| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nervní matky

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 49909  [Dalších 49849 >>]
Ivik a kluci 00,03,06 37579

Re: Hezký víkend :-)

9.2.2008 12:32:19
Leni :-), ty mě fakt bavíš - mimo toho a toho a toho jsem neudělala nic :-D. Tak to většina lidí nedělá nikdy nic, podle té tvé definice :-D.

My už jsme taky po obědě a pere se mi tam prádlo, dneska večer budu muset žehlit, nějak se mi to nakupilo.

Páťa tady lítá po pokoji, sundal si jednu ponožku a dal si ji do pusy a nosí ji jak pes :-D, asi se zbláznil :-P - no to možná z tý ponožky se něčeho načuchal :-D.
LenkaVa 28901

Re: Hezký víkend :-)

9.2.2008 11:53:33
Bruni, ty už jsi toho zvládla :)

Já mimo lednice, oběda, nakrmení zvířat a pověšení prádla nic. Budu se muset polepšit.
Je tady taky moc hezky.
Ivik a kluci 00,03,06 37579

Re: Hezký víkend :-)

9.2.2008 11:21:05
Leni, tak to je fakt výborná cena.

Dneska tady krásně svítí sluníčko :-).
Byla jsem s Adamem bruslit, celkem se snažil, ale bude to chtít ještě dost tréninku ;-).
Pak jsem byla s Páťou na prochajdě a nakoupit. Už aby bylo teplejc, docela bych ráda byla venku i dýl, ale pořád mě zloběj ty dutiny. Taky se mi to přesunulo trochu na průdušky a už mě to neba.
Chci jaro!!! :-)
LenkaVa 28901

Re: Hezký víkend :-)

9.2.2008 11:14:37
Lidko byl. Sousedův bratranec nebo co. Občas se potkáváme. Dokonce je AŽ z Prahy :)
lipoo 47870

Re: Hezký víkend :-)

9.2.2008 11:03:52
Leni-jenom?To byl nějaký známý?
LenkaVa 28901

Re: Hezký víkend :-)

9.2.2008 10:53:03
Tak mám přehozené dveře u lednice. Stálo mne to štangli lovečáku :)
LenkaVa 28901

Re: Hezký víkend :-)

9.2.2008 9:41:16
Dobré ráno.

Bruni, něco málo přes 200 tis.v základní výbavě.

Dneska to vypadá že bude hezky, alespoň něco.
Ivik a kluci 00,03,06 37579

Hezký víkend :-)

9.2.2008 8:04:48
Ahoj holky :-),
Leni, to auto je fakt super, za kolik je, že tu holky chválily i cenu?

Maci, oni už čtou velkou i malou abecedu, takže si už všechno přečtou. Ale ten deník mě překvapil. Jsem zvědavá, jak je to třeba u Hanky, ta má taky ten stejnej systém čtení co my.
LenkaVa 28901

Re: Ahooooj

9.2.2008 0:34:54
Jo, čtenářský deník má Lucka od třetí třídy.

Anička se konečně naučila dost písmenek na to, aby si něco přečetla, takže věčně něco louská. To taky není špatný.

A už zase jdu něco dělat ....... dobrou.
LenkaVa 28901

Re: Ahooooj

9.2.2008 0:33:01
Ahojky slunka,
jdu jen pozdravit při večeru.
Všem děkuji za kladné hodnocení auta, udělaly jste mi radost!
U nás celkem nic nového. Pracovně jsem snad z nejhoršího venku, i když znáte to.
Děti se mnou dneska byly v krámě a mládě skoro už nemohlo ani dojít domů. Byl strašně unavený. Po té zimě mi nějak zlenivěli. Musela jsem si ho posadit do kuchyně na tvrdou židli, než jsem dodělala večeři, protože by mi určitě někde usnul.
Zítra mi konečně přijede ten chlapík na obrácení dveří u lednice, tak to hned bude vypadat lépe. Taky pojedu opět do Makra a to se mi vůbec nechce.

Jinak zaháním všechny hnusný nemoce a dejte na sebe pozor.

Školková historka je děsná, vím proč tam raději nechodím.
Lidko, gratuluji k zápisu, je fajn, že jste to zvládli v pohodě. Třída je hezky barevná.

....... a už nevím, co jsem chtěla :(
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 49909  [Dalších 49849 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.