| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Sauna

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 312  [Dalších 122 >>]
Eva babička
  • 
30.5.2012 18:44:28
Dobrý den,
nepíšete, v jakém městě bydlíte. Ale vím o sauně v Praze 6 a děti s maminkami saunují ve zvláštním režimu. Do sauny chodí maminky třeba hodinu před otevírací dobou - sauna je vyhřátá na nižší teplotu, hygiena je zaručena (nikdo před nimi v sauně nebyl) a soukromí je také zajištěno.
Eva
Eva
  • 
5.3.2012 23:00:58
www.sauna-hadovka.cz :-))
Eva
  • 
5.3.2012 22:59:31
www.sauna-hadovka.cz :-)
Kinga+3 21928
30.1.2012 7:50:32
Hanko vzít děti do sauny můžeš, ale musíš počítat s tím, že tam třeba vůbec nevydrží, asi je lepší jít ve dvou dospělých aby se popř. vystřídali s hlídáním.
Hanka36 89649
29.1.2012 20:44:35
Já nemám ještě osobní zkušenost ale do sauny se s dětmi chystám. Ptala jsem se, jestli se tam může s dětmi 5 let a jaká je tam teplota a obsluha mi řekla, že je to vytápěno na 95°C ale prý na nejnižším schodu bude cca 50° a to už je pro děti vhodné.
Tak se přidám s dotazem, jestli si myslíte, že je to možné a že tam můžu vzít děti. A prý tam 4+5 leté děti běžně chodí.
Kinga+3 21928
29.1.2012 19:20:02
Jé, taky nejsem pražanda ~;) , ale výlet do Čestlic myslím stojí za ty peníze....to saunové centrum tam je ohromné. ~;)
Winky
  • 
29.1.2012 18:00:03
sauny mám moc ráda, páru ještě radši. Dokonalé saunové "městečko" jsem zažila v bazénu ve Stuttgartu a taky v Bad Schandau (kousínek od Hřenska), byly tam různé teploty, různé vůně v saunách, a co mě dostalo - na zdi u dveří do sauny bylo vždycky 5 dřevěných "kbelíčků" na odložení brýlí.... geniální! :-), ovšem to jsem byla sama bez dětí. S dcerou jsem byla jen tak "nezávazně" při odchodu z bazénu, vydržela tam tak těch 5 minut. Takže jet s ní jen kvůli tomu někam extra.... by se mi teda nechtělo :-). Ty infrakabiny můžou být taky příjemné na prohřátí, prý se to dá mít i doma, ovšem o tom principu fungování toho moc nevím (krapítek mi to přijde jako "mikrovlnka", tak nevím jestli bych do toho chtěla chodit).

V solné jeskyni jsme byli asi 4x, víceméně kvůli pokecu s kamarádkou a aby si naše děti spolu chvíli pohrály (a nedělaly u toho bordel doma), měli jsme tu hodinu rezervovanou pouze pro sebe, takže my jsme seděly a plkaly a děti si hrály v soli. Je tam teda chladněji. Ale neměla jsem z toho dojem, že by to mělo nějaký vliv na zdraví (asi při pár návštěvách není pozorovatelný), spíš že se člověk uvolní a má chvilku relax.
Káťa,2 kluci 2562
29.1.2012 17:57:43
My to máme do Čestlic taky daleko.~;) Takže tam se dostaneme tak 2-3x za rok.
Ale i u nás máme krásnou saunu, byť na Čestlice to teda nemá.~;)
jandyk+Jiřík04/06+Káťa 11/08 35175
29.1.2012 17:52:54
I vy Pražandy jedny~;). Já to mám z našeho města do Prahy teda dost daleko na pravidelné saunování. Ale určitě tam zajedu a zkusím to.
Kinga+3 21928
29.1.2012 16:54:28
Tak naše děti vydržely v sauně až od těch 6 let, ale myslím, že je to individuální. Naopak páru nemusí ani teď.
Ani to posedávání na zemi není tak hrozné, děti si prostě to svoje místečko najdou, taky jsem to zažila, ale byli jsme v sauně jenom my, nikdo jiný.
Spíš bych být tebou našla příznivou hodinu. Čestlice taky doporučuju, saunový svět tam stojí za to.
ad. zdrví, jednoznačně prospěšné, ale je třeba chodit pravidelně min. 3x měsíčně, dle mých zkušeností.
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 312  [Dalších 122 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.