| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy ORL či dýchacích cest

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 8611  [Dalších 8301 >>]
Půlka psa 24064
2.3.2020 12:11:24
Doktorka na ní nic zvláštního neviděla, takže asi ani jedno z toho. Ale kašle a bolí v v krku a má Klacid, tak to snad zabere, i když se neví, na co. Koukala jsem, že Klacid je celkem multifunkční, tak by mělo.

Mě celkem neznervózňuje stav dcery, prostě je nemocná a ATB zaberou. Jen jsem včera nevěděla, do jakých COVIDových logistických opatření se zapleteme, ale pak se ukázalo, že do žádných a s kašlema a s horečkou se může kamkoliv.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
2.3.2020 12:09:18
Maj se zeptat, ne spoléhat na to, že t lidi nahlásí.
Půlka psa 24064
2.3.2020 12:07:13
S tou virózou to bylo trochu divný, ale možná to říkala před tím, než jí udělali CPR test. Má CPR přes 200, takže ty ATB byly určitě na místě. Jen mě překvapilo, že fakt vůbec neřešili to cestování (když se ještě o CPR nevědělo).
77kraska 132593
2.3.2020 11:59:49
TaJ, uz 3 lidi v CR byli pozitivne testovani, z toho jedna Americanka, ktera si z Milana pro jistotu projela jeste Viden, Brno a Prahu, aby toho hodne videla :-)
TaJ 81121
2.3.2020 11:56:20
Půlko, hele, nedávno večer ve zprávách dával reportáž, jak reportér volal nějaké praktické dr., že se vrátil z Itálie...dokud hlásil jen zvýšenou teplotu apod. tak mu říkali, že to nic nebude, jen nějaká viróza...pak když při dalším telefonátu hlásil horečku a že se vrátil před několika dny z Itálie, tak mu dotyčná dr. řekla, že by to mohlo být a ať si zajede do nemocnice...přitom všude předtím říkali, že v případě příznaků nemají lidi nikam jezdit a šířit případně nákazu v čekárnách, nebo v MHD... tak co potom s tím, no... Jinak já myslím, že je to i u nás v ČR už dávno, jen prostě nikdo ještě nebyl pozitivně testovaný...vzhledem k tomu, že to často probíhá jako běžná chřipka a tu teď má spousta lidí, tak nevěřím, že se někde něco neobjevilo už dřív... Jinak u nás na stránkách školy zatím ani zmínka, ani mail...uvidím, jestli s něčím přijde syn ze školy...zatím nijak nepanikařím...my tedy nikam do zahraničí nejezdíme, ani nevím o nikom z blízkého okolí, kdo by přijel z rizikové oblasti, ale jezdíme všichni několikrát denně MHD a pracuju v OC, kde za den projde i spousta cizinců, takže se člověk mohl setkat s x lidmi, kteří někde byli...
77kraska 132593
2.3.2020 11:55:57
Pulko, na virus Vam dali antibiotika?
margotka78 alias shit-roller 108560
2.3.2020 11:54:43
Takže to má asi bakteriálního původu. Něco jako zánět nosohltanu nebo má angínu?
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
2.3.2020 11:54:37
"nedělali žádné cestovatelské ofuky."

možná předpokládali, že by to byla první věc, kterou bys hlásila už ve dveřích ~d~
Půlka psa 24064
2.3.2020 11:50:45
Jako vzali jí krev na CPR a předepsali antibiotika, takže jsme odešli s tím, co bylo třeba, ale překvapilo mě, že nedělali žádné cestovatelské ofuky.
TaJ 81121
2.3.2020 11:48:27
Zavolala bych doktorce a poradila se s ní...syn je taky minimálně nemocný, ale předloni chytil taky nějakou chřipku, či co a měl tyhle vysoké horečky několik dní, jinak teda nic moc k tomu - trochu kašel, trochu bolet hlavy (z té teploty) apod...po pár dnech horečka klesla a pak znovu vyskočila...doktorka nám tenkrát říkala, že tam měla právě spoustu dalších dětí přesně s tímhle průběhem...pár dní horečka, pak se zdálo, že dobrý a pak to znovu vyskočilo...taky jsme u ní tenkrát nebyli, jen konzultovali po telefonu...
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 8611  [Dalších 8301 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.