| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Humorně o lásce a sexu

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 13427  [Dalších 13367 >>]
Simeona+3 110315
29.7.2020 12:26:52
Sally, hodně hustý !
Škrpál 70170
29.7.2020 12:25:15
"brecela jak silena, rvala i nahlas, casto v noci kvuli tomu jezdila v aute, abych nikoho ze sousedu tim revem nevydesila"

to znám, a doporučuju, v autě si člověk nahlas pustí muziku, díky který to jde líp ven, minimum aut, spuštěný okýnko, voní posečený louky, člověk si bulí, a vyčištěnej jde potom za svítání spát:-)
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
29.7.2020 12:18:35
no asi bychom opravdu spolu nevydrželi - moje hrdost (pseudohrdost?~;)) by mi nedovolila dělat nějaký tyjátr a on ho zjevně potřeboval - nová slečna byla hysterka jak vystřižená, myslím, že ho to mohlo uspokojovat až do alelujá ~t~ (chodili spolu pár týdnů, pak ji opustil, ona mu chodila dělat scény, on nikam nemohl chodit, protože jak ho zmerčila, byla scéna - dostalo se mu vrchovatě toho, po čem toužil ~t~)
Škrpál 70170
29.7.2020 12:14:51
"vyčítal, že na něj vůbec neřvu, že nedělám scény..."~:-D

možná předtím chodil se samými osmandami, tak ho to u 19leté překvapilo, možná by tenkrát pomohlo mu dát facku a pak se v klidu zeptat, jestli mu to takto pomohlo :-)
Škrpál 70170
29.7.2020 12:06:14
když člověk se z té bolesti (zlomenýho srdce) dopláče a dousebere k uvědomění si "milovala jsem tě, ale sebe už mám teď ráda víc"
Škrpál 70170
29.7.2020 11:54:34
ty kráso ~R^ mrazí mě...:-)
Koníček mořský 156666
29.7.2020 11:48:22
Jednou jsem si dojela na Mustangu pro svého milého za účelem sexu na chatě, která byla momentálně k dispozici. Pak ho zase odvezla a na motorce zmokla.
Jednou jsem chodila naráz se třemi, ale jen pár dní, bylo to logisticky příliš náročné.
Párkrát jsem asi trošku dolejzala - to je naprosto mimo můj obvyklý vzorec chování. Dolejzat má chlap.
Svět se mi nikdy nijak nehroutil, na světě vždy byl chlapů dostatek, tak nač se hroutit. Odmítnutý exmanžel byl svého času celkem "výživný" - s gustem mě ponižoval doma i na veřejnosti, ale jako životní zkušenost dobrý. Alespoň mi poskytoval ujištění, že jsem udělala dobře. Chlapům ani jiným lidem jsem se snažila nijak neubližovat, nemstít se, nedělat scény, nehrát si s nima - nemám to ráda. Člověk si pak připadá jako pitomec. Navíc se mi do každé zamilovanosti neustále pletl mozek, takže žádné šílenosti se nekonaly. A jsem za to docela ráda, mám samé hezké vzpomínání. Taky jsem ráda, že chlapů bylo povícero - mám mnoho životních zážitků a zkušeností. A teď už dlouho klid, protože vzešel ten nej ( pro mě).
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
29.7.2020 11:32:12
nejšílenější byl chlapec, co mi vyčítal, že na něj vůbec neřvu, že nedělám scény... to nám bylo kolem 19, byli jsme domluveni na rande (měl mě vyzvednout doma, tedy žádné stepování na rohu) a on nepřišel - předpokládala jsem, že prostě proto, že nemohl - když pak přišel příště, omluvil se, že nemohl minule, já řekla, že chápu a nevracela se k tomu - proč si kazit rande... pro něj to byl prý důkaz toho, že nežárlím a nezáleží mi na něm, jinak bych se urazila, nadávala mu a vyčítala ~t~
pak se jednou objevil na diskotéce s jinou holkou - zeptala jsem se, co to má být, on odpověděl, že má jinou, já řekla že ok, jeho volba, když to tak chce...
pak ještě jednou přišel, že si chce promluvit, chodili jsme a povídali několik hodin, vysvětlovali si, rozebírali... a on pořád "já jsem takovej vůl, jak se s tebou můžu rozejít, ty jsi tak skvělá...", když jsem řekla, že se se mnou rozcházet nemusí, že já o něj stojím, tak ať se rozejde s tou druhou, nijak nereagoval, jen pořád mlel "já jsem takovej vůl..." no rozešli jsme se... pak jsme se potkali asi o měsíc později a opět spustil, jakou udělal chybu a podobně... říkám mu, tak to naprav a smála jsem se - a prý "kdybys aspoň prosila, ať s tebou zůstanu, kdybys na mě řvala, brečela, tak jsem se s tebou nerozešel"... usmála jsem se a sdělila mu, že nám dvěma by to v tom případě nikdy neklapalo, ačkoliv vypadám jako typická sicilská vdova, hysterické scény jsou mi cizí ~t~
Kivík 99966
29.7.2020 11:21:12
Jé, já jsem dost impulzivní, takže v pubertě jsem řádila dost, ale zase ty kluci se nechovali moc pěkně, tak si leccos zasloužili. Pak jsem krátce chodila s jedním týpkem už kolem 30 a už jsem byla v klidu a on byl hrozná drama queen, strašně všechno prožíval a když jsem se s ním rozešla, zničil mi auto ~:-D Nikomu ho nepřeju, tomu se nešlo zavděčit, furt měl nějaký problém, plakal a tak ~t~ Můj muž je klidný a milý a já jsem moc ráda, ten návrat do puberty s minulým psychoušem mě vůbec nebavil.
Len 108740
29.7.2020 11:16:33
No, vzpominam. Ne v dobrem. Docela bych se bez tech zkusenosti obesla. Neprovadela jsem nic, nejsem mstiva. Ale nic neboli tak jako zlomene srdce, pevne doufam, ze to uz nikdy nezaziju.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 13427  [Dalších 13367 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.