| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy ORL či dýchacích cest

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 8611  [Dalších 8421 >>]
magrata1 95172
3.6.2022 9:40:36
Já věřím tomu, že to může být psychosomatika. Když měla nejmladší něco přes dva roky, byla téměř plně kojená (jiné stravy pár soust denně), každodenně vřískala 6-8 hod., mně už z toho hrabalo. Dostala jsem oboustranný zánět zvukovodu. Bolest jako prase, asi 14 dní jsem byla prakticky hluchá. Na bolest jsem dostala opiáty, tudíž jsem přestala kojit. Že řve, mi bylo jedno, neslyšela jsem to. Konečně jsem mohla spát (otupělá léky). Kdyby se mi to nepřihodilo, možná bych se fakt zbláznila, daleko jsem od toho neměla. Tak třeba až dcera zmlkne, přejde i to hučení. Moc ti to přeju~;((
Irmi 103002
3.6.2022 8:50:02
Zdravím a moc si přeju, aby někdo napsal, že to přejde...😢
Mám to týden, 24/7 pískání v uších/hlavě. Buď to prý vzniklo po covidu (měla jsem blbý průběh cca před měsícem), nebo jako následek akutního stresu (kulminace dlouhodobého pracovního stresu a rodinných nervů s dcerou v jeden moment...už jsem ji nechtěla poslouchat...).
V nemocnici do mě lili kortikoidy na roztažení cév. Prý to MŮŽE časem odeznít... Zatím si neumím představit takto zůstat trvale😢
Máte někdo zkušenost s nějakým pracovištěm (dojedu kamkoliv), lékem (napadl mě Wobenzym?), cvičením... 🙏🙏
Moc díky všem🍀
Ráchel, 3 děti 76748
9.12.2021 18:32:54
jdi na ORL
Mapat 109192
9.12.2021 11:25:48
Já úplně stoprocentně nesdílím důvěru v homeopatika, ale je pravda, že Homeovox mi (na rozdíl od jiných přípravků této značky, v které jsem vnitřně věřila mnohem víc) prokazatelně pomohl mnohokrát. Svého času jsem na ztrátu hlasu trpěla opravdu často a toto zabíralo. Pak také pastilky Panthenol, ale ty měly na rozdíl od Homeovoxu hnusnou chuť.
A jak bylo řečeno - hlavně se nepokoušet šeptat, to stav akorát zhorší.
Marika Letní 140743
9.12.2021 10:51:38
A nejlepší jsou homeopatika proti teplotě. ~l~

Nevím, jestli je prodávají i u nás v lékárně hned vedle opravdových antipyretik, ale viděla jsem pořad z Kanady, kde chtějí, aby nesměla být v jednom regálu a prodána bez upozornění. Rodičům malých dětí se totiž stalo, že jim byla doporučena homeopatika a dětem samozřejmě horečku nesrazila, takže skončili v nemocnici s febrilními křečemi.
Vítr z hor 100046
9.12.2021 10:22:23
Když někdo doporučuje homeopatika, je dobré zmínit, že jde o homeopatika. Ne všichni sdílejí víru v účinky ničeho s cukrem a navíc jsou dost drahá. Mnoho z nás už v zoufalství naletělo a zjistili jsme to až doma.
Vítr z hor 100046
9.12.2021 10:19:46
Panthenol cucací pastilky, případně jitrocelový či mateřídouškový sirup. A hlavně nešeptat. Šeptání ničí hlasivky víc než (marné) pokusy o mluvení.
Někdy je to teda bohužel na ATB ~d~
Girili 117849
9.12.2021 9:53:57
To jsem parkrat v zivote taky mela. Hlasovy klid a cekat. ~d~
Sam01 129844
9.12.2021 6:52:38
Ticho a kup si Gelo Revoice. Mě to doporučila magistra v lékárně a super. Stává se mi dost často,že nemluvím. Ty pastilky jsou jako lipo a je to něco s aloe vera. V puse ti to udělá takový jako gelík a obalí to hlasivky,mandle. Hnusné to není má to takovou lipovo-třešňovou chuť a mě to vážně rychle pomohlo. Neznala jsem to a teď to mám i v kabelce.
LenkaMad 56223
9.12.2021 4:33:53
Jj, aescin mi taky pomáhá 👍
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 8611  [Dalších 8421 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.