| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 18607  [Dalších 18477 >>]
Utopýr 9323

Re: Re: Rain, Ka

21.1.2005 17:55:23
Aliku bacha, zacinas se dotahovat na svuj prohresek s Karlem a beranici ...
Abcded 23276

Re: Rain, Ka

21.1.2005 16:50:36
Cisco, tu svoji aaadressu siss teeď vymysleelaa, nee?:oDDDDD
Utopýr 9323

Rain, Ka

21.1.2005 16:00:56
adresa je v deniku. Rain, a muzeme si objednat, co chceme nakreslit? Ja bych totiz chtela draka nebo netopyra. Taky utopyr (podle trejdy krizenec upira a netopyra) by bodnul :)
Šťastná To Žena 12756

Re: Re: Hezké odpoledne!!!

21.1.2005 15:47:16
Alíku a rain , věděla jsem že se někdo ozve (bylo by divný kdyby ne :-))) ) , moje natvrdlost nemá nic společnýho s uchem, jen jsem to potřebovala na něco svýst , ale pravda je taková že poslední dobou jsem holt trošku natvrdlá. (ale jenom málo a jenom poslední dobou - pořád samozřejmě ne!!!!!! :-))) )

rain - tohle nebude zánět středního ucha , ten bolí jináč, k tomuhle jsem nejspíš přišla předevčírem, když byl venku fukec a já jsem šla BEZ a takhle to dopadlo. Je to hnusný, ještě mám k tomu citlivou levou půlku hlavy, aby toho nebylo málo bolí mě levá dáseň, prostě jsem nejspíš profouklá. :-((

bubíšku no vidíš jak se to vyřešilo jseš prostě divná :-)))))¨- tak vítej do klubu :-)))
ale teď vážně, fajn že už je ti líp.

rain - takže jdete plesovat jo?? doufám, že nám pak ukážeš fotku jak moc ti to slušelo v šatech ! :-)
a říkáš až pod kolena jo??? - jéžíš to snad néé, to bych nejspíš musela pro Elíška najít jinýho ženicha :-))))))

Besmi Elíšek je krásná po tatínkovi !! :-))

tak já si jdu udělat pizzu k obědu, i když..stejně mě bude polykání bolet, tak že bych se na jídlo vyprdla?

dneska jsem se chtěla oblíct do kalhot který jsem normálně nosila ještě před nedávnem a byla jsem v nich jak koule, takže já vám dám že jsem hubeňour !!! :-((((((
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

Re: Hezké odpoledne!!!

21.1.2005 14:44:55
pošli prosím prosím!!!!!
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

21.1.2005 14:43:09
Tak se mi to nepovedlo a ještě mě mezitím předběhla rain, já vám taky chtěla poslat sluníčko. Tak snad to teď bude ono....
Rain, platíš pivo za nápad :-))
Nebo jsme nějak napojené??? :-))
bubíšek + Davídek 21/11/03 18146

21.1.2005 14:33:48
Tak vám posílám trošku toho sluníčka alespoň takhle, já teda léto vůbec nemusím, už jsem to tady psala, já mám ráda jaro a podzim, ale to co je venku dneska, je i na mě moc.



ty jsou sladký co?????
rain 14358

Re: Chumelí se chumelí, padá snížek bílý, Janičce se uleví, když se se vším podělí

21.1.2005 14:21:06
no tak dvakrát jsem to tady zamořit nechtěla a naví, než jsem to vyplodila, tak mě zase někdo předběhl :o)))

Cis, Alíku, ty adresy, prosííííííím
rain 14358

Hezké odpoledne!!!

