| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři - neurologie

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 382  [Dalších 152 >>]
erika,2 děti 94827
27.1.2012 8:42:28
Veverečko, to je dobře , že si nic nenecháš líbit ,já se to konečně taky naučila. Jinak posledně tam byl uplně malinký chlapeček , plakal u toho ale taky to zvládli a paní doktorce to nevadilo, vyšetření nemuseli opakovat. Tak hodně štěstí, a to nejen na eeg, ale celkově, není to jednoduchý běhat po doktorech a vyslýchat si diagnozy. Mám dceru s autismem a jako bonus syna s epi.
erika,2 děti 94827
27.1.2012 8:37:33
Držím vám pěsti ať to nic není. Náš synek od kojence špatně spával, byl neuspatelný, pak třeba po hodinovém uspávání usnul, a po 15 min rozhodil ruce a s řevem byl vzhůru. Je mu teď 5,5 na noční děsy trpí odjakživa, vykrikuje ze spaní, mysleli jsme že pomůže vyndání nosní mandle - protože nám i přestával dýchat - spánková apnoe - mandle je dávno venku, dýchá se mu líp ale před půl rokem mu zničeho nic propukla epilepsie ~:(Už má druhé léky a záchvaty nevimizely. Mívá záchvaty večer krátce po usnutí. Držím palce, ať jste ok ale pro svůj klid to určitě absolvujte. Napiš jak jste dopadli a vyšetření je tak 15 min, to zvládnete. pokud teda nebudou chtít spánkové eeg, to je horší - budili jsme malého ve dvě ráno, ponocovali jsme a na šestou ráno jsme tam jeli a měl tam na povel usnout - no povedlo se, ale asi až po 40 minutách a podruhé po půl roce se to nepovedlo vůbec, neusnul, tak jsme ponocovali zbytečně, zato si to večer odnesl záchvatem - ze spánkové deprivace.
Veverecka+Honzík09,Kubík12 71995
27.1.2012 8:36:32
:( no já mám zatím syna malýho, nemluvícího /OVŘ-podezření na dysfázku/, z toho EEG mám popravdě nervy už teď, protože si neumím v reálu představit, že vydrží třeba dvacet minut v klidu..takže potřebuju někoho s pevnejma nervama..já jsem naštěstí docela držka, líbit si rozhodně nic nenechám~;)
erika,2 děti 94827
27.1.2012 8:30:05
A v tom Bílém domě dělají jak klasické EEG, tak i spánkové, už jsme tam na něm dvakrát byli - jednou se povedlo, jednou ne - povedlo se s tou hodnější sestrou. Ta sestra co je blond :-)tak má občas divné řeči - vykládala pětiletému synovi, že jednomu chlapečkovi nedělá dobře televize, tak mu jí paní doktorka zakázala, jedné holčičce že zakázala běhat, (zřejmě jí vyvolávala záchvaty hyperventilace při námaze) ale proč tím proboha straší moje děcko??? Jedné mamince s posiženým klukem který si tu čepici sundával tak zas říkala, nech to, nebo to bude maminka platit, víš kolik to stojí? Autistovi je to uplně u pr....kolik to stojí.
Veverecka+Honzík09,Kubík12 71995
27.1.2012 8:27:06
Díky, tak já skočím pro žádanku..já potřebuju neuro vyšestření a to EEG na doporučení psychologa, syn je mmj hyperaktivní a trpí často na ty noční děsy, tak prý skrz vyloučení té skryté epi..
erika,2 děti 94827
27.1.2012 8:24:52
žádanku potřebujete určitě. My chodíme se synem do Bílého domu k MUDr. Motlové a je hodná, syn se u ní léčí s epi. Co se týče toho EEG, jedna sestra je tam nic moc, té se chystám, že jí něco řeknu, až mě příště zase naštve, druhá sestra je lepší - na děti super! Jinak možností máte mnoho, můžete na neuro do Dětské nemocnice, já kdybych měla přejít k někomu od naší doktorky , tak bych se cpala k přimářce Ošlejškové - velká kapacita prý....Otázka je, jestli bychom se k ní probojovali, asi toho má hodně, spíš by nás šoupli k někomu jinému do ambulance.
susu
  • 
27.1.2012 8:08:23
My jsme dostali kontakt na Pellara po známosti, která ho hodně chválila a my jsme také byli docela spokojení. Ale nechodili jsme tam nijak dlouho. V bílém domě jsme naopak spokojení nebyli, a to tak, že velmi. Ale ono je tam doktorů víc, tak možná, že jen ta naše doktorka byla příšerná.
Veverecka+Honzík09,Kubík12 71995
27.1.2012 7:50:13
Perdito, tohoto Dr. mi vyhodil vyhledávač, můžu se zeptat, co ti konkrétně vadilo?~x~
perdita 3248
27.1.2012 7:22:17
My jsme byli u MUDr. Pellara, ten sám rozhodl o EEG. Jinak jsem ale s jeho přístupem spokojená nebyla, takže jsme přešli k jinému dětskému neurologovi, kde spokojenost velká. Ten už ale zase nedělal EEG.
bien+Kája08/08 95624
26.1.2012 23:26:05
my jsme byli v bilym dome a zadanku jsme meli..
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 382  [Dalších 152 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.