| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy ORL či dýchacích cest

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 8611  [Dalších 8341 >>]
vertigo 92133
26.12.2020 20:19:45
Pokud to vezmu analogicky k vytržení mandlí, tak jsem kloktala ten heřmánkový čaj a brala léky od bolesti - na střídačku Paralen 2 tbl a Algifen kapky. Nic jinýho lepšího mi nikdo neporadil. Takže bych si na tvém místě vzala něco od bolesti a vydrž!
Klabe+3 kluci (08,10,15) 83527
26.12.2020 20:04:52
Pěkný večer,
od dneška aspiruji na titul blbka konce roku, ráno se mi podařilo/nepodařilo spolknout se soustem vánočky asi 1,5 cm třísky ze špejle. Samo, že se mi zapíchla v krku. Po marné snaze o "domácí vyřešení situace" jsem skončila na pohotovosti, tam to proběhlo hladce, pan doktor šikovně třísku vytáhl, takže velká úleva. Jenže jak přišla ranka k sobě (v ordinaci na mě nešetřil znecitlivěním), tak při polykání bolí a bolí. Co s tím? Máte někdo prosím nějaký osvědčený tip, radu? Uvařila jsem si heřmánkový čaj, kamarádka poradila kokosový olej.
Není to žádné drama, ale nepříjemné dost.
Sarka Folniakova 158922
2.12.2020 13:17:49
Ahoj, dobry den. Uz zhruba tyden me trapi leve ucho. Zacalo to, kdyz jsem si se synkem hrala a jakoby jsem nafoukla tvare, aby mi je mohl prstikem splasknout. Kdyz jsem tvare nafoukla, tak mi divne zabublalo/zapraskalo v levem uchu, resp. pod levym uchem. Trochu mi to misto nateklo (je to spis pod laluckem, na krku) a boli me v krku pri polykani ( ne v uchu), ale nemocna nejsem. Od te doby mam pocit plnosti ucha, praska mi v nem. A vzdy, kdyz zkusim zase nafouknout tvare, tak mi tam sumi, praska nebo bubla. Zkoušela jsem usni svicky, bez efektu. V lekarne mi doporučili usni kapky Otic Solution. Kdyz jsem je kapala 3 dny, tak to bylo lepsi. Ted druhy den nekapu a zase se to bublani objevilo. Nikdy jsem problemy s usima nemela, nejsem nemocna, nemam rymu, neberu zadne leky. Ucho me v podstate neboli, jen citim ten tlak a to bublani je celkem neprijemne. Co by to mohlo byt? Moc dekuji za odpoved. Sarka
michaela mokrošová 158780
9.8.2020 6:17:42
Leden 2016 - jsem prodělala první pneumotorax - odsátí drénem
Srpen 2016 - recidiva a podstoupila jsem velkou operaci plic, kdy by odstranili část plíce a našli tam několik bul, pneumotoraxy a ložisko endometeiózy
Listopad 2016 - léčba endiometriózy aplikaci Diferelinu
2019 - císařský řez (potvrzena endom. v děloze)
2020 Jsem si šla napsat na gynekologii antikoncepci (kterou mi lékaři doporučili, abych nemenstruovala moc často a tím se endomet. nešířila).
Antikoncepci jsem brala asi od ledna 2020 po dobu minimálně 5 měsíců s jednou přestávkou na menstruaci.
Srpen 2020 - opakovaný pneumotorax - odsátí drénem
Nejpravděpodobnější příčina je hormonální antikoncepce.
Mosie 155090
6.6.2020 16:57:30
Řekni své obvoďačce, jak se věci mají, požádej ji o žádanku na vyšetření kvůli opakujícím se nezlepšujícím obtížím a objednej se, kdekoliv v republice chceš. Kdyby měli kecy, tak řekni, že jste se tam zrovna nastěhovali, ale obvodní máte ještě v půvobdním městě. ~h~
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
4.6.2020 12:13:00
tak asi máme rozuzlení... jak jsme to začali s mužem rozebírat, začal si hledat info, pojal podezření na zadní rýmu a dočetl se p případné punkci... to ho vyděsilo a začal se pozorovat... soustředil se na to, že nemá dýchat pusou, ale nosem a zcela zázračně se to během JEDINÉHO dne srovnalo... ~8~ no nezabily byste ho? ~t~
ve výsledku mám pocit, že prostě na počátku byla rýma, začal dýchat pusou a "zůstalo" mu to jako zlozvyk a protože nedýchal nosem, sliznice nepracovala jak má a lehce otekla a byl to začarovaný kruh - četla jsem, že to občas mívají děti a že je třeba to u nich hlídat - no nenapadlo by mě, že mám hlídat i dýchání dospělého člověka ~t~
Pole levandulové 23006
4.6.2020 12:01:43
Nezkoušela bych lidové rady z internetu a normlně zašla na ORL. Když řekne, že cítí překážku v dýchání, rozhodně ho objednají, protože to může být prakticky cokoli, od suché sliznice z nošení roušek až po fatální diagnózu typu nádor, takže zlehčování ani domácí pokusy nejsou moc namístě.
Koliha velká 153026
3.6.2020 19:15:26
Hele, a to mu jako ucpaný nos přijde normální natolik, že se to tak prostě stává? Vždyť to může být i nádor...
Monika 123907
3.6.2020 12:11:23
Pokud má někdo tebou popisované potíže už měsíc, tak by mělo být naprosto normální zajít k lékaři (na ORL). Mít "ucpaný nos" bez rýmy prostě není normální.
Gajka + 2 13976
3.6.2020 11:39:52
Kamárádky syn to takto měl a nakonec mu našli na ORL velký "polyp" v nose, který mu prakticky ucpal nosohltan..cosi jako nezhoubný nádor. Operace byla dost dlouhá..neměl žádné potíže, jen to, co popisujete.
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 8611  [Dalších 8341 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.