21.1.2005 14:18:55
Tak tady je tak hnusně, že jsem ani Michalku nevzala ven, přestože dorazila babička, což mě dooooost překvapilo. Michalka dneska spala docela pěkně, včera jsem už žádné pokusy nedělala a nechala jsem ji vpodvečer schrupnout a šla potom v půl desáté. V noci párkrát kňourala, ale stačilo ji pohladit a zase spala. Ráno ale spala dost dlouho a nakonec jsem ji budila já, abych ji pak zase dostala do postele po obědě, rýmu měla teda děsnou, plný nos a ještě s krví, pritom včera jsem neodsávala, takže poraněná v nosánku být nemohla. Navíc se mi zdálo, že má teplou hlavičku. Takže do větru deště jsem ji nevzala a šla jsem si macešsky do města sama, potřebovala jsem si vyhlídnout šaty na ples. Jen do půjčovny, ale mají krásné :o))) Tam bych vydržela :o) Hééééééééč, jdeme asi po pěti letech zase do společnosti, na Žofín! Docela se těším, i když mám trochu obavu, jak babička, když děti nehlídá, maximálně takhle jako dneska tři čtvrtě hodinky, jak ty naše raubíře zvládne skoro celej den sama.
Teď tady padá zmrzlej déšť nebo kroupy nebo co to je, černá obloha, fuj. Taťka se chystá na večerní lyžování, tak jsem teda zvědavá, jestli pojede.

Cis, tvoje noc byla taky báječná, skoro jako moje včera :o)

Pet, snad se nebudeš opičit po Péťovi a nebudeš mít zánět středního ucha??? A jsem ráda, že sis taky vzpomněla, že i já jsem ti Eli chválila :o)))))
Mě dneska zase pro změnu bolí záda, nevím z čeho, jestli z toho, jak Michalka chtěla včera nosit nebo co? Snad ze mě nebude lazar :o)

Besmi, a co ty bys chtěla, aby na tebe vykouklo????? :o))) Ke kolenům, jo??? To se teda má Eli na co těšit.....

Bubíšku, taky myslím, že by se ti mohlo ulevit, kdybys sem napsala, mně to aspoň většinou pomůže. Sluníčko nám tady taky nesvítí, ale můžu ti poslat nějaký mailem, kdybys chtěla :o)

tak aspoň něco tady



A Pet, myslíš, že natvrdlost je způsobená bolestí ucha?
rain 14358

Hezké odpoledne!!!

21.1.2005 14:18:35
Tak tady je tak hnusně, že jsem ani Michalku nevzala ven, přestože dorazila babička, což mě dooooost překvapilo. Michalka dneska spala docela pěkně, včera jsem už žádné pokusy nedělala a nechala jsem ji vpodvečer schrupnout a šla potom v půl desáté. V noci párkrát kňourala, ale stačilo ji pohladit a zase spala. Ráno ale spala dost dlouho a nakonec jsem ji budila já, abych ji pak zase dostala do postele po obědě, rýmu měla teda děsnou, plný nos a ještě s krví, pritom včera jsem neodsávala, takže poraněná v nosánku být nemohla. Navíc se mi zdálo, že má teplou hlavičku. Takže do větru deště jsem ji nevzala a šla jsem si macešsky do města sama, potřebovala jsem si vyhlídnout šaty na ples. Jen do půjčovny, ale mají krásné :o))) Tam bych vydržela :o) Hééééééééč, jdeme asi po pěti letech zase do společnosti, na Žofín! Docela se těším, i když mám trochu obavu, jak babička, když děti nehlídá, maximálně takhle jako dneska tři čtvrtě hodinky, jak ty naše raubíře zvládne skoro celej den sama.
Teď tady padá zmrzlej déšť nebo kroupy nebo co to je, černá obloha, fuj. Taťka se chystá na večerní lyžování, tak jsem teda zvědavá, jestli pojede.

Cis, tvoje noc byla taky báječná, skoro jako moje včera :o)

Pet, snad se nebudeš opičit po Péťovi a nebudeš mít zánět středního ucha??? A jsem ráda, že sis taky vzpomněla, že i já jsem ti Eli chválila :o)))))
Mě dneska zase pro změnu bolí záda, nevím z čeho, jestli z toho, jak Michalka chtěla včera nosit nebo co? Snad ze mě nebude lazar :o)

Besmi, a co ty bys chtěla, aby na tebe vykouklo????? :o))) Ke kolenům, jo??? To se teda má Eli na co těšit.....

Bubíšku, taky myslím, že by se ti mohlo ulevit, kdybys sem napsala, mně to aspoň většinou pomůže. Sluníčko nám tady taky nesvítí, ale můžu ti poslat nějaký mailem, kdybys chtěla :o)

tak aspoň něco tady



A Pet, myslíš, že natvrdlost je způsobená bolestí ucha?
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 18607  [Dalších 18477 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.