| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nervní matky

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 49909  [Dalších 49839 >>]
lipoo 47870

Re: Ahooooj

8.2.2008 23:42:42
hm,tak super..tak moje příspěvky co jsem vkládala sem,jsem našla na diskuzi "jak naučit děti lyžovat"-a je tam teda spoustu a spoustu jiných příspěvků-ale žádný se netýká lyžování..no nic,radši jdu spat
lipoo 47870

Re: Ahooooj

8.2.2008 23:36:52
tam mělo být "né že bynechtěl do školky":-)
lipoo 47870

Re: Ahooooj

8.2.2008 23:36:27
No-s tím _Je ti špatně...tož těžko říct...ale teda pokud byla fakt zelená...tak třeba Danek zvracel pravidelně ráno...a zvrací někdy i teĎ...je to normální-mě už to nevzrušuje-prostě nervy..né že by nechtěl,prostě má tak citlivý žaludek....takže jdem do školky-Dan-mi se chce zvracet,tak tam stojíme u školky-dan se třikrát nadáví-většinou teda nic nevyzvrací-no i když někdy jo..tak si říkám-no jestli mě nějaký rodič vidí,tož si taky ťuká na čelo:-)..ale u nás je to naprosto normální-jak se dítě vysmrká,tak se Dan vyzvrací...prostě psycho:-D
Tak tahle paní učitelka je moc fajn-učila i Toma...fakt super učitelka..jenže škoda,logo třídu neučí a danek asi půjde do logo...příští zápis už jdem do té logo třídy-aby poznal i tu třídu a učitelku...letos jsme byli schválně u této-aspoň se podívat,a taky aby "poznala" Danka...:-DDobrou
macinam 20024

Re: Ahooooj

8.2.2008 23:29:34
COŽE DĚLAJÍ????? :-O to snad není ani možné!!!! Tohle bych svému dítěti neudělala ani kdybych měla dát výpověď v práci!!! Když už je jí jedno co ostatní děti a učitelky, tak snad by mohl abrát ohled na vlastní dítko ne???? Tohle fakt nechápu, na to mi dochází slova i rozum...

ještě sem koukala do vedlejší diskuse ;)ale už běžím spinkat ~g~
Holajda/Jiřinka98 a dvojčata02 28394

Re: Ahooooj

8.2.2008 23:17:28
Máte krásnou třídu a ani se mu nedivím ,že se mu tam líbylo a tak ještě aby paní učitelka byla fajn.

Maci ,ale tady vůbec nejde o rýmu kdybych děti měla nechávat doma s rýmou a nebo kašlem po ránu ,tak tam za 10 měsíců nevlezem ani jednou.

Ale když mi pak Ája vypráví jak pani učitelka nosyla holčičku celé odpoledne na zádech jak bylo zle.

Nebo tuhle jsem po ránu přišla s dětma do školky zrovna po té dlouhé přestávce s tím ,že jsou konečně zdravé.Tak jsem se akorát srazila s maminkou která vedla holčičku do třídy . A maminka jí povídá ještě je ti špatně a holčička ano maminko je mi pořád zle .Jen jsem se všimla ,že je holka zelená.A maminka no tak když ti bude špatně tak ať mi učitelka zavolá.Byla jsem tak vykulená ,že jsem nestačila ani zareagovat a zrovna odcházeli z té šatny ,tak jsem vůbec neměa čas jí něco říct.

Tak tohle mě štve dát do třídy dítě které nejspíš zvrací.
macinam 20024

Re: Ahooooj

8.2.2008 23:04:46
Lidu, škoda žes nemohla být u všeho, ale i tak to bylo fajn :-) Fotky pkěný, mají veselou třídu, to je moc prýma R^

čtenářský deník mají od čtvrté třídy, ale jestli je u vás už v první, to bude tím jiným systémem učení... už čtou velké i malé písmenka??? nedovedu si dost dobře představit jak jsou teď daleko

systém... sem si vzpoměla na Šimona... tuhle sme se po cestě ze školky bavili o tom, jak je kdo veliký a on mi řikal, že su velká skoro jako pullitrák. No já na to, že má nějaké divné řeči. Bez mrknutí oka mi odpověděl: "to nejsou žádné řeči, to je jiný systém mluvení" ~k~

Holajdi, teda nemáte to jednoduchý :-(
Já chápu jak děti od sebe chytají nemoce a možná i na mě se některá mamina dívá podivně, ale kdybych nechala malého doma kvůli rýmě a kašlu, tak za celou zimu nejde do školky ani jeden den...Rv

už ale fakt nevím co sem to chtěla.
Jdu si lehnout, zítra zase kouknu :-)
KRÁSNÉ SNY VŠEM ~k~
lipoo 47870

Re: Ahooooj

8.2.2008 20:51:21
tak dvě fota -bez učitelky a s učitelkou


lipoo 47870

Re: Ahooooj

8.2.2008 20:22:52
Jiřko-jo je to "to" co si myslíš:-D...jo a úspěch-danovi se ve škole líbilo...že to byla hezká třída,takže ještě jeden zápis příští rok a snad se začne i těšit:-D
Holajda/Jiřinka98 a dvojčata02 28394

Re: Ahooooj

8.2.2008 19:59:26
Ahojda děvčata!!

Tak koukám ,že taky tady lítaj bacili!!!

Ale nejdřív k Lence. Strašně ,ale fakt strašně moc se mi líbí to auto jsem z něj unešená a hlavně mě dost překvapila ta cena. Takové bych si jednou pro nás přála ,ale ještě musím chvilku počkat . Tak ,že ti ho Leni moc přeju a hlavně mnoho kilometrů bez nehody.
To jsi fakt měla den a ty lidi no škoda mluvit.

Taky teplotu do 38 nesrážím .Ale jak to leze víc tak dávám hlavně na noc se fakt bojím kdybych usnula a vylezlo to moc. A když byli malý bála jsem se křečích

No a u nás se to stále mele mezi nemocema. Za leden jsme byli 4 dny ve školce a tím jsme zase skončili tento týden byli jen ve čtvrtek a to proto že byl karneval.Už mě to tak vytočilo ,že jsem volala na alergologii . Tak jsme dostali nějaké léky ty co ,už jsme brali na imunitu horních cest dýchacích . Tak doufám ,že to zabere v lékárně jsem nechala 800,- a ani jsem nemrkla a to to bylo všechno na recept.

Ve školce by se ty bacili dali chytat do pytle když to tam člověk vidí co tam voděj rodiče za děti . No škoda mluvit a pak se divím ,že ty moje takle lehaj . Ale hlavně ,že neberou děti z hnida´ma to mě fakt pobavilo.
Anakonda+2 75682

..

8.2.2008 19:58:30
Lidu, čambrla? :-):-):-) Je to to, co myslím? :-):-):-););)
Dobrý!
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 49909  [Dalších 49839 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.