| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Crohnova nemoc

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 264  [Dalších 164 >>]
LenkaVa 28901
21.6.2017 8:47:09
Holky díky.

Míšo, zaujalo mně, že se "pokouší získat" biologickou léčbu .......... mně ji tedy nabídli po 3 týdnech v nemocnici .........

Přijde mi to divné.

Je to mladý kluk, má šanci větší než já.
Zvláštní přístup, asi mají jiná měřítka.

Jo, jsem vděčná, že jsem živa, ale víte jak to je.


Budu se muset dát nějak psychicky do kupy, ale zatím nevím jak.
Klidně bych šla někam dělat, ale práce na doma není a pokud jsem na nemocenské nemohu nic legálně.
K_at 121378
21.6.2017 8:40:45
Leni, chapu, ze je to omezeni, i financni. Ale ber to jako investici do sveho zdravi. Po tezkem urazu muzes byt taky x mesicu mimo. Prislo se na to, resi se to. Bude lip. Jenom se telo potrebuje dat zase do kupy. Nech pubose, at te obskakuji. Vsak jim to neuskodi.
MÍŠA&FÍK 38466
21.6.2017 8:37:30
Mám kamarádku s touto nemocí, porodila 2děti, pracuje, funguje.
Syn mé kolegyně ji má zjištěnou krátce, pokouší se získat biologickou léčbu, dokončuje SŠ, v září bude opakovat maturitu z jednoho předmětů, začal chodit na brigádu.
Synovec mého muže měl s nemocí velké trápení, na nohy ho postavila až biologická léčba.
Chystá se dodělat maturitu, pracuje brigádě v obchodě, už se vrací do života.

Držím palce, určitě bude zase dobře !!!!!
LenkaVa 28901
21.6.2017 8:27:39
Kat díky.

FB nemám, neumím to tam, ale děkuji.
Asi to budu muset zkusit.

Víš, právě ty měsíce mně děsí.
Neumím skoro nic nedělat. Doma mi to slušně leze na nervy.
Mám tady 3 puberťáky + občas ještě jednoho na přespání a asi už si všichni lezeme na nervy.

A přiznám se, že jde trochu i o peníze.

Být na nemocenské není žádné finanční terno. A to mi psychicky taky moc nepřidá.
K_at 121378
21.6.2017 8:23:51
Lenko, jinak ja mela pred par lety "jen" zanet tenkeho streva. A doma jsem byla mesic, potom jeste dalsi mesic trvalo, nez jsem se srovnala s jidlem a trosku pribrala. Pokud mas takovou dg a vetsi nalez, vydrz. Urcite se budes zlepsovat. Ale chce to cas. Jenom ze to proste bude otazkou mesicu.....
K_at 121378
21.6.2017 8:20:33
Lenko, v mem vzdalenejsim okoli 2 lude. Pokud vim, oba funguji. Hodne si hlidaji stravu. Pracuji. Funguji. Otazkou je, jak zavazny nalez meli oni. Ale myslim, ze se s tim da pracovat. Nebyla by treba na FB nejaka podpurna skupina? Nebo vubec nejake sdruzeni, kde bys mohla nacerpat informace ze zivota????
LenkaVa 28901
21.6.2017 8:16:19
Ahoj,
je tu prosím někdo, kdo má Crohnovu nemoc.

Mám ji čerstvě diagnostikovanou (cca 2 měsíce) a přiznám se, že to psychicky moc nedávám.
Zatím jsem ještě na sondě, neměla bych jíst.

Postupuji biologickou léčbu.
Fyzicky je mi docela dobře, občas mně tedy dost bolí hlava a motá se mi, ale zdá se, že střeva "nezlobí".

Nějak si neumím zatím představit co bude dál.

Byla jsem dost pracovně vytížený člověk a nyní jsem již dva měsíce doma na nemocenské ...


Vím, že každý reaguje na léčbu jinak, ale jak to bude dál?
Do důchodu daleko, na nemocnské taky nemohu být stále ........

Poradíte? Máte někdo zkušenost?
LenkaMad 56223
20.9.2016 16:58:19
Jestli jsi na FB je tam skuoina Crohnova choroba, kde jsou lidi, kteří podstupují různé typy léčby, i biologickou...
Simeona+3 110315
20.9.2016 15:44:18
Na konferenci se nejspis o novinkach dozvis nejvic.
Balbína 99798
20.9.2016 15:31:21
http://www.crohn.cz/

na strankách je celkem dost informací, diskuzní forum.
Doporučuji i Svatováclavská IBD konferenci, už tuto sobotu - info zase na stránkách.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 264  [Dalších 164 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.