| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy ORL či dýchacích cest

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 8611  [Dalších 8261 >>]
Monika 123907
1.3.2020 21:11:13
Jenže tenhle systém právě brání tomu, aby byla čekárna narvaná :-) Kdo se nedovolá (zatím), ten nikam nejde a čeká, až se spojení podaří (a zřejmě z mobilu volají i zpátky). Jasně, že kolem osmé ráno, když dělá sestra i odběry a tak, chvíli to trvá, než se dovoláš. Jenže to, že se nedovoláš, znamená, že právě stejně teď nemají na tvoje dítě čas a prostě třeba 15-20 minut počkáš :-) Lepší čekat v klidu doma než v narvané čekárně se spoustou dalších bacilů ...
Balbína 99798
1.3.2020 20:57:00
Probehlo u nas letos neco podobneho, porad to vypadalo na chripku. Nakonec dostala dcera ATB. Takze ja bych na kontrolu k dr jela.
Ráchel, 3 děti 76748
1.3.2020 20:42:55
Volala bych.
Marika Letní 140743
1.3.2020 20:33:59
Nejela, volala bych předem a pokud by řekli přijít k lékaři, tak s rouškou. Jestli jste nebyli měsíc v izolaci, tak bych si nebyla jistá ničím. A dala bych si teď pozor na kontakty se staršími příbuznými i pro ostatní členy tvé rodiny, kteří nejsou nemocní.
Yuki 00,03,07 49504
1.3.2020 20:32:28
klukům trvaly horečky ty čtyři dny taky, uvidíš, co to udělá do rána, a kašel bez horeček u mladšího ještě další týden
když to nebude ráno lepší, volala bych, už proto, že s tak nemocným dítětem není dobrý čekat hodinu v čekárně, abyste domluvili čas
*Owls* 35567
1.3.2020 19:45:20
Půlko, mám taky zdravé dítě 14 let. Pokud si nic nepochroumá, tak s nějakou virozou marodí tak jednou za dva roky. A to ještě možná. Když ta situace nastane, ráno volám do ordinace. Dr. se mě zeptá na průběh a snad jen jednou nás pozvala, abychom přijely. Jinak mi vždy poradí po telefonu, doporučí nějakou léčbu nebo si dojedu pro recept. Samozřejmě, že kdyby nastalo něco, co by se mi nelíbilo, tak bych deceru rovnou vezla. S doktorkou jsme si od narození dcery vybudovaly určitý vztah. Já jí obdovuju a důvěřuju jí a ona ví, že nejsem plašan, ale taky, že bych nechtěla něco zanedbat.

Jinak tam dcera chodí jen na ty preventivní prohlídky a očkování.
Půlka psa 24064
1.3.2020 19:40:25
Já tam právě s chorobou byla za celý svůj život jen jednou a je to tak dávno, že si to nepamatuju. ~:-D
Monika 123907
1.3.2020 19:38:20
Určitě bych ráno zavolala a zkonzultovala. U naší pediatričky je to tedy úplně standardní postup, má malou čekárnu a chození "jen tak" se u ní neprovozuje. Každý si zavolá a dostane termín (ještě ten den, ale přesný čas, např. 9.45). Je to naprosto ideální stav, nikdy nečekáme déle než 15 minut a organizují to i podle "nakažlivosti", tj. třeba podezřelí na neštovice čekají zvlášť a pak jdou rovnou do ordinace ...
Půlka psa 24064
1.3.2020 19:31:36
Víska plus maloměstská škola. Já se jako nebojím žádných koronavirů. Má nějakou obyčejnou chorobu, ale spíš přemýšlím, jestli se smí jet k doktorovi jen tak, když nám kouká sláma z bot a je to nejspíš hezká česká viróza. Resp, mě zajímalo, jak to tu s chorými dětmi, co potřebují lékaře (CPR), zítra řeší ostatní.
Stáňa * 7932
1.3.2020 19:30:04
Já bych jela, čtyři dny jsou už hodně.

Takhle jsem dvakrát podcenila horečky u syna, když mu bylo asi 10, nic moc mu kromě horeček nebylo, na nic nestěžoval. Pak ho chtěli hospitalizovat. Jednou to byla mononukleóza a podruhé absces v krku, který mu málem museli řezat.
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 8611  [Dalších 8261 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.