| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nervní matky

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 49909  [Dalších 49809 >>]
agentka 43010

Re: zas to blbne!!!

7.2.2008 21:52:13
Lidu teď spí, spustila se mu rýma a jinak ke konci dávky paralenu je stále tak na 38,9.
Uvidíme, co přinese noc, ale zítra asi určo pro klid duše k doktorovi zajdem, pokud nebude nějaké zázračné uzdravení.
lipoo 47870

Re: zas to blbne!!!

7.2.2008 21:43:32
ooooooooooooo,není možná-na popadesátý se mi vložil příspěvek!!Nemám an to nervy,odcházím na jiné stránky;)
lipoo 47870

zas to blbne!!!

7.2.2008 21:43:05
Téda Bruni-ještě,že nebydlím v Praze..tohle mě na velkoměstech fakt děsí...a vůbec-ožrali a tak...na mě je velký město i Brno i Zlín...
Agentko-tak co malej?Vydržať!!Pozítří bude líp...Nás čeká zítra zápis,a s Tomem na ušní-bolí ho ucho...pak došel DAnek,že ho taky bolí ucho-obě,prý to má ale z rýmy..NO,ním jsem se nezabývala,páč si předtím na to nestěžoval,tak to nebude tak horký..:-)
macinam 20024

Re: ahojda

7.2.2008 20:41:09
ale Leničko, broučku to je mi líto, copak ti provedli????
LenkaVa 28901

Re: ahojda

7.2.2008 18:24:57
Jsem zpět.
Dneska jsem se tolikrát rozčílila až to nebylo hezké. Lidi jsou fakt magoři :(
Děkuji za schválení auta, snad bude v pohodě a naučím se s ním brzy jezdit.

Pavel mi každou chvíli přiveze zboží, takže nebudu. Mějte se krásně.

S teplotama moc neporadím. Netrpíme na ně nikdo.
macinam 20024

Re: ahojda

7.2.2008 17:56:28
ahote ukecanky ;)
člověk tu chvilku není.... kdo to má všecko dočítat ;)

Leni, auto je nprosto super. I Roman řikal, že mít víc korunek, nekupoval by staré ale tohle R^ S tím pak můžeš klidně i k vašim v zimě R^R^

teploty- no snad bude Filí brzo Ok
zábaly- my je dělali jen Erikovi, ale celý tělo. Nikola měly pokaždé tak max 37,5°a celý den mi prospala a Erik pak jednou měl 40,5° nějakých 18ti mesících... nebylo moc na výběr, bylo podvečer... naštěstí to tenkrát rychle zabralo. A pak ještě jednou, když byl už větší, ale to měl už fakt 41°a nevěděl ani co řiká...
Jinak jak píšou holky, pokud to nejde u malých ke 39 tak nedávám nic. U velkých už okolo 38 dávám, a pak když něco bolí.

Ivi, migrény ;(( to je hnus, u nás na ně trpí Roman(jeho matka i babi), tak su zvědavá které z dětí to podědí ;((

Jiři malá bude dobrá a taky se zklidní neboj :-) a večer si to užij R^
Anakonda+2 75682

ahojda

7.2.2008 16:58:27
Tak nevím, čím mám začít.:´)

Leni, krásné auto..pro mě dost velké, ale já vím, že ty ho určitě využiješ:-););)R^R^

Agentko, já snižuji teplotu Nurofenem, když je 38,0C a výš. Zábaly dávám, když Nurofen a nebo něco jiného nepůmůže a když je teplota kolem 39,0C.
Ať je vám brzy lépe.R^R^

Terezka se dneska 3x počůrala..je asi nastydlá. K tomu hrozně zlobí, odmlouvá, neposlouchá a je drzá:-( Já to nechápu, takový diblík a nikdo by to do ní neřekl. To je právě to, že mi to pak ani nikdo nevěří-vypadá, jako anděl:-) Jsem z ní na palici.
Včera večer nám spadla z manželské postele:-( Jsem manželovi už před týdnem říkala, ať jí tam nedává spát, že není na naší postel zvyklá:-( Bouchla se dost o noční stolek a má tam pěkný flek. když on mě manžel vůbec neposlouchá, když mu něco říkám:-( Holt, chlap!

Večer jdu na sraz s Plzeňačkama...se mooc těším.-))

Dneska určitě nebudu. Tak se mějte hezky. pa
Ivik a kluci 00,03,06 37579

Re: Čtvrtek

7.2.2008 16:52:16
Před chvílí jsem potkala v metru tři feťáky, zrovna si to píchali :-((((.
agentka 43010

Re: Čtvrtek

7.2.2008 14:00:59
No právě vy už máte natrénováno:-)
Ivik a kluci 00,03,06 37579

Re: Čtvrtek

7.2.2008 13:53:17
No u nás mívá horečky Jiřík i při obyčejným nachlazení. U něj ale vždycky s horečkou k doktorce musím, aby vyloučila nějakou infekci.
Jinak kolem těch 38 bych nesrážela, snažím se nechat tělo, ať si poradí samo.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 49909  [Dalších 49809 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.