| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 1999

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 319  [Dalších 179 >>]
Zdení 26920
15.1.2008 17:13:40
Želvičko, to jsou stránky mimi bazaru (bez mezery), dá se tam krásně nakoupit. Já tam nabízím také. Zítra se jdu zbavovat miminkovských věcí, takže žádné už nebude ;((;((
Bibi-bari 12410
15.1.2008 12:32:21
Jehli, MMB jsou nějaké aukce, nebo co? Už jsem to někde slyšela, ale zaboha si nevzpomenu. Napověz, klidně i stránky, já taky ráda šílím a zavislačím ;k. Jinak já teď furt řeším tu oslavu od malého, nějak se nemůžu dokopat k žádnému rozhodnutí ;((.
jehla +4 64905
15.1.2008 8:45:53
Ahojte, já jsem se ztratila na MMB :-D

To je strašná droga. Tak jsem si řekla,že už tam koukat nebudu.
Včera jsme měli tř. schůzky,Miška v pohodě, jen začala teď v lednu zapomínat úkoly, no jo,ještě doznívají vánoce :-D.

Želvičko, nevěš hlavu,ono se to jednou povede.

Jinak se mi zdá,že to tu nějak doma nezvládám, bude to i tím,že přd vánoci nám odešla telka,tak tu máme od kámošky, ale je velká,zabírá nám půl obýváku a nemáme stoleček, bo na něm je ta televize.
No uvidíme, jak to bude dál.
Zdení 26920
14.1.2008 18:07:38
Tak tady jeden dortík od nás

Zdení 26920
14.1.2008 18:02:59
Tak spálu jsme ještě neměli, snad nás to nebude čekat dodatečně.
Dort k narozeninám dětem kupuji, jsem doooost líná ho upéct a hlavně to neumím. Jediný co dělám je dort z piškotů a zakysané smetany plus ovoce.

Tak přejeme k narozeninám vše nej

Bibi-bari 12410
14.1.2008 11:09:41
Ahoj, tak to my už máme spálu taky za sebou, ale už loni. Přeji brzké uzdravení a žádné komplikace. U nás máme zase jaro R^. Svítí sluníčko a je hezky. Štěpík se z horečky vyležel a dneska už šupajdil do školky. Včera měl narozeniny, tak si hrdě nesl i balíčky s bonbóny. Oslavujem až tuto sobotu, tak přemýšlím, jestli mám udělat nebo koupit dort. Nemáte nějakou inspiraci?? A pečete nebo kupujete???
Andreya &Domi99,Pati07,Adeli10 44721
10.1.2008 20:52:37
Želvičko,tak moc přeji,aby to co nejdřív vyšlo. moc dobře vím,jaký to je čekat.

A my taky marůdkujem. Domča po 4 letech,takže se vší parádou - spálová angína, horečky, děs běs. Snad mi to prtě nechytne.

U nás po sněhu ani památky,jen ledovka.
Bibi-bari 12410
10.1.2008 18:14:56
ahoj, tak miminko pořád nic :-(. Tento týden jsem byla u dr. Tak říkala, že u mě zatím vše v pořádku, že se na to nemáme upínat a miminko do roka určitě přijde. Uvidíme, uvidíme. Jinak nás teď čekají štěpíkovy narozeniny. 13. ledna bude mít 5 let. Oslavovat budeme ale o týden později v sobotu. Jinak u nás celkem nic moc nového. Dneska jsem byla po dlouhé době s Jindrou na hippoterapii. Akorát byla zima jak hrom. štěpíka hlídal doma dědeček :-), tak se spolu vyřádili. Jindra píše zítra dvě prověrky a teď ještě píše úkoly, docela mu nezávidím, ale on se na ty prověrky normálně TĚŠÍ!!!! No tak uvidíme, jak to dopadne. Ze všech předmětů mu vychází dvojka, ale to neřeším, hlavně že jsme v pohodě. Tak zatím hoj a brzké uzdravení.
Zdení 26920
10.1.2008 15:25:40
Tak my marůdkujeme, ale už je to dobrý. Míša měl vysoké horečky 39, má antibiotika a v pondělí jdeme na kontrolu. Otravujeme se doma, napadl tady poprvé sníh a vůbec si ho nemůžeme užít. Smůla.

Ada ve škole docela s učením letí. Hlavně v českém jazyce. Nejhorší jsou vyjmenovaná slova - ty dají dost zabrat. Neví u spoustu slov jejich význam a pak těžko dokáže ve větě posoudit podobný tvar nebo příbuzný ke slovu. Učitelka nám to říkala i při schůzkách, no hlavně že to probírají už ve třetí třídě. Asi máte podobnou zkušenost.

Želvičko, co miminko?
Bibi-bari 12410
7.1.2008 9:11:22
Ahoj,
tak u nás konečně zase trošku nasněžilo a venku je prostě krásně. Já sedím v práci a říkám si co tady vlastně dělám, nebylo by lepší být teďka venku s dětma? :-). Jindra má teď nějaké hektické období, večer se mu vůbec nedaří usnout, takže za mnou třeba v deset přijde a mami, já nemůžu spát. Takže ho chodím kontrolovat, hodně otvírám okno, to se mu líp spí a začala jsem mu pouštět relaxační muziku, u toho usne... Jen si říkám, aby si na to nezvykl a pak bez toho neusnul. Štěpík usne hned, co dokecají:-).

Víkend jsem si proležela, lezla na mě nějaká chřipajzna. Ale já jsem ji hnala!!! Obědy vařil manžel, tak jsem si i odpočinula :-))).
Co u vás nového, že už nepíšete????
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 319  [Dalších 179 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.