| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Sportovní utkání

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4975  [Dalších 4945 >>]
Renka + 3 26652
27.5.2024 9:06:05
Ono to krasobruslení je kombinace tance, gymnastiky, atletiky, umocněno hudbou, estetickým dojemem. Je to o ladnosti i sportovních výkonech. Chce to hodně talentu i odvahy. Já to obdivuji a když sleduji i nějaké to zákulisí, videa ze života sportovců, jak musí denně dřít a co vše abslovovat, sama bych to nedělala ani na to své dítě nedala. Ale dívám se ráda, zejména na taneční páry a pak jednotlivce muže, i když vím, že ženy jsou také výborné, tak mě tolik nebaví. A moc nedávám ty sportovní dvojice, to miluje dcera, ale pro mě je to moc adrenalin, jak je ta žena závislá na svém partnerovi, už jsem nějaké tvrdé pády viděla. Můj muž také na MS krasobruslení se mnou pojede.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
27.5.2024 8:32:01
Myslím, že když je někdo fanda nějakého sportu, lehce se nechá strhnout k fandění v jiném. Manžel je vášnivý fotbalista, aktivní i pasivní.
Když jsem ho vzala na MS ve veslování, nechal se strhnout atmosférou a fandil jak ti Angličani.
Koníček mořský 156666
27.5.2024 7:43:29
Ze začátku MS jsem ho sledovala jen po očku, ale jak to našim pěkně šlo, sledovala jsem víc, víc prožívala a víc fandila. Bylo to krásné a moc jsem jim zlatou přála. Byli strašně šikovní, sebevědomí, týmoví a bylo to prostě super. Krásná práce, moc jsem si to užila. Hoši děkuju !!!! ~g~~g~~g~

Miluju, když je někdo na něco šikovný, věnuje tomu hodně úsilí a pak sklidí nějaký úspěch.
A je lhostejno, zda je to ve sportu, v kultuře, ve výzkumu, v řemesle nebo třeba v zahradničení.
Od malička mě naši vedli ke kultuře i ke sportu. Chodila jsem na klavír i na tenis, navštěvovala divadlo, knihovnu, koncerty, četla knihy a k tomu sledovala i dělala různé sporty. Prožitek z toho mám obdobný - sounáležitost, obdiv, zážitek ze samotného představení (kulturního či sportovního). Mně sport a kultura přijde prostě obdobná. Někdo věnuje něčemu spoustu úsilí, je v tom dobrý a já si užiju jeho exhibici. Fandění ke sportu prostě patří - podporuje výkon. I na koncertech bývá plný stadion, lidi křičí, tleskají, zpívají spolu... Jediný problém ve sportu bývá, že tam exhibují nějací fanouškovští debilové.
Příležitostně koukám na jakýkoli sport a přináší mi to hezký zážitek - fotbal, hokej, cyklistika, atletika, rugby, dostihy, zimní sporty.... viděla jsem už ledacos a vždy mě to oslovilo.
Zrovna tak hudba, četba, film, divadlo - baví mě kvalitní věci a občas klidně i nějaká nenáročná pitomina.
Ale on je to takový kolorit, ofrňovat se nad lidmi, kteří sledují sport, Ulici nebo poslouchají metal. Já jsem vděčná, že i v oblasti kultury nebo sportu si dokážu příležitostně užít téměř cokoli. Však život se skládá ze zážitků a prožitků - těch není nikdy dost.
Myslím, že kdo má ke sportu odpor nebo ho sport nijak neoslovuje ,je tak trochu životně ochuzen.
Klabe+3 kluci (08,10,15) 83527
27.5.2024 7:36:55
Já loni přesvědčila muže a jeli jsme na rozlučkové gala odpoledne Michala Březiny do Ostravy. Od té doby krasobruslení sleduje a na MS do Prahy chce jet automaticky se mnou. :-) A to sleduje fotbal i hokej. :-)
Klabe+3 kluci (08,10,15) 83527
27.5.2024 7:34:31
Mám to úplně stejně, jejich letošní volná byla tak nádherná, originální a ten výraz. Navíc jsou to pořád věkem junioři. Mám ráda oba naše páry, ale Mrázkovi to je prostě srdcovka a navíc mám dojem, že už možná následující sezónu to bude náš pár č.1. Hlavně, ať oběma párům vydrží zdraví.
Čumča. 160024
26.5.2024 23:32:37
"...spíš mě to znechutí či jak to pojmenovat. Lidé investují tolik zájmu a emocí do takové primitivní, povrchní hlouposti, která nemá vůbec žádný relevantní význam."

Ropucho, já opravdu nevím, za co bojuješ~d~

Psalas, že ti máloco vadí tolik jako fandění fotbalu/hokeji. To je hrozně zvláštní~d~ Na světě je tolik křivd a nespravedlnosti, jevů, se kterými nejde nic dělat, a tobě tak silně vadí fandění?~e~

babi_ 48341
26.5.2024 23:31:27
~3~
Renka + 3 26652
26.5.2024 23:13:52
Bylo to hezké, my jsme si to užili, tak zase za rok :-)
Ropucha + 2 120300
26.5.2024 23:11:03
Rodinová, pardon, jsem pomalejší a přetáhla jsem.
Ropucha + 2 120300
26.5.2024 23:08:49
Babi, no to je právě na tom to fascinující, že takovou povrchní hloupost tolik lidí, včetně jinak příčetných, považuje za povedenou zábavu ~:-D
Užijte si to ~;), já se budu nadále fascinovaně ofrňovat :-)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4975  [Dalších 4945 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.