nám se velice často stává, že si lidé co nás neznají, myslí, že jsem H. dcera. V cukrárně nám řekli, asi tři roky zpátky, co mi koupí za vysvědčení....
Na Václaváku nás potkal pán, co prodával teplé lázeňské oplatky a říkal manželovi, kupte dcerušce jednu....
Když jsem byla s manželem na dovolené,těhotná, v pátém měsíci, tak mi tam jeden pán říká, tak jak se těšíš po prázdninách do školy? Já mu říkala, že teď budu mít dlouhé prázdniny, že čekám mimčo. A to jsem na sobě měla dvojdílné plavky.
Jo a první naše společné roky když jsme jezdili k manželovým rodičům a já chodila s tchýní nakupovat, tak mi tam u nich v masně dávali žvýkačky, mysleli si, že jsem její vnučka!!! Tak jsme jim to vysvětlili a bylo to.
No mohla bych pokračovat, ale stačí.....


Kopo, díky za důvěru, tak si asi pořídím několik dalších miminek :-)))
Taťka fakt pomáhá hodně. Přebaluje, chodí s malým hodně ven, koupe, uspává, pomáhá i s domácími pracemi, fakt to máme napůl a jsem ráda, že je takovej.

CHudinko, to jsi na dnešek měla děsnou noc, co?? Je mi tě líto. To je, jako kdyby se na tebe domluvili všichni tři.


Jani, nám doktorka říkala, že už můžeme lehce solit.
Smetanu občas dávám, v PO nebo v ÚT v pořadu Sama doma mluvila pěkně nějaká doktorka o alergii na kravské mléko.

Labu, k doktorce si opravdu zajdi. Moc ti přeju miminko.
Malá je pěkná divoška, co?? Podle fotek :-)))

Sev, mají tam pěkné věci, ale něco mi přijde dost drahé.


Tak dneska kromě té polévky nevařím, dohodli jsme se, že si dojdeme pro čínu, tak tam asi skočím. Mají tady moc dobrou.
Nevím, jestli brát malého sebou, protože když jsem byla ráno na tom nákupu, tak mě to málem odfouklo a to jsem táhla dvě tašky nákupu. Ale zase si říkám, že by venku líp spal. Tak nevím.

Jé to jsem toho napsala, ale musela jsem, dělala jsem si průběžně poznámky, když vás sem chodím jen číst a nemám čas napsat.
Tak snad mě někdo pochválí nebo prokleje :-))

[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 18607  [Dalších 18447 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.