| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 18607  [Dalších 18467 >>]
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Chumelí se chumelí, padá snížek bílý, Janičce se uleví, když se se vším podělí

21.1.2005 14:15:09
Tak to byl pokus o veršík, no co, snaha byla...
Všem moooooc děkuji!!!!!
Nestalo se naštěstí nic moc, ale znáte to, když vás přepadne taková chvilka naprosté beznaděje, že vás vytočí naprosto vše??
Ale už je mi úplně fajn. Tak jsem ráda. Asi to bylo i tím, že jsem byla totálně hladová.
Tak se omlouvám,že jsem sem napsala negativní emoce. Jsem asi divná nebo co.

Dáda už mi dneska dvakrát vypnul počítač, tak jsem byla "moc" ráda. Ale zase mě potěšil, dneska krásně papá. Udělala jsem mu dobrůtku a asi mu trochu polevují ty zuby, líp spí a líp dneska jí, tak hlavně aby mu to vydrželo. Už jsem z toho jeho nejedení byla na nervy.
Pořád přemýšlím, jestli jít ven nebo ne. Vypadá to tam všelijak. Chvíli sněží, najednou svítí sluníčko a hned je tam černo a prší. To člověku na náladě nepřidá, fakt se mi dneska střídá jako to počasí.
A taky mě dneska bolí ta jizva po porodu. Ale to je vždy, když se mění počasí.Stejně je zvláštní, jak to reaguje.

Prosba, nevíte někdo, jestli se dá někde na netu najít návod k mobilnímu telefonu?? Díky.

Jo a chtěla jsem se ještě zeptat, jak vám dětičky papají když jste s nimi někde na návštěvě?? U babičky nebo kdekoliv??
Dáda totiž nemá absolutně čas se jinde najíst. Všechno ostatní ho zajímá víc.
Abcded 23276

Re: Re: děkuji za pindi

21.1.2005 14:13:16
Že by se Ti Pet ten zánět z toho ucha postupně rozšiřoval i na mozek?:oDDD
Abcded 23276

Re: děkuji za pindi

21.1.2005 14:11:55
Jojo ta paní je bezva, dcerunka chodí s její dcerou do třídy. Ale není to naše sousedka (bydlí u nás tzn. bydlí u nás na vesnici), známe se z krámu. Pozor neplést s onou sousedkou, o které píši níže:o) O té, co dětem na roce sebrala plínu apod.:o) a kvůli které můžu mít pořád jen mindráky:o)))) (teda můžu ale nemám;o))
Šťastná To Žena 12756

Re: děkuji za pindi

21.1.2005 12:48:39
bubíšku tak už mi to došlo - nejspíš proto že jsi smutná a nemáš náladu..
kdoví třeba kdyby jsi sem napsala, tak by se ti hned trošku ulevilo :-)
víš jak to je sdělené starosti - poloviční starosti - co ty na to? :-)

jináč se omlouvám všem za svojí natvrdlost - to je tim, že mě bolí to ucho :-)))
Besmi 15580

děkuji za pindi

21.1.2005 12:42:02
Tak vám děkuji za komentáře k těm našim "materiálům" Nepotěšila mě Cis. Teda já se s tím tak morduju a ona tohle :o) No my jsme se dostali konečně k tomu, že jde alespoň trošinku. Měl ho doteď úplně přilepenýho. Zatím stáhnu tak cenťák, ale je to pořád ještě předkožka, tak nevím, ten ho snad bude mít chudák až ke kolenům. Taky už čekám, kdy na mě něco vykoukne :oDDDD

Alíku ta tvoje sousedka musí být fakt bezva. Já mám taky jednu takovou super Má stejný výchovný metody jako já .... povoleno je téměř vše, pokud nejde o život. Pravdou je, že když se ty naše kvítka potkaj, tak je ve chvilce všude strááááááááášlivej bordel. Minule nám vysypali v obýváku pixlu s burizonama a klouzali se v tom. No děsná sranda. Vydrželo jim to skoro na hodinu a já pak nejmíň týden ještě sbírala burizony po bytě.

Bubí co se stalo, že takhle smutně. Něco pěkného bys ráda .... tak zpívej: vstávej semínko hola la, bude z tebe fiala.... opakuj 20x a usmívej se u toho. Uvidíš, že to zabere.

Teda Eliška je kráásná. Fakt teda nevím, po kom to dítě asi bude :oDDD
Šťastná To Žena 12756

Re: Re: Re: pinďa

21.1.2005 12:26:58
jo ještě jsem zapomněla napsat že rain taky Elíšek děkuje.

Alíku - ještě že jsi ten název opravila, hned vim na čem jsem :-))))
Abcded 23276

Re: Re: Re: pinďa

21.1.2005 12:24:55
Hmmmm, "opravdený" opravuji na "opravený"
Abcded 23276

Re: Re: pinďa

21.1.2005 12:18:31
Ježiš marja, teď koukám na ten nadpis a jak ty píšeš bez háčků, tak není nějak poznat, o jakémže pohlaví tu vlastně mluvíme:oDDDDDD Takže tenhle už je opravdený, aby to bylo všem jasné:o)
Abcded 23276

Re: pinda

21.1.2005 12:16:05
Cisco a ty nevíš, co na by na tebe mělo vykouknout??? ;o))) Ale máš recht, teď tě teda nemám ráda, páč mám teda dva kluky a ani jednomu to teda bez problémů nešlo, bééééé:o) Ale ba ne, aspoň vidím, že to jednou půjde opravdu samo i bez neustálého přetahování (sousedka ho malému musela rvát snad od narození...) a nenechám se u Kuby zviklat k nějakým zákrokům. Nebo existuje ještě jiný důvod, proč bych tě neměla mít ráda?:o)

Bubíšku copak se děje? Opusť chmury, u nás tu vyrazilo sluníčko, u vás určitě taky ne? Hned je líp.
Šťastná To Žena 12756

Re: Pěkné skoro poledne

21.1.2005 12:01:47
ahojky,
koukám že je tady živo , tak to je fajn :-). U nás noc celkem dobrá, akorát jsem si vzbudila Eli když jsem si šla vzít Paralen ráno v sedm, pak už neusnula. Jelikož mi nebylo dobře, tak jsem jí vyslala s taťkou do obýváku. (ucho pořád píchá - neustále, když polykám, nepolykám , jim , nejim, celkem otrava :-( )
Alíku, SEV, Karkul, Kopo - Eli vám děkuje za pochvalu a vzkazuje , že nejspíš modelka nebude :-))).
Ale mě to děsně baví si jí oblíkat a až jí vyrostou vlásky už se těšim, jak jí budu dělat oučesy :-))). Když byla dcera mojí sestřenky malá, pořád za mnou chodila ať jí učešu, nosila si fotky s účesama - jo to sem se vyřádila. Tak se těšim, až si to zopáknu na Eli - teda jestli bude mít zájem :-)))) . Ještě že se mi narodila jako první holka, kluk by mě asi poslal někam.....chudáček :-)))
Taky jsem zapomněla říct, že se to snadno oblíká a nakupuje , když nám teď přidali - jo Alíku vidle nemám, nějak to zvládám rukama :-)))))

bubíšku nějak mi nedošla věta "jinak je zbytečný sem asi psát " - a to jako proč??

[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 18607  [Dalších 18467 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.