| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Sauna

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 312  [Dalších 242 >>]
Termix 105545
1.12.2019 16:51:10
Přesně tohle se mi kdysi stalo. Děti měly plavací kurz a já chodila v to dobu plavat a pak do saunového centra. A najednou … dobrý den, paní profesorko …. už nikdy v životě jsem tam nešla :-). A začnu zase, až přestanu učit na VŠ.
Monika 123907
1.12.2019 16:29:07
Ve smíšené sauně jsem nikdy nebyla sama, jenom v páru, samotné by mi to nebylo příjemné, i když jde téměř jistě jen o můj pocit. Přímo v sauně se většina lidí trochu zakrývá, pokud jsou tam s "cizími" lidmi. V odpočívárně se zarývají všichni. Jedině 100% nahaté místo je tedy sprcha, příp. bazének a jiné ochlazovací prostory. Můžeš se snažit jít ochlazovat ve chvíli, kdy tam nikdo jiný není, ale to se nemusí podařit ~;)
Majákova 43170
1.12.2019 16:09:44
Koliho, super, přesně toto jsem potřebovala vědět, abych se nedopustila něčeho zcela mimo saunové zvyklosti. Díky.
Koliha velká 153026
1.12.2019 16:05:24
Vůbec ne. Záleží na tvém pocitu a kde se zrovna pohybuješ. Mimo vlastní saunu (bar, odpočívárna) si většinou lidé obojího pohlaví omotají prostěradlo tak, že mají jakési šaty - muži jen kolem pasu, nebo jakousi římskou tógu přes rameno - obojí pohlaví. Ženy si často dělají šaty bez ramínek. Hodně lidí si nosí vlastní župany. Já mám v oblibě si ty "šaty" umotat z ručníku a prostěradlo si hodit kolem ramen jako plášť - vypadám pak jako ponrava.
Ve vlastní sauně se vyžaduje jen to, abys měla prostěradlem podloženy všechny části těla, kterými se dotýkáš lavic, na kterých se sedí - je to proto, aby se pot vsakoval do látky a ne do toho dřeva, protože je to fuj. Někdo zůstane sedět v těch umotaných šatech, někdo si je rozbalí, hodí je nadél a lehne si, některé ženy si sednou a stáhnou si je do pasu, já si většinou to prostěradlo rozložím na lavici včetně té nade mnou, abych se mohla opřít, usadím se a cíp si přetáhnu přes klín, nahá prsa mi nevadí. Prostě co každému libo.
Majákova 43170
1.12.2019 15:50:54
Koliho, takže to není trapné vůči těm nezahaleným?
Koliha velká 153026
1.12.2019 15:47:48
Můžeš se zahalit přesně tak, jak ti bude příjemné.
Majákova 43170
1.12.2019 15:46:09
Já ani nevím, zda člověk sedí zcela nahý na prostěradle, nebo je zvykem třeba některé partie překrýt. Nebo jestli když tam jde žena zahalená v prostěradle, tak se to považuje za neslušné? Dost mých kolegů má prý zkušenost s tím, že tam narazili na bývalé, ale i současné žáky, proto tam raději nechodí ( i když máme vstupenky právě z práce). Tak bych přece jen raději saunovala zakrytá prostěradlem, ale nevím, jestli to není faux pas.
. . 133444
1.12.2019 15:39:57
Párkrát jsem ve smíšené sauně byla (různá místa, z obdobných důvodů co ty - příležitost využít nějaký benefit, časově omezena), ale popravdě fakt nevím, jaký poměr žen a mužů tam byl - nevšímám si toho.
Jak to chodí v té konkrétní, do které máš vstupenky, ti sdělí personál.
Koliha velká 153026
1.12.2019 15:38:33
Chodíme s manželem do saunového světa, lidi tam chodí většinou v párech nebo skupiny kamarádů obojího pohlaví, nikdy jsem neřešila poměr pohlaví. Někde bývá smíšená i šatna, někde ne, barmani i saunéři jsou taky obojího pohlaví, ve vlastních saunách a v ostatních prostorách bývá přítmí kvůli relaxaci, takže se nikdo moc okukovat nedá a nazí lidé jsou venkoncem všichni úplně stejní, uklízečka jako generální ředitel ~t~. Takže vlastně ani úplně nevím, co bych ti měla poradit ~:-D
Majákova 43170
1.12.2019 15:01:32
Ženy, prosím, jak to chodí ve smíšené sauně? Mám volné vstupenky do wellness, ale v den, kdy jsou tam jen ženy, nemohu. Do sauny nechodím, tak ani nevím, jak to tam chodí...ve smíšených už vůbec ne. Prosím, podělte se o své zkušenosti. Bývá tam počet žen a mužů tak půl na půl, nebo většina mužů?
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 312  [Dalších 242 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.