| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 595  [Dalších 535 >>]
Lída+2 28136
25.3.2005 18:19:26
Holk yco jste měli s dětma?
Náš měk neštovice v 9 měsících. Zánět dásní když mu bylo 2,5roku a teď skoro ve 4letech jen 2dny nějakou teplotu. jinak je zdraví a to je ve školce.
Eva, Ondra 23735
19.3.2005 8:03:28
Ahoj Klekí, já bych vyměňovala, ale nějak není s kým :-( Tak snad už máte nemoci na dlouhou dobu vyčerpané a můžete si užívat jaro. Tak se mějte a na mailík se těším.
Klekí 23214
16.3.2005 17:21:40
Ahoj, tak koukám, že to tady fakt nejede.
Evi, tak vyměňuj zkušenosti....jsem pro - jakékoliv.Dlužím mailík..já vím.

Klára maluje stále, po zdech, na výkresy, na tabuli, na PC.
Byla teď pořád nemocná, z jedné nemoci do druhé.Snad se to s jarem zlepší.
Lída
  • 
8.3.2005 10:00:16
Daník se narodil 2.6.
Je to malý lumpík.Nechce se mu ani mos sedět a malovat,ale poslední týden bych mu křivdila.Už maluje.Sice jen jednou barvou jeden výkres,ale budiž.
Eva, Ondra 23735
19.2.2005 13:01:56
Ahoj, už se tady nikomu nechce psát? Škoda, ráda bych si vyměňovala rady a zkušenosti (nejen) ohledně dětí. Tak jestli se ještě někdo ozve, bude ráda.
Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 7126
5.1.2005 19:50:37
tak vám tu všem ještě dodatečně přeju všechno nejkrásnější co si přejete a hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky.

Kde jste všechny?
Klekí 23214
31.12.2004 13:04:44
Ahojte mamky,
přeji nám všem,aby ti naši drobečkové byli všichni zdraví,
poznávali krásy i nástrahy života ve vší pohodě. A my, abychom měly pevné nervy a hodně lásky a porozumnění.

veselého Silvestra a správné vykročení do dalšího roku přeje Klekí Petra
Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 7126
27.12.2004 23:22:06
ahojky všem,

tak jsem si právě početla co jsme si tu psaly na začátku téhle diskuse někdy v říjnu vloni a jak to rychle utíká.

Naše Týna je taky drak na poradnu, ale snad z toho vyroste. Umí se tvářit jako anděl a nedávno mi soused říkal, ať jí přihlásíme k filmu, že určitě něco vyděláme. a pak mi kamarádka, když jí Týna seděla na klíně a povídala pohádku, říká, ta je ale zlatá, viď a já jí říkám - Kde?

Protože většinou umí uplně záměrně a úmyslně škodit, ubližovat ( hlavně našemu psovi) nebo udělat to, co ví, že nesmí. A hned jak něco vyvede, protáhne obličej a udělá smutný psí oči a hlásí Pardon, pardon, já jsem nechtěla, maminko nezlob se , máš mě ráda?
Řeším to domluvou, trestem, že nedovolím pohádku nebo malovat vodovkama, někdy i plácnutím. Ona ale za chvíli jako že o ničem neví a udělá něco jinýho.

Umí si samozřejmě taky sama hrát i uklidit po sobě, s něčím mi pomůže, zabaví se u stavebnice, skládaček, malování. Teď dostala modelínu nebo u počítače, to by byla zlatá celý den. Celá se oblékne - to dělá ráno jako překvapení- připravím jí oblečení a ona přiběhne, roztáhne ruce a zavolá ta, dááááááá, hotovo a já se musím divit a chválit. Je to rodinnej rozumbrada, ale pak mě udivuje, proč dělá ty různý zlý věci, když toho spoustu dost rozumně chápe.
Klekí 23214
19.12.2004 21:14:31
Trošku to dopovím, nemysli, že Klára je nějaké monstrum.Pokud ji zrovna nerupne v bedně, je to hodně milá a úplně normální holčička.Hodně upovídaná.Pokud chceš, naše fotky rodina.cz/tajfun.
A pokud máš taky nějaké, dej vědět.

Odkud jsi se přistěhovala do Vsetína?Zdaleka?
Pokud to vyjde, chci jet mezi svátky za mamkou, bude pracovat, tak bych jeden den pro ni zajela do práce.Můžem se třeba domluvit.
Ty už pracuješ nebo jsi doma?Já chci ještě vydržet doma,stejně nemám práci.Potom se uvidí.

O tom Českém Těšíně jsem slyšela taky samou chválu.Máte velké problémy?Doufám, že ne.

Tak zatím pá pá
Klekí 23214
19.12.2004 12:01:45
U nás moc předvánoční frmol není, já to nějak neprožívám.

Klára s tím vztekáním, to je jen problém jako takový, prostě je taková osobnost.Ale na neurologii chodíme taky.Mívá takové něco jako záchvaty, původně ji léčili na epilepsii, pak se ukázalo, že to není.Teď to řešíme jinak, ale o tom bych tu nechtěla psát.Jen pro upřesnění, nikdy se to nestane u vztekání.Můžem si psát emailem nebo na ICQ, takhle se mi to rozebírat nechce.

Mamka bydlí v Hranicích a dojíždí.

Chtěla jsem si trochu ,,popsat", ale Klára zase řádí, tak to jdu trochu zklidnit.

Zatím se měj hezky a pokud bychom se nepotkaly, přeji krásné klidné a veselé Vánoce.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 595  [Dalších 535 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.